Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

turek ale ty i twój sojusz nic nie zrobiliście na Nagidosie poza wyzłomowaniem kilku graczy i bunkrowaniu twoich wiosek xd wygraną na nagidosie zawdzięczasz głównie blademu i mulardowi jak i graczom afery którym psycha nie siadła i grali do końca ciekawi mnie ile twoi gracze by wytrzymali jakby taki dojazd dostali plus pamiętam jak dałeś zakaz fejkowania graczy twojego sojuszu o deffa w nocy XD jakoś gracze pozostałych sojuszów nie mieli z tym problemów ale Fobi nie można było fejkować o deffa :)

ironiczne że mówisz o złomie kiedy to jest dosłownie jedyne co robiłeś na nagidosie w takim razie nie masz się za bardzo czym chwalić, a tak wspominasz ten Nagidos gdzie z 4 sojuszy koalicyjnych twój był największym żartem :) poza tym Jaskiniowcy weszli miesiąc po starcie więc MDG miało o wiele więcej czasu na rozwój a jak widać i tak jesteście doganiani pomimo przewagi czasu

a oszczep to szef i tyle w temacie
W ostatniej linijce jakiś wirus ci się wkradł
 
Wygrane MDG licząc od Nagidosu:
-Amisos

Wygrane KLANu licząc od Nagidosu:
-Byblos
-Karistos
-Heliopolis
+Rodos w koalicji(gdzie Turas uciekl z serwera)




Kto tu jest przegrywem xd
Piszesz to Oszczepku w odpowiedzi na post gdzie Artur pisze Ci, że "Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. ..."
I wymieniasz na chwałę Klanu wygraną Helopolis - gdzie Chwasty odpaliły dominacje po zdradzie waszej obecnej koleżanki, oburzonej na takie zachowanie na ds
Byblos - 200 graczy z różnych topowych sojuszy
Karistos - Z kim tam walczyliście ?
Rodos + dobrze, że chociaż tu napisałeś w koalicji.
 
Ostatnia edycja:
Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. Dlatego serio nie dziwi mnie, że plujecie na wszystkich innych. Dla niewtajemniczonych co nigdy nie byli u tych patusów na dc to dodam, że pisze zupełnie poważnie i oni po prostu mają z tego zabawę. Kto był ten wie.
Nikt nie pisze, ze sie mnie boicie ale po prostu nie chcecie przegrac ponownie wiec wolicie bezpiecznie wejsc w duzej koalicji.
Polecam dc klanu, jest pięknie.
Super atmosfera.
 
Piszesz to Oszczepku w odpowiedzi na post gdzie Artur pisze Ci, że "Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. ..."
I wymieniasz na chwałę Klanu wygraną Karistosu - gdzie Chwasty odpaliły dominacje po zdradzie waszej obecnej koleżanki, oburzonej na takie zachowanie na ds
Byblos - 200 graczy z różnych topowych sojuszy
Karistos - Z kim tam walczyliście ?
Rodos + dobrze, że chociaż tu napisałeś w koalicji.
Wiesz co łączy wszystkie te serwery?
Ze na każdym byłaś kopana i wynoszona z frontu
Turek się potrafi ustawić i siedzi albo obstawiony albo pół morza od frontu, ty pchasz się między nas a potem płaczesz
 
Piszesz to Oszczepku w odpowiedzi na post gdzie Artur pisze Ci, że "Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. ..."
I wymieniasz na chwałę Klanu wygraną Karistosu - gdzie Chwasty odpaliły dominacje po zdradzie waszej obecnej koleżanki, oburzonej na takie zachowanie na ds
Byblos - 200 graczy z różnych topowych sojuszy
Karistos - Z kim tam walczyliście ?
Rodos + dobrze, że chociaż tu napisałeś w koalicji.
bla bla ale te chwasty złe, szkoda że nikt nie pamięta co zrobiło LD
 
Piszesz to Oszczepku w odpowiedzi na post gdzie Artur pisze Ci, że "Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. ..."
I wymieniasz na chwałę Klanu wygraną Karistosu - gdzie Chwasty odpaliły dominacje po zdradzie waszej obecnej koleżanki, oburzonej na takie zachowanie na ds
Byblos - 200 graczy z różnych topowych sojuszy
Karistos - Z kim tam walczyliście ?
Rodos + dobrze, że chociaż tu napisałeś w koalicji.
Chwasty były na Heliopolis nie na Karistosie, proszę o poprawę błędu i pozdrawiam serdecznie
 
