Sytuacja na świecie Ny

  • Rozpoczynający wątek Bea8a
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
@ Sisi

Nie wiem co wcześniej pisałaś, a potem skasowałaś, ale cóż - jeżeli nie możesz odwołać na nas ataków to bardzo nam przykro :( i tak z każdej strony jesteśmy bici, więc jakoś to zniesiemy - byle tylko zbyt mocno nie tłukli, bo mamy już dość :(
Jak będziecie grzeczni i prześlecie nam surkę, to może odwołam ataki.
Wiem jak Wam jest teraz ciężko - wszyscy Was biją i jeszcze niedobra Sisi się dołączyła :(

Mam nadzieję, że mi to kiedyś wybaczysz ;)
 

DeletedUser

Guest
@ crazy3211

Ty już widać wczoraj z TW uciekłeś, ciekawe dlaczego - czyżby okręt zatonął i z tego powodu nastąpiła ewakuacja do Aniołków? :D heheh

Odszedłem z TW bo miałem powód ale to nie z tego ze mi jakis okret utonoł :D

Zapytaj sie Leonerico ze łatwo skury nie daje Od 3 dni mnie atakuje i nie udało mu sie dobic do Senatu. A broniiłem sie tylko swoimi jednostkami.

I z tego co wiem Leonerico to nowicjusz w tej grze i raczej takiemu stazowemu jak ja to nic nie zrobi :) trzeba miec taktyke a on takiej nie ma. \o/

Nabijam na was kulturke i Chwała wam za to.
 

DeletedUser

Guest
nie Twój staż tutaj gra, tylko zgranie sojuszu... często tutaj o tym co niektórzy TOP-owcy z innych światów zapominają i potem kończy się to niestety ponownym startem... ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja tak nie koncze. Ale Masz nie wątpliwie racje ze zgranie jest wazne.

Ale dobry gracz manewrujac swoimi wojskami odpowiednio tez jest w stanie odparowac akcje sojuszu wroga. Wstawiając w odpowiednim czasie swoje wojska. To tyle :)
 

DeletedUser4218

Guest
Ale jeśli Cię dorwą jak Cię nie będzie i wyczyszczą Ci miasta to czym będziesz manewrował?
 

DeletedUser

Guest
Ojejku ! Nie wygłupiajcie się i nie wykańczajcie LA tak od razu, zostawcie coś dla mnie :(
 

DeletedUser4218

Guest
O widzę, że ktoś sam nie umie dać ciekawej kontry słownej tylko musi użyczać 'czyjegoś' uszczypliwego humoru :p

Bo dziś nie mam sił na wymyślanie coś od siebie - więc niech będzie to LAowskie ;/
(teraz to na te dwa pierwsze miasta na pewno surka jest potrzebna ;))
Nie spałam od 43h i dlatego mam taki humor.
Za chwilę zmykam spać :)

P.S.
Apropo tego dorwania i wyczyszczenia miasta.
Zagadałam się na Ny wczoraj po południu i na alfie jeden gość nabił mi 37 pochodów na jednym mieście, ale udało mu się wyczyścić - dobrze, że przed kolonem wróciłam, bo ktoś udawał, że śpi...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9244

Guest
Bo dziś nie mam sił na wymyślanie coś od siebie - więc niech będzie to LAowskie ;/
(teraz to na te dwa pierwsze miasta na pewno surka jest potrzebna ;))

Mam nadzieję, że już wysłaliście?? :D

P.S.
Apropo tego dorwania i wyczyszczenia miasta.
Zagadałam się na Ny wczoraj po południu i na alfie jeden gość nabił mi 37 pochodów na jednym mieście, ale udało mu się wyczyścić - dobrze, że przed kolonem wróciłam, bo ktoś udawał, że śpi...

Tu chyba masz na myśli jakieś PW, bo nie do końca wiem o co chodzi, chociaż się domyślam ;)
 

DeletedUser4218

Guest
To tylko takie cholerne sprawdzające PW było - nic więcej...

Tak surkę wysłaliśmy i nie tylko na te dwa.
Mam nadzieję, że wszelkie "pisane" winy zostaną wybaczone ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
:confused: Dlaczego Total War spadł z 6 miejsca na 14 w rankingu sojuszy :eek: ? Ludziki im pouciekały do innych sojuszy ? Zła atmosfera tam panuje ?
No coż kto mieczem wojuje ten od miecza ginie d o s ł o w n i e :D hehe Ciekawe czy to czeka też inne soje z top ten ? Mamy cały czas bardak w Top Ten.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co to sie dzieje, co sie dzieje. Co to będzie? Co to będzie?

RwT 6:0 LA

W jeden dzien? :O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Giermo nie cwaniakuj, bo pogłoski chodzą w eterze z pewnego sojuszu, że jesteś do rozbiórki w następnej kolejności. Poza tym nie widzę, abyś Ty nam miasto zabrał i Twój "wielki" obecny sojusz. Krzyż już pewnie zwinąłeś ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja tylko stwierdzam fakty, a fakt jest taki ze rydwany w jeden dzien wyzerowały wam człowieka :D

PS: Co do mojej osoby to jestem samotnym wojownikiem, zajme 20 miast na jednej wyspie którą nazwe 'Krakowskie Przedmiescie', pobóduje wielki cud świata jakim bedzie Krzyż i będę go bronic! :D
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to nie jest żaden fakt - przejęcie kogoś, kto jest z daleka od nas bez szans na realną pomoc. Ja jestem tylko "szarym żołnierzem" jak to mawia mój kolega Sztandar i nic mi do tego kto i na jakich warunkach jest do sojuszu przyjmowany, to jest tylko i wyłącznie sprawa Rady sojuszu i to oni podejmują takie decyzje. Czy błędna? Nie mi to oceniać, w każdym razie na pewno publicznie swojego zdania na ten temat nie wyrażę, bo i po co. Na moje oko to takich rozbiorów może być jeszcze więcej ku "wielkiej chwale" RwT, bo takich oddalonych od nas osób jest jeszcze kilka, co stanowi łatwy łup nie tylko dla Rydwanów. Jeżeli jednak wielkie RwT ma na tym polu chełpić się statami, to tylko pogratulować próżności. Jednak nie wiem, czy do końca tak jest, bo Twoje zdanie nie liczy się już jako RwT, a jedynie jako pseudo fana prezesa Kaczki, co jest dla mnie tym bardziej obojętne.
 

DeletedUser

Guest
Heartless już robi w majty

jak zwykle kibice tematem zastępczym, ponieśliście klęskę i próbujesz zastąpić ten fakt politycznymi swarami :D typowy POwiec :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Heartless już robi w majty

Po czym to poznałeś? Grałem wcześniej na dwóch innych światach i byłem w ścisłej TOP-ce bez "robienia w majty" choć inni tak to sobie to wymarzyli, ale nie o to chodzi.
Jeżeli tak jak twierdzisz statek z nazwą "LA" kiedyś zatonie to wiedz, że będę jednym z tych, który razem z nim pójdzie na dno i nie opuści sojuszu. Gra jest grą - raz na wozie, raz pod wozem. Jednak nie jestem wyjątkiem, mnóstwo osób poszłoby na dno z tym statkiem i - broniło sojuszu do ostatniej chwili :)
 
Do góry