Bad Devils vs Never&KM

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3074
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
dzemol ja z Wami cały czas współpracuję (zdobywacie pkt kultury) - dlaczego mnie nie chcecie?

Wiesz jakimi sukcesami ta współpraca, by się zakończyła? :D
 

DeletedUser

Guest
Szok !.
Zbamowali mnie jako MaRiO1992 :D

Hehehehe :)

Sisi, to proste ;) Jak byś ty dołączyła do NN to już ten świat całkowicie stracił by na wartości :) ... noo bo z kim byś cie się tłukli ?. Z Lukasz555 ?. Pompeja ?. ... a tak Never ma wspaniałą zawodniczkę po swej stronie i wyrównane szanse dzięki ludziom twego pokroju ;) :D
 

DeletedUser4218

Guest
Szok !.
Zbamowali mnie jako MaRiO1992 :D

Hehehehe :)

Sisi, to proste ;) Jak byś ty dołączyła do NN to już ten świat całkowicie stracił by na wartości :) ... noo bo z kim byś cie się tłukli ?. Z Lukasz555 ?. Pompeja ?. ... a tak Never ma wspaniałą zawodniczkę po swej stronie i wyrównane szanse dzięki ludziom twego pokroju ;) :D

Ech, ale ja nie jestem dobrą zawodniczką - ja tylko lubię dużo gadać ;)
A z tym przejściem to przecież żartuję - nie opuściłabym mojego sojuszu nawet za całe skarby świata... Po prostu wierna jak ... pies ;)
 

DeletedUser4218

Guest
dzemol jak miło, że wróciłeś do gry :)

Ale żeby tak od razu posłać wraz z innymi tyle kolonów na raz...
Normalnie chyba ze strachu przegrupuję znów wojo.
A tak ładnie szło - deffy zmieniłam na offy (dla mojego ulubieńca z NN) :p
 

DeletedUser

Guest
Czemu akurat ja jestem tym wybrankiem z pośród ok. 2000 aktywnych graczy?? :>

Noo już ze starej elity praktycznie samemu ostałeś na m36 :p
Stąd takie wyróżnienie ^^

Sisi a nie wiesz jak to mówią ?. :D
Najlepszą metodą obrony jest właśnie atak :D
 

DeletedUser

Guest
Ty też zauwarzyłaś, że coś to forum ucichło ?. ... ni ma tomkka54, liq88 milczy ... tak samo jak xenpl czy dzemol ... ostaliśmy w dwóch :)
 

DeletedUser7039

Guest
Tomek zakończył przygodę z grepolis,co do reszty to nic nie wiem...
 

DeletedUser

Guest
jest maj, długi weekend. mogliśmy tak jak na wielkanoc wprowadzić zawieszenie broni :)

tak swoją drogą to w rankingu najlepszych wojowników Xen, dzemol i ja jesteśmy bezpośrednimi sąsiadami!:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
jest maj, długi weekend. mogliśmy tak jak na wielkanoc wprowadzić zawieszenie broni :)

tak swoją drogą to w rankingu najlepszych wojowników Xen, dzemol i ja jesteśmy bezpośrednimi sąsiadami!:)

No trochę Ci do nich brakuje - np. do Xena 34 000 a dzemol jakiś czas nie grał prawie wcale ;)

Ale luz - ja nie mam co nawet zaglądać do czołówki :)
 

DeletedUser

Guest
Droga pełna empatii i uśmiechu dla ludzi lecz pozbawiona umiejętnego zarządzania sojuszem Sisi: napisałem o samym sąsiedztwie w rankingu a nie że mamy bardzo podobną ilość punktów:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Droga pełna empatii i uśmiechu dla ludzi lecz pozbawiona umiejętnego zarządzania sojuszem Sisi: napisałem o samym sąsiedztwie w rankingu a nie że mamy bardzo podobną ilość punktów:)
Wiesz - ja się staram panować nad sobą, ale Ty mnie tak wk..., że szok!
Tak umiejętnie przejąłeś rządy po mnie, że KM wręcz kwitnie!
Trzeba było sobie paluszki połamać zanim napisałeś, że mam odejść już, bo nie jestem potrzebna!
Gdybym została - KM nadal by było nr 1, a świat alfa wyglądałby nieco inaczej.
Więc z całym szacunkiem - radzę Ci tego tematu nie poruszać na forum :)
 

DeletedUser

Guest
Przegraliśmy na równi z świetną, masakrycznie aktywną i agresywną grą NN oraz z tym że grę w tym momencie skończyło już ponad 30 graczy. I to w połowie dobrych.

Miałem zresztą plan by KM sobie przetrwało na wschodzie mapy, ale po Twojej deklaracji jaka to jesteś wspaniała, to i nazwa zaraz zniknie.

Za Twoich czasów powstało TH, NN a BD nie stało się słabiutkie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Kasacja postu...

Znudziła mnie dyskusja z Tobą ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
prosze prosze.. BD i NN rozrasta sie przyjmujac kolejnych graczy DDCR :)
proponuje wciagnac jeszcze kilka sojuszy moze podwyzszy Wam to morale,
bo widac, ze wciaz czujecie sie slabi.. ach te kompleksy.. :D

Mozemy Wam podeslac surki troche.. :D
 

DeletedUser

Guest
musze sprostowac to co napisales. W DDCR byla duza czesc osob, ktore nie poparla fuzji z The One i postanowila odejsc z sojuszu. Byly to osoby, ktore z nami wspolpracowaly i nadal chca to robic.

Bedac z DDCR nie moga tego robic, bo obecnie jestesmy juz po czesci wrogami.
 

DeletedUser

Guest
Gdybym mógł robiłbym to samo co NN, ale przy takiej przewadze? Chce Wam się jeszcze? Możecie każdego zdmuchnąć z tego świata w 72h (max 48 podróży kolonem + czas oblężenia) my to przynajmniej żyjemy w stresie że każdy dzień może być ostatnim :D
 

DeletedUser4218

Guest
Gdybym mógł robiłbym to samo co NN, ale przy takiej przewadze? Chce Wam się jeszcze? Możecie każdego zdmuchnąć z tego świata w 72h (max 48 podróży kolonem + czas oblężenia) my to przynajmniej żyjemy w stresie że każdy dzień może być ostatnim :D
Mów za siebie!
NN jest silne to fakt - ale nie aż tak by sobie każdego zdmuchnąć, dmuchnąć czy coś tam :)
Wszystko zależy od graczy na danym terenie i ich woli walki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry