Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Kacperku ja nie wiem o czym TY mówisz . xd lepiej powiedz jak pilnujesz obstawy tych waszych cudaków panie wodzu klanu. Plemienia .

Ups mój błąd :)
 
Ostatnia edycja:
my dobrze pilnowalismy i was rozjechalismy wiec nie wiem do czego pijesz
ty lepiej napisz jak swoich 4 pilnowalas ;)
No oczywiście, Wy pilnowaliście, jak o wasze cudaki chodzi, ale jak o nasze to już ty.

Ja ? Ja na dzienną zmianę miałam, nie pamiętam kto tam wtedy nocki miał ;)

Oj, nieładnie, nieładnie Panowie tak się 2 członu wypierać. ;F. Biedne sierotki zostały bez wodzów.
 
Nie wiem, ja dla beki staram się wam pomoc ale to jak ty jesteś upo to jest przesada XDD
Kacperek pił do wypowiedzi rozespanej zepki , wkurzonej wiadomością " znowu cudaka oddajecie " jakoś tak.
Wkleiłam tylko porównanie graczy .
xd
Jak ty nadal nie rozumiesz, że jakbyśmy nadzorowali te cuda ich to już dawno by stały i nigdzie byście nie wbili
Nikt się nikogo nie wypiera bo cuda to była ich inicjatywa i nie koloryzuj sobie historii o potężnym delfinie co wbił do jaskinowcow na cuda
Po pierwsze. To na TY tramwaj staje a na dżyn dżyn odjeżdża
Po drugie nie przekręcaj mojego nicku ( raz przeczytał i jak papuga )
Po trzecie. Nie ja wstawiłam info, że zabrałam cudaka.
Po czwarte. Niczego sobie nie wmawiam ( pomagaliście im sypać podobno) a cudak jest pod szyldem jaskiniowców.
(Z pamięci pisałam i użyłam zwrotu klan zamiast plemię ) Jeżeli samiec to MDG niezależnie od członu to Kacper "tutaj" Jaskiniowcy.
 
xd
Jak ty nadal nie rozumiesz, że jakbyśmy nadzorowali te cuda ich to już dawno by stały i nigdzie byście nie wbili
Nikt się nikogo nie wypiera bo cuda to była ich inicjatywa i nie koloryzuj sobie historii o potężnym delfinie co wbił do jaskinowcow na cuda
Nie ma co sie rozpisywac, mysle ze po tym jak drugi czlon jaskiniowcow wyprzedzil glowny czlon mdg zasluguja na odrobine szczescia

Koloryzowanie tego wbicia na cudaka to tez przesada, patrzac na to ze wbili na banie. Jak my zabieralismy cudaki spiacym to tez sie kazdy prul ze nieaktywnemu to nie problem zabrac, teraz sie czują przez chwile jak my :D

a co do "pod szyldem jaskiniowców", mysle ze Ci jaskiniowcy ktorym to mialo dopiec pierwszy raz od zasypania cudow weszli na istros dopiero wczoraj XD
 
Do góry