HEGEMONIUM vs Angel

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie wróg to wróg to że przylizuje się do silniejszego wroga to jest jedynie oznaka jego słabości i takie mam zdanie o słabych zdrajcach a to że ty masz inne to twoja sprawa.

Oj casanti jak zwykle budzisz skrajne emocje...

Tak sobie czytam i czytam ....i dopatrzyłam sie ze prawie w każdym twoim poście na rozne tematy pojawia się to samo ...ocena kto jest silny a kto jest slaby bo zrobil tak czy inaczej ...i mam pewne podejrzenia ze cierpisz na jakiś kompleks....i ocena innych w taki sposob Cie dowartościowuje akurat w tym przypadku jako wspanialego wiernego i jakze silnego gracza swego sojuszu.Juz pokazałeś swoja wiernosc i lojalnosc w stosunku do HAdesu........

ALe wiadomo kazdy ma prawo do swoich wlasnych pogladow, zatem ja tez i moj jest taki ze kompletnie sie z twoimi nie zgadzam ...ale juz wiekszosc sie wypowiedziala na ten temat ja juz nie bede...

Jedynie chcialam napisac ze dziwi mnie to straszne zaskoczenie, jezeli chodzi o rekrutacje prowadzana przez R3P. Nigdy sie z tym nie kryli. Zapraszaja tego kogo chca i nie patrza na sojusz w jakim sie ktos znajduje tylko na OSOBOWOŚĆ....a decyzja zawsze ostateczna nalezy do zaproszonego chce to przyjmie ,nie to nie przyjmie....i dla mnie to nie jest powód nazywania ich ...zdrajcami...( dlatego ze zmienili sojusz)
 

DeletedUser8542

Guest
Wiki powiedziałaś że wypowiedzieli się prawie wszyscy?
Bo ja widzę tylko tych co zdradzili swój sojusz... to oni mnie tutaj krytykują i myślą że ja nie rozumiem tego że można miec znajomych po 2 stronie wojny.
 

DeletedUser

Guest
Owszem wypowiedzieli sie Ci co powinni bo czytajac twoje slowa..np te zacytowane przeze mnie to sa skierowane wlasnie do nich ...do tych co wedlug Ciebie zdradzili i do tych co tych "zdrajcow" przyjeli....dlatego powiedzialam ze wiekszosc sie wypowiedziala....

I czy Cie krytykuja...nie nazwalabym tego tak ,po prostu wyrazili swoje satnowisko w sprawie jaka Ty poruszyles im cos zarzucajac...Ja tak to widze...
 

DeletedUser1360

Guest
Wiki powiedziałaś że wypowiedzieli się prawie wszyscy?
Bo ja widzę tylko tych co zdradzili swój sojusz... to oni mnie tutaj krytykują i myślą że ja nie rozumiem tego że można miec znajomych po 2 stronie wojny.


Wiele rzeczy nie zrozumiesz a wątpię by ktokolwiek miał chęci ci tłumaczyć, co kol wiek.
Masz z tym problem ja nie potrafię ci pomóc. Każdy widzi to co widzi i co che widzieć. Tyle z mojej strony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
brak slow mi na niego....on chyba juz nie zrozumie tego ze to tylko gra....
 

DeletedUser

Guest
Casanti ...

Sojusz to jest prywatna sprawa każdego ... nawet jeżeli przejdzie do wrogiego sojuszu to jest to jego wybór i jeżeli on Ci nie pasuje to go atakujesz i zabierasz osady .

A co być powiedział na dwa wrogie sojusze które podpisały PON ?
Tak było z AH i R3P, podpisali pakt o nieagresji będąc w stanie wojny koalicyjnej, zrobili to i nie słyszałem żeby jedna czy druga strona koalicji miała do nich pretensje ... Co prawda PON się rozsypał po 1 lub 2 dniach : )

Więc trzeba pamiętać że czasami najgorszy wróg może Ci pomóc bardziej niż najlepszy sojusznik .
 

DeletedUser

Guest
Mądre słowa i moze to do niego dotrze
ale powiem jeszcze jedno
powiedzmy jesteś w sojuszu X i rada tego sojuszu mówi rozpoczynamy wojnę od jutra z sojuszem Y i atakujemy gracza Y1.
Wszystko jasne - tylko np to twój kolega z ławy szkolnej - wiec mówisz w sojuszu - ja go nie atakuje - bo to mój znajomy ( co moze sie stac w sojuszu ??? moga uznac cie za zdrajcę tak ??? bo nie trzymasz z sojem), a gdy zaatakujesz ??? ( zdrajca bedziesz dla kolegi ) - wybierz gosciu wyjscie z tej sytuacji co ???
Dlatego nie mów mocnych słów ok ?? Gdy do końca nie znasz sytuacji.
To tylko gra i nie ma "zdrad" są wybory lepsze lub gorsze
 

DeletedUser

Guest
No to jednak hege wygra.Angel zamierza zakończyć grę :) polityka się troszkę zmieniła a ci już konta kasują.I tacy ludzie mi tu o honorze gadają...
 

DeletedUser8542

Guest
Dobra wygraliście zgadzam się z wami (chociaż z boomem nie lubię się zgadzac).
Wiadomo to tylko gra i czasami się różnie zdarza ale mam nadzieje że AH będzie drugą Helladą.
 

DeletedUser

Guest
No to jednak hege wygra.Angel zamierza zakończyć grę :) polityka się troszkę zmieniła a ci już konta kasują.I tacy ludzie mi tu o honorze gadają...

Dopóki Angel będzie na mapie będzie wojna :D
------------
Tu nie ma sensu grać ...ludzie bez honoru już dawno wszystko zwalili .
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli bogowie istnieją to Niefart trafi na tą samą wyspę co ja :mad:
 

DeletedUser1360

Guest
To chyba powinieneś się cieszyć :) przecież wszyscy wiedza że pałacie do siebie ogromna sympatia:D
 

DeletedUser

Guest
Dopóki Angel będzie na mapie będzie wojna :D
------------


To ma być sojusz 130 osób a w BP 60 i wygrali byś my :) .

A zapomniał bym wasza akademia ma około 120 graczy i te 2 sojusze na jeden (BP) - po kilku dniach po was !!!!!!!
To była by mina Farciarza i wasza :eek::eek::eek::eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry