Szare miasta

  • Rozpoczynający wątek monika21ns
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanko: czy można jakoś przyspieszyć szarzenie się miast? chciałabym sobie założyć nowe na mojej wyspie, ale nie ma tam wolnego miejsca.. :( natomiast są miasta na których nikt nie gra mają po 175pkt, 200pkt. nie da rady tego jakoś przyspieszyć ? poprzez atakowanie tych miast albo coś, bo czekam już bardzo długo, a czytałam że po kilkunastu dniach powinny zszarzeć, ale tak się nie dzieję..
 

Robin65

Zespół Grepolis
Miasto, szarzeje tylko w sytuacji, gdy nie zagląda do nich właściciel. Więc teoretycznie, miasto 175pkt może takie pozostać na zawsze.
 

DeletedUser

Guest
ale to nie możliwe że ktoś do niego "zagląda" bo po co? jak i tak już nie ma szans się rozwinąć..
 

DeletedUser

Guest
Skąd wiesz czy ktoś nie zagląda? Ale jeżeli naprawdę nikt nie zagląda to miasto powinno niedługo zrobić się szare.
 

DeletedUser

Guest
to chyba lepiej będzie zbadać podbój, bo nie wiadomo jak długo jeszcze będzie trzeba czekać :)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co pamiętam to 2 tygodnie po ostatniej wizycie właściciela...tak mi się zdaje, ale głowy nie dam...w każdym razie jakiś okres czasu jest ustalony.
 

DeletedUser

Guest
no a ja gram już ponad miesiąc i dalej są te wioski..
 

DeletedUser

Guest
Witam

Z tego co gdzieś przeczytałem w opuszczonych miastach nie trzeba wzbudzać buntu. Można je przejąć za pomocą jednego ataku, w którym znajduje się statek kolonizacyjny. Pytanie czy trzeba mieć zbadany podbój?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ale może mieć stary system podboju a tam ttrzeba mieć podbój
 

DeletedUser

Guest
zalezy na jakim swiecie grasz tam masz opisane jaka predkosc jaki system podboju czy sa morale i inne informacje
 

DeletedUser

Guest
W nowym systemie podboju wystarczy tylko atak z kolonem i zbadany podbój:)
 

DeletedUser

Guest
jeśli na starym to musisz zbadać podbój i wysłać atak z kolonem
 

DeletedUser

Guest
czyli nie ma sposobu żeby te małe wioseczki szybciej stały się szare? muszę zrobić podbój?
 

DeletedUser

Guest
no to dzięki za informacje, nareszcie się dowiedziałam. :D że nie da się z nimi nic zrobić, bo już chciałam je często atakować a kolega wymyślił nawet że będzie używał błyskawicy, która uszkadza losowy budynek bo na forum pisali że z czasem jak nie gra się to poziom budynków spada i jak senat spadnie do poziomu "0" to wtedy wioska szarzeje, ale widocznie to nie prawda. dzięki wszystkim ! ;)
 
Do góry