Rozwój Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A ja jestem ciekawy jak to będzie wyglądać jak wybuchną pierwsze wojny.
Kto wyjdzie zwycięsko :)
 

DeletedUser

Guest
Jak na razie pokazały się SKG Zielone Żabki i Polish Tribal Warriors ;D o innych nie mam zdania ;>
 

DeletedUser202

Guest
Strasznie forum na alfie ucichło.

ciiiiiiiiiiiii... ...czyżby wszyscy byli tak zajęci produkcją armii:eek:
 

DeletedUser

Guest
Sojusz Aten

Rano wieczór, we dnie w nocy przybądz nam Atenom ku pomocy.
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem na razie zaden sojusz nie pokazal nic wielkiego..no bo jak ma niby pokazac? tym ze atakuje hopkami i 30 konikami?

Bzdura kompletna.

Najwiecej to pokazali Ci, ktorzy wlasnie nie atakuja, bo po co tracic wojsko w walce ktora nic dobrego nie przyniesie?

Zaczna sie przejecia to sie okaze, ze pkt wcale nie znacza o tym ze dany sojusz jest najmocniejszy ...
 

DeletedUser

Guest
Najwiecej to pokazali Ci, ktorzy wlasnie nie atakuja, bo po co tracic wojsko w walce ktora nic dobrego nie przyniesie?

No i tu się kolego mylisz. Z farm masz więcej surowców niż z normalnej produkcji. Więc lepiej stracić parę jednostek ale być na + bo za to co wziąłem z wrogiej wioski wybuduję o 20 więcej wojska..
 

DeletedUser

Guest
Z farm masz więcej surowców niż z normalnej produkcji. Więc lepiej stracić parę jednostek ale być na + bo za to co wziąłem z wrogiej wioski wybuduję o 20 więcej wojska..

Bzdura..

Wiosek na wyspie masz 8. Z kazdej zdobywasz 6005 surki co drugi dzien.
Daje to dziennie 24020 surki dziennie.

Z farm dostaniesz obecnie ochlapy. A jakbys dal im sie rozwinac do 2k - 4k punktow i wtedy ich jechac to bedziesz mial dopiero surki, a tak zniechecisz ich to gry, odejda i bedziesz dostawal do konca te ochlapy, ktore w przyszlosci nie beda na nic starczaly i nie bedzie Ci sie chcialo juz ich pladrowac.

Malo jeszcze wiesz...
 

DeletedUser

Guest
6005 codziennie lub 12010 co dwa dni :)

I tu sie mylisz :)

Nie da rady codziennie pladrowac na 6005, bo przy pelnym pladrowaniu nastroj spada o ok. 47% - 48% a dziennie powroci ci ok. 30% wiec moze nie co 2 dni, ale co 1,5 dnia :)

Na pewno nie codziennie.
 

DeletedUser

Guest
Nie zgodzę się z Tobą :p
Z moich doświadczeń wynika, że można farmić 5 razy w tygodniu :D
Więc prawie codziennie.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak by to wyglądało gdyby na wyspie byli sami kumaci gracze farmiący tylko przy sile 100. Wiadomo, że przy wyższej sile nastrój odnawia się szybciej. Niestety na mojej wyspie mam wrażenie, że do setki podbijam tylko ja a reszta żeruje na moich staraniach zbijając bez sensu prawie do zera.
 

DeletedUser

Guest
ja mam caly czas 80-100% we wszystkich wioskach i nie da sie czesciej.

Ale nie o tym byla ostatnia dyskusja, tylko o tym, ze farmienie innych ciagle rozwijajacych sie graczy swiadczy o glupocie atakujacego niz o jego sile ...
 

DeletedUser

Guest
Kropa: dlatego trzeba ukrócić możliwość farmienia przez niekumatych sąsiadów.

dzemol: j.w.
 

DeletedUser

Guest
dzemol, buduj surkę, będzie z Ciebie niezła farma jak o wojsku zapominasz :)
 

DeletedUser

Guest
dzemol, buduj surkę, będzie z Ciebie niezła farma jak o wojsku zapominasz :)

Musisz czytac ze zrozumieniem kolego. Nigdzie nie pisalem ze o wojsku zapominam. A pozatym jak bez wojska mam obleciec wszystkie wioski kazdego dnia?

Miecznikami, ktore ida latami ? :D
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem na razie zaden sojusz nie pokazal nic wielkiego..no bo jak ma niby pokazac? tym ze atakuje hopkami i 30 konikami?

Bzdura kompletna.

Najwiecej to pokazali Ci, ktorzy wlasnie nie atakuja, bo po co tracic wojsko w walce ktora nic dobrego nie przyniesie?

Zaczna sie przejecia to sie okaze, ze pkt wcale nie znacza o tym ze dany sojusz jest najmocniejszy ...


Oj, to zależy od sposobu gry danego gracza. Co do ataków i walki, to moim zdaniem nie masz racji i ma ona sens.
Wiesz przecież zapewne o Najniemądrzejszy z Mądrych, ze istnieją punkty walki, które to prowadzą do punktów kultury, które to punkty z kolej pozwalaj na posiadanie następnych polis. ;)
Czas pokaże jaki styl gry był praktyczniejszy.
 

DeletedUser

Guest
jeśli wojska nie atakują to po co je robic ,na tej wyspie co ja jestem to atakuje 6 piratów i zacząłem wcześnie ,a ja jestem sam -nie mogą mi dac rady
 
Do góry