Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser35664

Guest
Ale on jest przecież homo sapiens. Znaczy homo to chyba raczej nie, ale sapiens to na pewno jak się zmęczy.

Nie róbcie mu tam krzywdy.
Jak po tym serwie będzie mi pisał że synchro to kwestia skilla to przysięgam że w tym waszym Krakowie zaczniecie wychodzić na dwór a nie na pole.
 

DeletedUser35664

Guest
Z tych kart w maczugach?
Fioletowy, to był władca smoków. Najlepszy. W zerówce każdy chciał go mieć. Ja miałem osiem sztuk i miałem najlepszą kolekcje smoków w szkole.
Każdy mi jej zazdrościł.
Teraz czekam na refundację zębów z NFZ, nie mam kolekcji i już nikt mi nie zazdrości.

Warto było.

Za mini Leitusia jak mama po chleb wysyłała to zawsze defraudowałem 80 gr na paczke maczug. Tyle wtedy kosztowały :)

Zrzut ekranu 2023-02-13 o 19.35.57.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z tych kart w maczugach?
Fioletowy, to był władca smoków. Najlepszy. W zerówce każdy chciał go mieć. Ja miałem osiem sztuk i miałem najlepszą kolekcje smoków w szkole.
Każdy mi jej zazdrościł.
Teraz czekam na refundację zębów z NFZ, nie mam kolekcji i już nikt mi nie zazdrości.

Warto było.

Za mini Leitusia jak mama po chleb wysyłała to zawsze defraudowałem 80 gr na paczke maczug. Tyle wtedy kosztowały :)

View attachment 16220
Nie gadaj, że masz całą kolekcje tego?
 

DeletedUser35664

Guest
Bardzo chciałbym mieć ale niestety porzuciłem te kolekcje na rzecz zbierania starych monet które zbieram do dzisiaj. Zdaje się że wymieniłem całą kolekcje na kilkanaście monet PRLowskich w tym jednego rybaka :)
Tych kart chyba było 40 jeśli się nie myle.

Nie ukrywam że mi sentyment wrócił i chciałbym zobaczyć te karty z dzieciństwa.
Zrzut ekranu 2023-02-13 o 19.47.06.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser35664

Guest
I się okazuje po latach że defraudowałem pieniążki na Mr. Snaki a nie na maczugi :D
 
Do góry