Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

Ciekawe kto pierwszy zrobił jeden sojusz z kilku żeby w końcu zacząć wygrywać :rolleyes: najlepiej jak najłatwiej
Gratuluje wygranej ale jest 1:1 i na tym zakończymy :D


Zacząć wygrywac xd? My w momencie tworzenia klanu byliśmy najbardziej znanymi ekipami ze starego systemu. Po prostu znudzila nas walka miedzy soba skoro na wiekszosc spraw nasze ekipy mialy taki sam poglad. A te sprawy to,ze trzeba was bic i patrzec czy rowno puchnie. I bijemy co serwer.
 
Zacząć wygrywac xd? My w momencie tworzenia klanu byliśmy najbardziej znanymi ekipami ze starego systemu. Po prostu znudzila nas walka miedzy soba skoro na wiekszosc spraw nasze ekipy mialy taki sam poglad. A te sprawy to,ze trzeba was bic i patrzec czy rowno puchnie. I bijemy co serwer.
1:1 liczy się wynik, i to tylko dlatego że ktoś namówił na gre na polskim
A mówiłem z góry jak to się skończy
 
Ale ty jesteś kretynem vilkord to jest niepojęte xd to że przegraliście jest wyłącznie waszą zasługą, gdyby nie to że twoje wojtusie pół serwera traktowały Złomiarzy jak psy to może udałoby się wam utrzymać wszystkie wiochy u was i zgrywać wielkich szefów na forum tak jak 5 minut po tym jak Lasty przeszły do was. A o tym troglodycie Dahrku to szkoda wspominać, chłopowi się giga odkleiło, dobrze że chociaż umie jeszcze budziki co 4h ustawić bo do Bezimiennych mógłby sie nie załapać, jesteście klase niżej wszyscy poza Tomusiem, elo
Czy na sali jest lekarz?
A w czym ty jesteś lepszy w tej prymitywnej gierce ? tu się ludzie uczą grać w miesiąc i wszystko wiedzą
jeśli twoim maksymalnym rozwojem w życiu jest twój skill w tą grę nad którym pracowałeś kilka lat, to tylko ci współczuć
może kiedyś była jakaś lepsza od innych, ale przez te lata to tak jakbyś sobie węża odpalił na nokii 3310
wyjdź na zewnątrz rozglądnij się, świat się zmienia i rozwija, możemy zagrać w tetrisa jak chcesz, albo mariobrosa, bo ty chyba się gdzieś tam zatrzymałeś
 
Czy na sali jest lekarz?
A w czym ty jesteś lepszy w tej prymitywnej gierce ? tu się ludzie uczą grać w miesiąc i wszystko wiedzą
jeśli twoim maksymalnym rozwojem w życiu jest twój skill w tą grę nad którym pracowałeś kilka lat, to tylko ci współczuć
może kiedyś była jakaś lepsza od innych, ale przez te lata to tak jakbyś sobie węża odpalił na nokii 3310
wyjdź na zewnątrz rozglądnij się, świat się zmienia i rozwija, możemy zagrać w tetrisa jak chcesz, albo mariobrosa, bo ty chyba się gdzieś tam zatrzymałeś
To czemu żadnej akcji synchro nie było Od was ???
 
Ostatnia edycja:
To czemu żadnej akcji synchro nie było Od was ???
bo się nikomu nie chciało, ja coś tam z deksterem na początku robiłem, a inni to nie wiem, też nie widziałem ;), szczerze przez cały świat nikt mnie nie prosił o synchro, ale to nie świadczy o tym że ludzie nie wiedzą co to jest i jak sie je robi ;) chyba?

ale robienie akcji synchro jak to nazywasz nie świadczy o jakimś skomplikowaniu tej gry, każdego można tego nauczyć, jakby miał napisać poradnik do tej gry to ile by tego było? 10 stron? dajcie już spokój
idzcie pograć w LOLa ;)
 
Kto grał w veni ten sie w cyrku nie smieje, przegralismy bo ego "przyjacioł bladego" jest gigantyczne, chłopy nie pomagają innym z sojka tylko wysyłają massy żeby wspierać ich, Typek z drugiego sojka majacy 25 miast na dominacyjnych klinuje moje kolony w momencie gdy chwasty mają 39% dominacji i każe przejmować szaraki z czujkami chwastów. Z takim nastawieniem to każdy kolejny serwer będzie wyglądał tak samo, chyba że eventy będą co tydzień :)
 
Do góry