Piszesz to Oszczepku w odpowiedzi na post gdzie Artur pisze Ci, że "Plujecie to na swoje matki i własnych kolegów i kolezanki na discordzie mając z tego dobrą zabawę. ..."
I wymieniasz na chwałę Klanu wygraną Helopolis - gdzie Chwasty odpaliły dominacje po zdradzie waszej obecnej koleżanki, oburzonej na takie zachowanie na ds
Byblos - 200 graczy z różnych topowych sojuszy
Karistos - Z kim tam walczyliście ?
Rodos + dobrze, że chociaż tu napisałeś w koalicji.


No tak pisze. A ty ile swiatow wygralas od Nagidosu,ktory twoj idol tak chetnie wspomina?
Moga byc te gdzie gralas 1000 vs 1
 

OsZczepCS

Podobnie jak Ty zero .

To nie Ty wygrałeś świat a sojusz/ sojusze lub koalicja .

kacperek lan
O ile sobie przypominam to wszystkie te serwery, poza jednym czyli Heliopolis bo nie wiedzieliście o moim istnieniu łączy to;
Byblos- na moją wyspę pchali się jak pamiętam Darek i pepe . Dzida to nawet miasto wziął od Aniuli , żeby być blisko mnie hehe
Karistos i Rodos - też było podobnie ale z twoim udziałem.

I niech Ci będzie jesteś bohaterem - Nic nie przysparza takiej chwały armii jak walka ze słabszymi i mniejszych od siebie ( oczywiście, wiem wy gracie w gre zespołową i to nie ważne ,że przeważnie walczycie ze mną 1/100 )

LoveDoesntExist
Dziękuje za zwrócenie uwagi, oczywiście Heliopolis miałam na myśli.

hubsong
Gdzie napisałam, że chwasty złe ???????????
Napisałam, że Dzida chwali się wygraną dzięki zdradzie.
 

OsZczepCS

Podobnie jak Ty zero .

To nie Ty wygrałeś świat a sojusz/ sojusze lub koalicja .

kacperek lan
O ile sobie przypominam to wszystkie te serwery, poza jednym czyli Heliopolis bo nie wiedzieliście o moim istnieniu łączy to;
Byblos- na moją wyspę pchali się jak pamiętam Darek i pepe . Dzida to nawet miasto wziął od Aniuli , żeby być blisko mnie hehe
Karistos i Rodos - też było podobnie ale z twoim udziałem.

I niech Ci będzie jesteś bohaterem - Nic nie przysparza takiej chwały armii jak walka ze słabszymi i mniejszych od siebie ( oczywiście, wiem wy gracie w gre zespołową i to nie ważne ,że przeważnie walczycie ze mną 1/100 )

LoveDoesntExist
Dziękuje za zwrócenie uwagi, oczywiście Heliopolis miałam na myśli.

hubsong
Gdzie napisałam, że chwasty złe ???????????
Napisałam, że Dzida chwali się wygraną dzięki zdradzie.
To brzmi jak desperat 40+
 

OsZczepCS

Podobnie jak Ty zero .

To nie Ty wygrałeś świat a sojusz/ sojusze lub koalicja .

kacperek lan
O ile sobie przypominam to wszystkie te serwery, poza jednym czyli Heliopolis bo nie wiedzieliście o moim istnieniu łączy to;
Byblos- na moją wyspę pchali się jak pamiętam Darek i pepe . Dzida to nawet miasto wziął od Aniuli , żeby być blisko mnie hehe
Karistos i Rodos - też było podobnie ale z twoim udziałem.

I niech Ci będzie jesteś bohaterem - Nic nie przysparza takiej chwały armii jak walka ze słabszymi i mniejszych od siebie ( oczywiście, wiem wy gracie w gre zespołową i to nie ważne ,że przeważnie walczycie ze mną 1/100 )

LoveDoesntExist
Dziękuje za zwrócenie uwagi, oczywiście Heliopolis miałam na myśli.

hubsong
Gdzie napisałam, że chwasty złe ???????????
Napisałam, że Dzida chwali się wygraną dzięki zdradzie.

No ja nie wygralem xd ja mam wiecej top1 niz ty wygranych swiatow. Przestancie byc klaunami,bo nie ta liga
 
No ja nie wygralem xd ja mam wiecej top1 niz ty wygranych swiatow. Przestancie byc klaunami,bo nie ta liga
No widzisz xd
Czegoś jeszcze masz więcej ?
Nie ta liga powiadasz i porównujesz się do graczy z niższej ligi ( twoim zdaniem) .
I kto tu klaunuje.

Ps. Heliopolis - nie widzę Cię w Komnacie, czyżby jakiś błąd.
 
No widzisz xd
Czegoś jeszcze masz więcej ?
Nie ta liga powiadasz i porównujesz się do graczy z niższej ligi ( twoim zdaniem) .
I kto tu klaunuje.

Ps. Heliopolis - nie widzę Cię w Komnacie, czyżby jakiś błąd.
Na Helio dzida nie grał a jakby grał to też by byl w komnacie, o to nie martw się laska. //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dorocia

Zespół Grepolis
Drodzy Państwo, zastanówcie się zanim cos napiszecie, to jest Forum Ogólne gry i nie wszyscy mają ochotę czytać agresywne, obraźliwe i niestosowne wpisy. Albo zaprzestaniecie wycieczek pod adresem współrozmówców (współgraczy) i ich życia w realu, a także zamieszczania dyskryminacyjnych i deprecjonujących inne osoby uwag albo będziemy zmuszeni zastosować twarde argumenty perswazyjne.

Miejcie także na uwadze, że to, co zostało tutaj przez Was napisane, nie zniknie i może stanowić dla obrażanych podstawę zgłoszeń do odpowiednich instytucji zajmujących się sprawami cywilnymi, a nawet karnymi.
 

OsZczepCS

Podobnie jak Ty zero .

To nie Ty wygrałeś świat a sojusz/ sojusze lub koalicja .

kacperek lan
O ile sobie przypominam to wszystkie te serwery, poza jednym czyli Heliopolis bo nie wiedzieliście o moim istnieniu łączy to;
Byblos- na moją wyspę pchali się jak pamiętam Darek i pepe . Dzida to nawet miasto wziął od Aniuli , żeby być blisko mnie hehe
Karistos i Rodos - też było podobnie ale z twoim udziałem.

I niech Ci będzie jesteś bohaterem - Nic nie przysparza takiej chwały armii jak walka ze słabszymi i mniejszych od siebie ( oczywiście, wiem wy gracie w gre zespołową i to nie ważne ,że przeważnie walczycie ze mną 1/100 )

LoveDoesntExist
Dziękuje za zwrócenie uwagi, oczywiście Heliopolis miałam na myśli.

hubsong
Gdzie napisałam, że chwasty złe ???????????
Napisałam, że Dzida chwali się wygraną dzięki zdradzie.
wolna interpretacja
 
Przez takie środowiska patusów co na jeden sygnał zlatują się i wyzywają wszystkich co są po przeciwnej stronie te forum umiera bo nikt normalny poza dzieciakami nie ma ochoty się wyzywać i pisać jakieś sprawy nie związane z gp. Ja chętnie bym podyskutował w cywilizowany sposób o wojnie toczącej się na tym świecie i może spróbuje pierwszy xD.
Jak pisałem wczoraj sojusz bladego mimo, że największy i z mega złotnikami i spora ilością dobrych graczy to jednak brak doświadczenia w prowadzeniu sojuszy robi swoje. Blady olewa swoich graczy na froncie z nami i jedyną jego dobrą rada jest się przenosić palikami w bezpieczne miejsce xD Już nawet nie liczę ile w ostatnich dniach przejmujemy im dziennie miast nawet nie wiem dokładnie ile od wczoraj do dziś ale jest tego dużo i nowe kolony wpływają do nich bez reakcji większych. Ludzie się frustrują i nawet Ci z odznaką założyciela piszą na pw, że sojusz martwy...
Jeden wojownik co jeszcze gra wstawił naszym 2 kolony nocą mieli kupe czasu na obstawienie. To zostało z tych okupacji.Zrzut ekranu 2022-05-29 102945.jpgZrzut ekranu 2022-05-29 103005.jpg
 
Do góry