Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

BDGWG tak plakali o złom a teraz chyba jedynie tym sie zajmuja i to do tego stopnia ze nabijaja sobie blachy i w defie i w ofie na złomie co w pewnym sensie jest idealnym podsumowaniem tego swiata.
1. Ponętni się złomowali, gdy mieli aktywne bunty i tracili wioski przez brak deffa, dlatego byli wyśmiewani.
2. Faktycznie już się tylko złomujemy i ostatnie 900k pw w offie tydzień temu to był sam złom :rolleyes:, a w deffie to bym chciał dostawać pw od czerwonych, ale nawet latanie do nich walcami nie zachęciło ich żeby chociaż 100 procków wysłać.
3. A co do blaszek w deffie to przez ostatnie 2 tygodnie miało 2 naszych graczy nwm za co miał jeden z nich, ale drugi to był złom osoby która zeszła z urlopu i skończyła grę. Dużo więcej blaszek zgarniają PIRANIE za obronę wiosek przed naszymi offowcami :)
 

DeletedUser35664

Guest
Gołąb moje żyćko w ostatnim czasie wyglada tak że co weekend muszę się od Was dowiadywać co robiłem. Jeśli coś zrobiłem to oczywiście Was wszystkich najmocniej i najszczerzej przepraszam ale ani trochę nie żałuje i zaznaczam że będzie się to powtarzało.
Bij patykiem ja nie powiem nic bo nie wiem o co chodzi xd
Przyznam się do wszystkiego tylko muszę sam wiedzieć co zrobiłem.
 
Ja Ci powiem co robiłeś.
wywiad.gif

Nie puszczałeś muzyki na forum.
muza.gif
 
informuje szanowne towarzystwo które podobno nie złomuje ( staty grepodata z ostatnich 7 dni pokazują prawdę) iż dzisiaj i jutro planuje złom.
miłego wieczoru i co tam sobie wymyślicie
 
BDGWG tak plakali o złom a teraz chyba jedynie tym sie zajmuja i to do tego stopnia ze nabijaja sobie blachy i w defie i w ofie na złomie co w pewnym sensie jest idealnym podsumowaniem tego swiata.

Dokladnie tak. Trafione w punkt, chodzi nam tylko i wylacznie o blachy. Mamy taki rytual w sojuszu, ze jak ktos zdobedzie blache to dzien pozniej o 6:30 rano wszyscy na glosowym bijemy mu brawo przez 90 sekund, jak zdobedzie i w obronie i ataku to oczywiscie jest 180 sekund, wiec spora motywacja. Polecam.

Ja osobiscie swoje blachy dodatkowo pokazuje wujkowi, wujo zawsze ukocha i przytuli w nagrode swoja wojowniczka ksiezniczke.
 
Do góry