Sytuacja na Świecie Ksi

  • Rozpoczynający wątek FlamulusRomulus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A ja głupi przypadkiem zamiast powiększenia magazynu zbadałem to wyżej i dostaje jeszcze gorzej, bo 2x dłużej czekam a na to samo wychodzi(szkoda na to kasy) ;/
 

DeletedUser

Guest
hehe... ja już dwa bunciki musiałem stłumić, i jeszcze nie skończył się czas ochronki dla pozostałych wiosek... więc z farmieniem muszę czekac
Przynajmniej na pierwsze farmienia już konie będę wysyłał :)

EDIT: Następne dwie wiochy się zbuntowały... trzeba je znowu spacyfikować
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ee bo ja już luli szłem to wziałem te maksymalne pladrowanie i zostały 20 morali :D buncik był heroicznie 1szermierz 1 łuk i 2 hopków broniło wioski :D to dziwne , że w innej też miałem 20 i nie było buntu :D
 

DeletedUser

Guest
no nie tu nawet nie można nastroju podnosić ach jakie to były czasy ze starym systemem podboju i farmieniem :)


edit ale mam farta wziąłem na noc po 480 sury nastórj na 20% graniczy w każdej i nie ma buntu w trzech wiochach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9664

Guest
fart to przy 12% wziaśc maxa i wychodząc na 0% nie mieć buntu..
A duzy fart to 3 na 4 wioski tak trafić jak dziś miałem ;]


branie co 5 min 28surki z każdej wioski to wspaniały system gratyfikacji nołlajfa :D
 

DeletedUser

Guest
co 5 min to monotonne ślęczenie ale za to najlepiej się opłaca ;p
 

DeletedUser

Guest
Ja tam mam co 10 min xP Patrząc na szybkość rozwoju graczy to za około tydzień dwa będą już pierwsze przejęcia ;D
 

DeletedUser9660

Guest
E tam bunty... mnie już drugi raz moja farma stekiem wyzwisk obrzuciła ;)

A ja głupi przypadkiem zamiast powiększenia magazynu zbadałem to wyżej i dostaje jeszcze gorzej, bo 2x dłużej czekam a na to samo wychodzi(szkoda na to kasy) ;/

Akurat badanie Łup jest jednym z najsensowniejszych na początku gry. Pozwala w miarę normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Klikanie co 10 minut w pracy jeszcze ujdzie, co 5 to trochę głupio (i wydajność w pracy drastycznie maleje :D)

te wioski rolnicze mnie przerażają wcześniej wyciągałem więcej z ich farmienia niż klikania co 5 minut po głupie 20 każdego surowca ;/ do tego rozbudowałem wieś na 3 lvl i by pozyskać 4 hoplitów zabiera 12h na następne żądanie i powyżej 40 morali wioski ;/

Zamiast rozbudowywać wioski zacznij zdobywać nowe... A hoplitów i inne jednostki to werbuj w koszarach a nie po wsiach ;)

Poza tym mi się nowy system farmienia bardzo podoba:

Maksymalnie rozbudowane (40 poziom) kopalnie, kamieniołomy i drwale: 3 x 852 = 2556 na godzinę. Nie muszę dodawać, że na razie o rozbudowie na 40 poziom mogę tylko marzyć ;)

6 wiosek (4 poziom) x 64 jednostki x 3 surowce x 6 = 6912 na godzinę. I to jest możliwe do osiągnięcia już teraz (jestem przykładem)
 

DeletedUser

Guest
Heh thx za info bo ja tam nie bardzo się łapię co tu się opłaca w tej wersji 2.0 robić ;D Ale przynajmniej po części dobrze kombinowałem ;)
 

DeletedUser

Guest
Pomocy !
Ej zaatakowałem gościa(175 pkt miał)5 koniami i mnie rozwalił :(
i mi pokazało na murze że mu rozwaliłem 12 szermierzy ale jakim cudem jak on koszar nie ma ???
Było 62 morale i 3 szczęscie ?????
Pomózcie mi pls o co chodzi ?
 

DeletedUser

Guest
Jest taki trick, żeby wysyłać do takich nieaktywnych graczy swoje wojska, żeby w czasie nieobecności nikt ci ich nie znizczył.
 

DeletedUser

Guest
grrrrr...
no ale .... hmm
moze ale wlasnie nie wiem czy go przeszpiegowac i zobaczyc czy nie ???
 
Do góry