[Gallery] Julian :)

  • Rozpoczynający wątek Król Julianek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
[My Gallery] - JuLiaN :)

1.
et8298_sygna2bc9.jpg


2.
dr8558_sasekxdca9.png


3.
hn443_a11fda776e0b1f85.jpg


4.
zl1964_cs6208_sygna-danger.png



Oceniajcie :):cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
daj ankietę. Ja oceniam ze 2 jest najfajniejsza reszta oprócz 1 w miarę.
 

DeletedUser

Guest
sorki za spam ale jak teraz ankietę dodać ?


EDIT: (2 new)

6.
cw6378_0e101f48832c3076048020a675198d864241.png


7.
vm1255_sygnatura158ea2.png


EDIT 2:

lt275_93631226wo8.gif


Sygna CMSBOSKIEGO ale wykonana przez mnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ten smudgowy (flame'owy?) spiderman jest naprawdę dobry. Za niego 9/10, za drugiego tylko 7.
 

DeletedUser

Guest
Niby fajne obrazki ale napisy to fatalne..
Lepiej już nie pisz nic :)

4/10
 

DeletedUser

Guest
Squnqs - właśnie szukam coś w gimpie do pobrania czcionki bo fajną znalazłem :)
 

DeletedUser

Guest
Trochę mnie zastanawia fakt, że obrazki są pełne wodotrysków, natomiast napisy są takie, hmm, płaskie.
Z jakiego programu korzystasz??

Zdecydowanie 6 najlepsza, pomijając napis :p
 

DeletedUser

Guest
Przecież pisał że znalazł fajne czcionki do gimpa więc pewnie gimp.
 

DeletedUser

Guest
Musisz pobrać winrar-a. Ogólnie twoje sygny są ciekawie wykonane, ale źle dobrane napisy psują wszystko. Oczywiście najlepsza 6, tylko napis zawalony.
 

DeletedUser

Guest
POPRAWKA Z CZCIONKĄ ;D

1.
ik6456_sygnatura168lq1.png


2.
yh2505_sygnatura6.png


3.
gw3866_sygnatura3ow1.jpg


4.
ci185_0e101f48832c3076048020a675198d864241.png


5.
jx8195_sygnatura.jpg


Mam jeszcze jedną ale nie można 6 na raz przy następnym poście dodam :)
 

DeletedUser

Guest
Jak zrobisz sygnaturkę to zamknij oczy.. pomyśl o czymś przyjemnym, otwórz oczy i spójrz na tę sygnaturkę..
Co widzisz? np w 4, jak można dodać niebieski napis do czerwonego tła?
Nie sądzisz, że to trochę bije po oczach? Tak samo dzieje się w pracy nr 2.
Tak jak ktoś napisał, prace fajne lecz brakuje w nich polotu.

Polecam PhotoShop ;)
 

DeletedUser

Guest
w 2. nie wiem czemu zielony
a w 4. niebieski ponieważ spider man miał strój czerwono-niebieski więc dałem niebieski do czcionki

i
6.
wq7261_reymysterio-sygnatura-psdcopy.png
 

DeletedUser

Guest
W tym Spiderze daj jakąś techno - czcionkę, albo szeryfową, biały kolor, skopiuj warstwę z tekstem, rozmyj gaussowo nowo powstałą, zmniejsz krycie do 25% i ustaw tryb ostre światło, czy jak to tam w gimpie szło, a na warstwę z tekstem, który nie był gaussowany daj krycie 70%-80%.
 

DeletedUser

Guest
E tam, nie ma kolorów które do siebie nie pasują, trzeba tylko uważać na nasycenie barw i równowagę.
Squnqs, PS to nie recepta na wszystko ;] znam ludzi którzy potrafią wyczarować cuda w zwykłym Paincie, ale to już wyższa szkoła jazdy :]

Królu Julianie,

Czcionki wyglądają lepiej, ale dalej są jakieś takie płaskie, niepasujące, miejscami niestety nieczytelne.
Kiedyś dostałam genialną, chociaż prostą radę. Patrz jakie kolory Cię otaczają, a nie przywołuj je z pamięci. To że Spajder miał niebieskie wdzianko to prawda, ale na obrazku praktycznie tego nie widać. To co widzisz, jest ważniejsze od tego, co pamiętasz.

Może spróbuj zastosować podobne efekty do napisów, co stosowałeś w obrazkach? Pamiętaj też, że forma napisu powinna nawiązywać do charakteru obrazka. I tak np.:
1. Bajkowa, rozmarzona - czyli coś "miękkiego", delikatnego
2. Tu się dużo dzieje - zdecydowanie coś drapieżnego, "ostrego"
itd.

Nie wiem jak innym, ale mnie trochę przeszkadza różnorodność form tekstu. 1, 2, 5 - zastosowałeś w nich kilka rodzajów czcionek i jak dla mnie one się "gryzą". Nie wiem, może lepiej było by użyć czcionek z tej samej grupy (kształtów?).
6 zdecydowanie najlepsza :] może jakaś rameczka??
 

DeletedUser

Guest
Co do napisów... na 3 nawet się nie gryzie, bo co do 1 i 5 to jak najbardziej, ostre kontury czcionki łączone z delikatnymi łukowatymi...
 

DeletedUser

Guest
1. Jak nienawidzę hanny Montanny (Te o to pięknie nazwisko pasuje raczej do Tonny Montanna z Scarface) fajnie zrobione
2. Rey Misterio ta pierwsza wersja była lepsza od tej, nie potrzebny jest ten efekt tych pasków.
Ale ty tylko moje zdanie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry