Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nie ten klimat. Love story Krzychu.
to cu tu teraz robić?...mieli gasić benzyną
smiley-emoticons-lol.gif
 
Mazur jeśli mamy trzymać się faktów to należy też wspomnieć o Twoich screenach jakie niby dostajesz od "naszych" graczy i je nam rozsyłasz po privach, mam na myśli ten o sprzedaniu cudaków chociażby. Nie otrzymujecie tutaj nic czego sam nie serwujesz, swoje nazwiesz żartem nasze fermentem. To hipokryzja

View attachment 14009
1k za wioskę na cudach? Promocja! Biere ile wlezie, są jakieś wielosztuki co by taniej jeszcze wyszło?
 
Dawno mnie tu nie było spróbuje coś tam skleić :)nie wiem czemu cała histeria że lisy walczą z resztą serwera weszli na koazaka ze zmiotą cały serwer to niech tego się trzymają :) tylko zapomnieli że to nie jest olusik (żólwik) i złotko w końcu przestanie odgrywać istotna role :) jeszcze długa droga przy cudakach wszystko się może zdarzyć na ten moment 50 na 50 kto wygra :):) z moich obserwacji naprawdę widać żę ta dobrze naoliwiona maszyna zaczyna się pomału sypać :) pozdrawiam
 
Dawno mnie tu nie było spróbuje coś tam skleić :)nie wiem czemu cała histeria że lisy walczą z resztą serwera weszli na koazaka ze zmiotą cały serwer to niech tego się trzymają :) tylko zapomnieli że to nie jest olusik (żólwik) i złotko w końcu przestanie odgrywać istotna role :) jeszcze długa droga przy cudakach wszystko się może zdarzyć na ten moment 50 na 50 kto wygra :):) z moich obserwacji naprawdę widać żę ta dobrze naoliwiona maszyna zaczyna się pomału sypać :) pozdrawiam
a zadymimy, 50% lisy - 50% koalicja? (ja tam daje 20 sigmie 25 zc i 4 coskom i 1 procencik dla jakiegoś random sojuszu, bo może coś się jeszcze wydarzy :D)
 
Niech każdy sojusz wybuduje sobie po 1 cudaku i wszyscy będą zadowoleni.
A co, jeśli te 4% zablokuje Lisy?
:D nie no wszystko się może wydarzyć, Cośki najlepiej pracują deffem więc może się okazać że wszyscy inni będą mieli cudaki zablokowane a wy wybronicie wyspę

Aha, 1% podatku? Podajcie KRS, rozumiem, że potrzebujący jesteście?
dzisiaj na bogato, daj BB bunkru to ochronkę Ci rzucę :cool:
 
Dawno mnie tu nie było spróbuje coś tam skleić :)nie wiem czemu cała histeria że lisy walczą z resztą serwera weszli na koazaka ze zmiotą cały serwer to niech tego się trzymają :) tylko zapomnieli że to nie jest olusik (żólwik) i złotko w końcu przestanie odgrywać istotna role :) jeszcze długa droga przy cudakach wszystko się może zdarzyć na ten moment 50 na 50 kto wygra :):) z moich obserwacji naprawdę widać żę ta dobrze naoliwiona maszyna zaczyna się pomału sypać :) pozdrawiam

Dzięki za info! Wiadomo. Olous, pegas - mocno utkwiły w pamięci. Dion będzie przełomowy. Obserwujemy dalej.
Pozdrawiam
 
Dawno mnie tu nie było spróbuje coś tam skleić :)nie wiem czemu cała histeria że lisy walczą z resztą serwera weszli na koazaka ze zmiotą cały serwer to niech tego się trzymają :) tylko zapomnieli że to nie jest olusik (żólwik) i złotko w końcu przestanie odgrywać istotna role :) jeszcze długa droga przy cudakach wszystko się może zdarzyć na ten moment 50 na 50 kto wygra :):) z moich obserwacji naprawdę widać żę ta dobrze naoliwiona maszyna zaczyna się pomału sypać :) pozdrawiam
"Walną szare musimy się tylko postarać"
 
Wczoraj kiedy za golda kupiłem nerkę

Dopoki nie placisz nerkami za golda to wszystko jest pod kontrola.

pierwsze gorylki przyszły na serwer zaproszone już po starcie w związku z dużą przewagą liczebną koalicji (sojuszy które zapowiedziały że przyszly tu bić lisy), pozostałe dołączyły z pozostałości innych sojuszu

Oh gdyby tylko tak gorylki przejrzaly na oczy ze lisy na ich plecach jada po cuda to jeszcze wszystko mogloby sie zmienic. Taki sojusz milfy i goryle mysle ze bylby nie do zatrzymania, a milfy i goryle z grila to juz w ogole. Dodajmy do tego pakcik z Oj tam i pozamiatane.

#gorylewkoronkach <3
 
Dzięki za info! Wiadomo. Olous, pegas - mocno utkwiły w pamięci. Dion będzie przełomowy. Obserwujemy dalej.
Pozdrawiam
Na olusie nie grałem pegaz rzeczywiście przyznaje swiat pamiętliwy bo dostaliśmy lanie po dominacji kilkuletniej na polskiej scenie grepolisowej :) ale nie od lisów tylko od spichow bo tutejrze liski składają się z kilku ekip między innymi z graczy co na pegasie grali po przeciwnych stronach :) , ten świat jeszcze bardziej utkwi mi w pamięci bo są tu gracze nie będę rzucał ksywkami co wydają więcej złota w tydzień niż ja przez 9 lat :)
 
Ostatnia edycja:
Na olusie nie grałem pegaz rzeczywiście przyznaje swiat pamiętliwy bo dostaliśmy lanie po dominacji kilkuletniej na polskiej scenie grepolisowej ale nie od lisów tylko od spichow bo tutejrze liski składają się z kilku ekip między innymi z graczy co pegasie grali po przeciwnych stronie ten świat jeszcze bardziej utkwi mi w pamięci bo tu gracze nie będę rzucał ksywkami wydają więcej złota w tydzień niż ja przez 9 lat


Nie grałeś na Olousie, ale się do niego odwołujesz.. Dziwne.
 
Na olusie nie grałem pegaz rzeczywiście przyznaje swiat pamiętliwy bo dostaliśmy lanie po dominacji kilkuletniej na polskiej scenie grepolisowej :) ale nie od lisów tylko od spichow bo tutejrze liski składają się z kilku ekip między innymi z graczy co na pegasie grali po przeciwnych stronach :) , ten świat jeszcze bardziej utkwi mi w pamięci bo są tu gracze nie będę rzucał ksywkami co wydają więcej złota w tydzień niż ja przez 9 lat :)
Ty grałeś na pegazie? xD
 
Do góry