Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Ignoranci xd

Kacperku Ty mi tu zamiast wymyślać z czego zrodzona jestem, uchyl rąbka tajemnicy i zdradź czy Asardiemu udało się Ci kreta wsadzić, czy się poddał i postanowił załatwić se fory u ciebie tą chorą akcją ? xd
 
Ale ja to doskonale wiem :) Czyli mówisz, że nie załatwił. No to już jasne skąd ta zmiana frontu i alerka o nic.

ups . właśnie zaczęłam żałować , że nie przystawałam na jego propozycje
 
Ostatnia edycja:
To dobry moment na zmianę wątku.
Z całym szacunkiem do jego wysokości supporta i pomimo dobrych chęci, niestety powrócę jeszcze raz do tego wątku i czegoś co było zamieszczone w jednym z postów, które zostały usunięte .
Opowiem wam "bajeczkę"
Jest taki kraj, nazwijmy go Klan i w kraju tym jest pewna ekipa u władzy .
Członkowie tej elitarnej grupy na swoich kanałach i różnego rodzaju forach społecznościowych ,całymi dniami zajmują się szerzeniem plotek, wyśmiewaniem się z innych i sianiem różnego rodzaju dezinformacji. dobro nazywają złem a zło dobrem a swoje zachowanie lub plany przypisują innym . Osóbki te czują się wyśmienicie w swoim sosie a tak naprawdę prawie cały świat się z nich śmieje :((
Koniec bajeczki.
Wszystkie postacie i wydarzenia opisane w bajce są fikcyjne, a wszelkie podobieństwo do osób żyjących jest przypadkowe.

Asardi - Możesz sobie tu pisać, jakieś teksty jak to Ci się żle ze mną grało , jak to się kłóciłam z tobą czy jak to pisałam po jakiś wymyślonych przez Ciebie gracza i opowiadać na ten temat niestworzone historie. Co do grania , to faktycznie żle, zero akcji, zero zainteresowania współpracą czy jakiejkolwiek strategii co do kierunku ekspansji ze strony Pana lidera.
Lub tak jak tutaj "Tak czytam te twoje opowieści o karmie to...." mnożyć fakty przez x i robić halo z niczego . Z jednego zdania wyszły Ci opowieści , które zresztą czytałeś . hmm


Nabrali się jak tak to myślałam, jak tak to jestem zawiedziona bo myślałam że są bardziej inteligentni.
Pozdrawiam
I kończę temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z całym szacunkiem do jego wysokości supporta i pomimo dobrych chęci, niestety powrócę jeszcze raz do tego wątku i czegoś co było zamieszczone w jednym z postów, które zostały usunięte .
Opowiem wam "bajeczkę"
Jest taki kraj, nazwijmy go Klan i w kraju tym jest pewna ekipa u władzy .
Członkowie tej elitarnej grupy na swoich kanałach i różnego rodzaju forach społecznościowych ,całymi dniami zajmują się szerzeniem plotek, wyśmiewaniem się z innych i sianiem różnego rodzaju dezinformacji. dobro nazywają złem a zło dobrem a swoje zachowanie lub plany przypisują innym . Osóbki te czują się wyśmienicie w swoim sosie a tak naprawdę prawie cały świat się z nich śmieje :((
Koniec bajeczki.
Wszystkie postacie i wydarzenia opisane w bajce są fikcyjne, a wszelkie podobieństwo do osób żyjących jest przypadkowe.

Nikt inny tak jak zepka Klanu nie zna.
KLAN alias Straż Pożarna, bo wynosimy ją z frontu od kilku serwerów podczas, gdy jej miasta się palą.
 
Klan alias Straż Pożarna ? xddd
Czyli mówisz, że straż pożarna nie gasi pożarów, a je podpala .
Wielki wyczyn 100 na 1 zepke
 
Klan alias Straż Pożarna ? xddd
Czyli mówisz, że straż pożarna nie gasi pożarów, a je podpala .
Wielki wyczyn 100 na 1 zepke

Zdarzało się, że straż podpalała pola,by je potem gasić.Ale to ochotnicza.Zawodowa zajmuje się także wynoszeniem ludzi z płonących budynków.Zapomniałem, że mam do czynienia z inteligencją pierwotniaka i trzeba ci wszystko tłumaczyć.
Co do 100 vs 1 xd
Przecież ty 1 vs 1 z przedszkolakiem byś przegrała to co za różnica w ile osób się lata na akcje.Tak się w to gra.
I tak klinować nie umiesz.
 
Zdarzało się, że straż podpalała pola,by je potem gasić.Ale to ochotnicza.Zawodowa zajmuje się także wynoszeniem ludzi z płonących budynków.Zapomniałem, że mam do czynienia z inteligencją pierwotniaka i trzeba ci wszystko tłumaczyć.
Co do 100 vs 1 xd
Przecież ty 1 vs 1 z przedszkolakiem byś przegrała to co za różnica w ile osób się lata na akcje.Tak się w to gra.
I tak klinować nie umiesz.
Oszczepku - dlaczego tak agresywnie. Ja was nie obrażam, wręcz napisałam że uważam was za inteligentne osoby .
Dzięki za wykład ale nic nie wnosi on do sprawy.
Nie jestem trawą ani osobą wynoszoną z palącego się budynku.
To wy ten budynek podpalacie i ewentualnie mnie zmuszacie do jego opuszczenia. Ja tam waszej dobroci i pomocy nie widzę. :D
Bo mówimy o grze oczywiście .
Ja bym jednak bardziej była przekonana, że wasz Klan to bardziej jak ten Klan z "bajeczki" Oni też podobno ratują ludzi siłą wbrew ich woli .

Chwilunia Teraz nie wiem, czy te dotychczasowe kolony waszych pakowaczów to tacy ala żłobkowicze czy mam je traktować jako przeprosiny z darmowym Pw.

zepka be like:
nie pomagacie mi
wale szare
meanwhile czemu wszyscy mnie nie lubią

AVE KLAN
Hahaha
Raz szare walnęłam bo olanie 10 rolek w jeden dzień to było ponad .
Nie przesadzaj tu nie ogródek
 
Do góry