Wszystko o HEGEMONIUM

  • Rozpoczynający wątek yooreck
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Powie mi ktoś czemu niektórzy gracze z HEGO co zostają to przechodzą do AH?
 

DeletedUser1360

Guest
to proste nastąpiła reakcja chemiczna nazywana Analizą :D
 

DeletedUser

Guest
heh normalnie bym sie cieszył ale bez zmian i sensownych wladz ich decyzja nie ma najmniejszego sensu..
chyba ze to przejsciówka
 

DeletedUser1360

Guest
Niestety nie znam odpowiedzi na te pytania :) Nie wiem także czy ich postanowienie zmieni ich pozycje być może, czas pokażę czy była ona słuszna. ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy tam nie będziemy robić Hegemonium. Ale pomysł nie gupi :)
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli byście robili to pisz na priv, bo się wybieram na Ny=]
 

DeletedUser

Guest
[12:14:51] Bartek W: a angel przenosi sie na Ny
[12:14:54] Bartek W: bo RP wali koalcije
[12:15:16] Bartek W: w sensie z R3P

Czyżby to koniec wojny?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1360

Guest
W Heg część naważniejszych graczy skasowała konta, rozbiło sie na 2 sojusze, i garstka graczy podochodziła do innych sojuszy. Mimo wszystko Heg jeszcze istnieje i jest aktywne. Nawet gdyby w Aniołkach miała zaistnieć podobna sytuacja tzn zaczęła by się kasacja kont to nie sadze by od razu miało być to zakończeniem wojny. Wątpię aby wszyscy gracze mieli nagle kasować konta choć ja osobiście spotkałem się z sytuacją w której cały sojusz skasował konta i przestał istnieć.
 

DeletedUser

Guest
No ale nadal nie rozumiem jednej rzeczy czemu Co ludzie z HEGO i AH którzy zostali nie przeszli do RP tylko sami gdzieś tam coś tam robią bez żadnej oraganizacji?
 

DeletedUser1360

Guest
Po prostu zgrali sie na tyle że nie potrzebują żadnych zmian. Jeżeli dana ekipa się rozwal to znaczy część gra dalej a inni kończą grę to jest zrozumiałe że szuka się innej ekipy. Stare przysłowie mówi iż ile głów tyle pomysłów. Pomysły czy poglądy mogą być podobne , ale nigdy nie będą identyczne. Z poglądami bywa różnie mogą ule zmianie pod wpływem różnych bodźców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hmm też zajrzę na świat Ny, nie wiem jak długo tam pogram ale na pewno będę chciał zobaczyć nową odsłonę gry. A kto wie może akurat rzuci mnie np. obok hatera i zbudujemy coś na miarę Republiki Hegemonów :)
 

DeletedUser

Guest
Ja mam taką małą prośbę do innych gracz ;)
Jak macie grać jeden dzień to nie wchodźcie i nie przeciążajcie serwera :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry