Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

Co myślisz o tej propozycji:)

  • Tak

    Głosy: 18 30,5%
  • Nie

    Głosy: 38 64,4%
  • Może

    Głosy: 3 5,1%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak w temacie moja propozycja to zwiększenie poziomu Gospodarstwa wiejskiego z 40 poziomu do poziomu X (Gdzie X może być nieskończonością lub np. do poziomu 100) dzięki temu gra stała by się bardziej realistyczna bo kto widział żeby w jednej wiosce było tylko 4000 osób.(bez łaźni itp)
oczywiście co poziom podnosiło by się liczba ludności o 100
to by wyglądało tak:
poziom 40 to 4000; poziom 41 4100 itd.

Koszt był by 5% od ceny za G.wiejskiego na poziomie 40 i co kolejny poziom by to się zwiększało o 5% czyli to by wyglądało tak:
poziom 40 to 100%; poziom 41 105% itd.

Prosił bym o to żeby dać argumenty dlaczego zagłosowaliśmy na tak lub nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na NIE.

Argument: Zbyt duże ułatwienie gry.
Nie podanie o ile magazyn zwiększałby się co każdy poziom.

A i jakby co, gospodarstwo wiejskie na 40 poziomie bez bonusów daje 3000 ludzi.
 

DeletedUser

Guest
Mój błąd ale to nic nie zmienia.A co do ułatwienia to powiedz dla kogo i jak??
Jedna osoba też mi coś takiego wytknęła dlatego też od razu mówię że to nie musi być bóg wie ile poziom:)
 

DeletedUser

Guest
Jak w temacie moja propozycja to zwiększenie poziomu Gospodarstwa wiejskiego z 40 poziomu do poziomu X (Gdzie X może być nieskończonością lub np. do poziomu 100) dzięki temu gra stała by się bardziej realistyczna bo kto widział żeby w jednej wiosce było tylko 4000 osób

a kto widział by wieś się rozrastała do nieskończonego poziomu albo do 9000 mieszkańców?
oczywiście na nie. pomysł niepotrzebny. twórcy optymalnie dopasowali ilość potrzebnych mieszkańców i zmieniać tego nie trzeba
 

DeletedUser5614

Guest
jeśli ktoś chce mieć nieskończonom armie to niech gra w Ikariam. na nie.
a jeśli chodzi o realizm to widziałeś wioske gdzie jest choćiaż 2000 luda (wioske!!!!)
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem na tak

A ja jestem na tak. Chociaż gdyby było o 5 poziomów więcej, byłoby dobrze.
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem na tak. Chociaż gdyby było o 5 poziomów więcej, byłoby dobrze.

i co wam to da? co za różnica czy zaatakujesz 400 rydwanami miasto, które ma 1600 łuczników czy zaatakujesz 500 rydwanami miasto które ma 2000 łuczników? proporcje końcowego efektu będą te same.
 

DeletedUser7800

Guest
Radzie wam grać w plemiona tam się atakuje w dziesiątkach tysięcy:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

ja się nie zgadzam ciekawe co powie o tym InnoGames?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

zawsze i wszędzie będę za zwiększeniem ilości woja :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

Okej, okej. Budujesz sobie, budujesz, aż tu takie coś - magazyn nie może pomieścić surowców potrzebnych do rozbudowania gospodarstwa. I co robisz? Nic, bo pomysł nieprzemyślany i moim zdaniem beznadziejny. Gdyby to wprowadzili, to nowi gracze nie mieli ŻADNYCH szans, by zagrać na starszym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

lub ktoś inny ja na nie
 

DeletedUser13790

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

Również jestem na nie.
Jeśli Gospodarstwo Jest za małe dla Ciebie to zawsze możesz iść na świat bohaterów gdzie można je rozbudować do 45poziomu.
Jak wiadomo chcesz mieć więcej woja nie rozbudowuj wioski na maxa. To tyle w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

Również jestem na nie.
Jeśli Gospodarstwo Jest za małe dla Ciebie to zawsze możesz iść na świat bohaterów gdzie można je rozbudować do 45poziomu.
Jak wiadomo chcesz mieć więcej woja nie rozbudowuj wioski na maxa. To tyle w tym temacie.
To rozbudowa wioski powoduje zmniejszenie ilości wolnych mieszkańców w mieście?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

To rozbudowa wioski powoduje zmniejszenie ilości wolnych mieszkańców w mieście?
każdy budynek potrzebuje jakiejś ilości mieszkańców, im lepiej miasto rozbudowane, tym mniej mieszkańców jest na wojsko, dla mnie maksymalnie rozbudowane miasto to 11,5k, mam też więcej rozbudowane.
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Zwiększenie poziomu Gospodarstwa Wiejskiego

a ja głosuje na tak bo gra będzie ciekawsza wyobraźcie sobie że zamiast 500 hoplitów macie 800 i co od razu fajniej ale wolałbym żeby i magazyn i mur w tym wypadku był na większy poziom
 
Status
Zamknięty.
Do góry