Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser806

Guest
Hehe Fajny świat może pogram dłużej.
No zobaczymy system farmienia dużo szybszy niż,ten stary.
 

DeletedUser

Guest
v2.0 - moje podsumowanie

Wszystkie nowości wgl mnie mają same zalety, aczkolwiek można się dopatrzeć błędów technicznych - Wystarczy pograć z 2h i już się je widzi.
+ przydałoby się coś takiego jak przycisk "Odśwież", aktualizujący mapkę. Np. jak w wiosce spadnie nastrój z 100 na 80 to po najechaniu na nia kursorem nadal jest 100% - Trzeba specjalnie odświeżyć stronę...
A co do błędów technicznych: np. Jak chcę zmienić kolor czcionki na powiedzmy zielony, to po kliknięciu wszystkie możliwe kolorki zmieniają barwę na czarny...
W lewym dolnym rogu jest "Zamknij wszystkie okienka", po kliknięciu zamykają się takie okna jak "podgląd", "raporty", "sojusz" itp. ale nie zamyka się okno "info" wyświetlane po kliknięciu na czyjąś wioskę, a następnie "info"... A przecież mają się zamknąć wszystkie okna.
Następny błąd: gdy np. chcę zmienić flagę soja i klikam na nią, to żeby obok (po lewej) się pokazała muszę jeszcze raz kliknąć na zakładkę "flaga"... albo jak chcę zmienić opis soja (lub profilu), czy też zmienić logo, lub obrazek sojuszu to po kliknięciu "zapisz" nic się nie dzieje - Muszę odświeżyć stronę bądź jeszcze raz kliknąć daną zakładkę np. "Właściwości"(w sojuszu).
ITD.

PS. Te same błędy są na niemieckich oraz innych światach v2.0.

No cóż, podoba mi się interfejs, nowe żywe kolory w podglądzie miasta itd.

Mam też pytanie odnośnie tzw. "Paska skrótów" (Ustawia/Pasek skrótów).
Jak on działa? Muszę coś pobrać? Mieć jakiś skrypt? Bo po naciśnięciu Pasek skrótów aktywny: nigdzie on się nie pojawia... o co w tym chodzi?
 

DeletedUser

Guest
PovreR:
Pasek skrótów to jedna z funkcji premium. Jest on nawet w wersji 1.xxx
 

DeletedUser

Guest
Witam,

Jak sami piszecie, na świecie Ny zebrało się dużo dobrych graczy.
Nie chcę być złym modkiem, lecz proszę swoje osobiste wycieczki kierować właśnie w grze.
Mam nadzieję, że nie spotkam napinek i tego typu tekstów w stronę swoich kolegów z gry.



Pozdrawiam,
Squnqs
Tylko proszę, nie zabijcie kolejnego forum próbą utrzymania zbytniego porządku... Na razie wszystko wygląda świetnie, wątki żyją... i tak trzymać. Mimo wszystko to forum do luźnych rozmów o grze, więc chyba nikt nie chce obawiać sie warna z powodu drobnych ucieczek od sedna tematu. Np. napinki tworzą fajny klimat rywalizacji, a z każdej rozmowy można sie nieco dowiedzieć o sytuacji na świecie. A jak sie ktoś poczuje urażony postem, zawsze może zgłosić autora za treści obraźliwe :)

Także powodzenia Squnqs, wierze w Ciebie chłopie :D
No i powodzenia Ny :D
 

DeletedUser

Guest
re

mi osobiście nie odpowiada mapa ta świata nie ma podziału na morza itp. jak to bylo na starych swiatach
 

DeletedUser

Guest
nie podobają mi się wyświetlające tak okna...reszta no nie źle...farmienie wiosek zaje...:)
 

DeletedUser

Guest
Ja miałem jakieś błędy i nie mogłem się zalogować teraz już działa ale mam opóźnienie ale ok niezła wersja jestem na 56 morzu na końcu trochę przesunę w prawo i już morzę 66

I o co ci chodzi z tym podziałem przecież jest jak dawniej
 

DeletedUser

Guest
z logowaniem jest już ok, ale... czy macie u siebie pasek skrótów??? Ja mam włączony, a nie ma go wcale, puste miejsce jest.
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich, i życzę powodzenia na świecie NY


Pozdrawiam

obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
no niestety logowanie znów padło
poza tym nie mogę zlecić żadnej budowy - choć surowce sie przewalają w magazynie dlatego sie wylogowałem i zalogować już sie nie mogę
 

DeletedUser

Guest
Jakie padło? Loguje się bez zarzutu sorry jest na kontynencie 65 pomyliło mi się.
Wkurza mnie jedno że muszę się zalogować od nowa żeby zobaczyć ranking świeży kto z was też tak ma?
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem mi cos powoli chodzi teraz :/ wczesniej bylo wszystko ok a teraz zamula... mam nadzieje ze w dalszym etapie bedzie juz normalnie smigac :)
 

DeletedUser

Guest
A zauważyliście, że w 2.0 wysepki zaludnione gęściej leżą? - blisko do siebie będziemy mieć :)

Co do działania świata - niemieckie serwery niestety znacznie szybciej chodzą, tu mam większe lagi, a gra 5x mniej graczy póki co :mad:
 

DeletedUser

Guest
hmmmm Witam wszystkich i chciałbym poinformować że sojusz Renegaci ze świata Theta zawitał tutaj chyba w najsilniejszym składzie... :cool:
 

DeletedUser

Guest
witam wszystkich... do czego znowu ja się dałem namówić hehe :p juz byl taki spokój na gammie a tu nowy swiat wrr :/

pozdrawiam stara elite gammy a w szczególności Angel NY hehehe
Farciarz !! mój przyjacielu !! :p:p gdzie jesteś ?!

AVE FULMINATA XII LC !! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z łaski swojej nie obrażaj nikogo.Nikt tu jeszcze na cymbała nie zasłużył a wypada się przywitać,przedstawić i zareklamować sojusz,zwłaszcza,że sporo ludzi z innych światów tu się deklaruje grać.
 

DeletedUser1360

Guest
Nie ma co wesoła kompanija się na tym świecie zebrała :D z rożnych światów. Po napinać się jeszcze chłopaki. Całe 5 dni przed wami potem koniec gadania i za robotę się weźcie


ps.

Jakiś przemadrzały cymbał
ładnie nam się kolega przedstawił nie ma co
Co do samej wypowiedzi, nikt cie nie zmusza do czytania. Nie podoba się nie zaglądaj. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z łaski swojej nie obrażaj nikogo.Nikt tu jeszcze na cymbała nie zasłużył a wypada się przywitać,przedstawić i zareklamować sojusz,zwłaszcza,że sporo ludzi z innych światów tu się deklaruje grać.

Jeśli kogoś obraziłem - przepraszam.
Rekalmy sojuszów, dokonań, podbojów, miejsc w rankingach - mam wrażenie -jest inne miejsce na tym forum.

Ktoś - jak ja - kto niedawno zaczął zabawę - ma w głębokim poważaniu fakt iż przysłowiowy Mordzaty Rychu z Thety raczył zawitać na nowy świat.
 

DeletedUser1360

Guest
I tu się mylisz czasami warto jest wiedzieć kto koło ciebie znalazł się na wyspie.
Ludzie znają się z rożnych światów i czasami można z powrotem znaleźć kumpla. Dopóki nie minie okres ochronny będzie to temat najczęściej poruszany i wspominany, każdy che czymś zabłysnąć, bądź zaakcentować swoje przybycie.

@Giovani nie ma sensu zarywać nocek :D sen to podstawa. Zawsze znajdzie się szansa na nadgonienie zaległości :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry