Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Na forum piszemy o grze, żarty tutaj każdy różne wpisuje, a to że ktoś to przenosi potem na swoje życie prywatne to nic nie poradzę. Jeżeli ktoś ma takie podejście że żarty z tego co się dzieje w gierce przeglądarkowej przekłada na swoje życie to nie wiem po co wgl wchodzi na forum
 
Na forum piszemy o grze, żarty tutaj każdy różne wpisuje, a to że ktoś to przenosi potem na swoje życie prywatne to nic nie poradzę. Jeżeli ktoś ma takie podejście że żarty z tego co się dzieje w gierce przeglądarkowej przekłada na swoje życie to nie wiem po co wgl wchodzi na forum
Poważnie ? Wskaż mi w takim razie żart z Lastów, ze stracili cudaka mający taki sam wydźwięk jak żarty Dzidy i twój .
 
Poważnie ? Wskaż mi w takim razie żart z Lastów, ze stracili cudaka mający taki sam wydźwięk jak żarty Dzidy i twój .
a po co się z lastów śmiać? jak ich motto to " Znowu nam nie wyszło" LD to przecież co świat na nas to przejazd dostaje. Jak oni trafili mnie jak dostępu do grepo nie mialem i sami się o swoje biremy kolonami potopili to po co ich bardziej dobijać xD
 
a po co się z lastów śmiać? jak ich motto to " Znowu nam nie wyszło" LD to przecież co świat na nas to przejazd dostaje. Jak oni trafili mnie jak dostępu do grepo nie mialem i sami się o swoje biremy kolonami potopili to po co ich bardziej dobijać xD
Ciekawe, że akurat ty to piszesz jak przejazd dostajesz od każdego bardziej aktywnego gracza xd
 
nigdy zbyt aktywny nie byłeś i na normalny front boisz się pójść. Ba, nawet potrafisz oddać miasta na czerwonych combatowi xdd
 

DeletedUser35664

Guest
*Z OSTATNIEJ CHWILI*
Naukowo udowodniono, że topka klanu to margines społeczny:
odchylenie_standardowe_pl112_pharai.png

1.Olo 4.97
2.naleś 4.57
3.weronika255 4.28
4.DEIF 4.13
5.porekim 4.05
6.oszczep 4.04
7.gromga 3.98
8.Mati5243 3.77
9.kacperek 3.74
Zrzut ekranu 2023-02-12 o 18.27.28 Duży.jpeg
 
nigdy zbyt aktywny nie byłeś i na normalny front boisz się pójść. Ba, nawet potrafisz oddać miasta na czerwonych combatowi xdd
przecież miasta im oddałem przed cudakami jak 500k pw sobie na nich nabiłem i były za daleko żeby słać cudaki. Pomimo kilkudziesięciu prób nie potrafili mi miasta zabrać
 
Tomus naprawdę żałosne to jest ostatnio jak dominacje przegrałeś to wyzywałes że miasta kupiłem, weź się naucz grać a potem odzywaj. Co świat przegrywasz i tyle
 
Do góry