nietuzinkwy błąd!

Status
Zamknięty.

DeletedUser6708

Guest
so2b3aec8fbae7c1fa9eb4a4ada6512fe7.png


identyczny temat był ale został zamkniety a problemu nie naprawiono:mad:
kiedyś czytałem włąśnie o tym i stwierdzono ze tak nie powino byc bo brandery nioe moga przecież atakowac a juz na pewno nie powiny dawac czar "nieśmiertelność" na kolona:mad:
kiedyś grozono nawet banem w grze walusowi72 za to ze powiedział iz będzie wykorzystywał ta sytuacjię (tekst jest w dziale błędy)
tak można grać komus na stracha bo ktoś wyśle 1 ogień, 1 brander, 1 łudkę i kolona-tamta osoba się stresuje i budzi sojusz do gotowosci a to tylko gra na nerwy komuś bo kolona nie mozna zabic "boskie" brandery dają nieśmiertelosć:mad:
 

Robin65

Zespół Grepolis
Usunięcie tego błędu czeka na update. Niestety nie od nas zależy termin jego wprowadzenia.
 

DeletedUser6708

Guest
ok. tylko chciałem poinformować ze go juz od kilku miesiecy nie naprawiono. pozdrawiam
 

DeletedUser946

Guest
Usunięcie tego błędu czeka na update. Niestety nie od nas zależy termin jego wprowadzenia.
na niemieckich światach już od ponad tygodnia jest wgrana poprawka tego i zostało to wprowadzone poza updatem - czy drogie Inno któremu tak chętnie oddajemy nasze polskie pieniążki nie może też zadbać o nas tak samo jak dba o sowich rodaków? :)
 

DeletedUser7672

Guest
hehe to się nazywa zabezpieczony atak. I kto powiedział że nimi nie można atakować?
 

DeletedUser946

Guest
hehe to się nazywa zabezpieczony atak. I kto powiedział że nimi nie można atakować?
masz w opisie jednostki wyraźnie powiedziane, że tylko obrońca może ich używać - przez to użycie w ataku z kolonem podchodzi pod paragraf o wykorzystywaniu bug'ów
 

DeletedUser

Guest
i to racja
jednym za zaatakowanie w ten sposób grozi sie banem - a inni mogą ???
gdzie ta sprawiedliwośc hehe
Nie potraficie naprawic błędu - napiszcie wiadomośc do ogółu graczy , że wykorzystanie tego bedzie karane dla wszystkich jednakowo.
A nie 50 000 graczy moze a ja jeden nie hehe

jednym słowem zostałem pozbawiony praw do gry na równych prawach - uwazacie , ze to jest ok ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry