Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Z tego rozumiem że już macie wszystkie poziomy 10 zasypane, że już uznales że wygraliście :) jak tak to pozostaje mi pogratulować, ale mając okienko godzinę na 30kk surki to raczej nie jest realne że macie zasypane nawet 60kk pojedynczego poziomu na 10 :)
cud2.PNGcud1.PNG


To tak informacyjnie
smiley-emoticons-freu-dance.gif
siła skałek!
 
1:30

1:23

Gratki :) to była dobra walka :) za długie doloty, poza tym jestem w szoku ze w 2h udało wam sie zamknąc sypanie na 10 poziom :) choć stawiałem, że to będzie bliżej 2:00 :D
Nie udało mi się nawet 2 razy sypnąć z miast .Miałem dolot max 1.5h.
Dziękuję przeciwnikom za walkę do samego końca i życzę powodzenia w realu.
Wesołych świąt i mokrego dyngusa.
 
Uf, myślę że rywalizacja jest już chyba rozstrzygnięta, docieramy do końca ery cudów, za kilka godzin zapełni się komnata chwały. gratulacje dla obu ekip, emocje do samego końca różnice liczone w minuty, choć tak naprawdę jak 10 poziomy naszych cudów ruszyły z budową - to już wiedzieliśmy że wygraliśmy :)
Niesamowite jest to z jakim szacunkiem odnoszą się do siebie obie rywalizujące ekipy, to nowość w tej grze i wielka rzecz którą wspólnie osiągnęliśmy. Nie wiem czy to nie jest największe zwycięstwo nas wszystkich. Szacunek dla koordynatorów Lisów, to profesjonaliści ery cudów. Grałem z ekipami które były mistrzami "dywanowych" ataków, mistrzami obrony ale z takim mistrzostwem rozpisanym w detalach na dnie, godziny ery cudów się nie spotkałem. Wystarczy powiedzieć, że startując z budową 1 poziomu przewidzieli wynik i orientacyjną różnicę na mecie.
Wesołego Alleluja dla Wszystkich.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser33478

Guest
1649925485761.png

Miśki łapcie jeszcze to, dochodzą nas słuchy, że 7/7 to wygrana i że koronki najważniejsze. Niestety trzeba wyjść z bańki i pogodzić się z przegraną.

Tutaj top 10 sypaczy od nas. Dalej różnice w sypaniu były nieznaczne, warto dodać, że 90 osob+było na każdym sypaniu.

1649929395261.png
 
Do góry