[Ulepszenie] Reset/ulepszenie hiperboreii

Czy jesteś za zaktualizowaniem świata Hiperborei

  • Tak

    Głosy: 11 78,6%
  • Nie

    Głosy: 2 14,3%
  • brak zdania

    Głosy: 1 7,1%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.
Świat Hiperborea trwa nieprzerwanie już od dłuższego czasu, coś dla graczy którzy nie chcą tracić miast przez podboje. Lecz świat ten w porównaniu do nowych znacznie odstaje jeśli chodzi o nowości. Chciałbym zaproponować całkowite odświeżenie tego świata poprzez dodanie rozbudowy wiosek na nowych zasadach, systemu bohaterów (bez Heleny oczywiście) i nowych bogów jak to jest w nowych światach. Myślę że zachęciło by to bardziej do spędzania na tym świecie czasu bez stresu i zarywania każdej nocki. Ewentualnie można by lekko przyśpieszyć żeby rozbudowy nie trwały po 30 godzin na dwa budynki. Wiem też, że świat ogólnie miał być nieprzerwany i dla niektórych tam grających może to nie pasować więc przed zmianami trzeba by było zrobić ankietę ogólną.
 
I tak lepszym wyjściem będzie zrobienie jakoś ankiety na samym serwerze, bo zrobienie jej na forum może kompletnie nie oddać tego co chcą osoby tam grające ;)
Można zaproponować zrobienie ankiety, ale propozycja o zrobieniu ankiety również wymaga ankiety do tej propozycji o ankiecie, inaczej propozycja zostanie odrzucona za brak ankiety i wtedy również nici z ankiety na serwerze.
Mam nadzieje, że w miarę niejasno się wyraziłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry