Too Late To Change

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
10/10 ;)
BOSKIEEE....:D
Wszystko jest...grafika super :)
Ten sojusz jest najlepszy:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ocenianie prze zemnie prezentacji było by nieobiektywne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ładnie, schludnie i konkretnie :] chociaż trochę boli jak patrzę. Za duży kontrast między tłem,a czcionką?? Być może to wina moich zmęczonych oczu.
Kolory są niby jaskrawe (czerwony, zielony), niby nie powinny do siebie pasować, ale jednak jest idealnie.

Squnqs, to jedyna prezentacja jaką oceniłam jak do tej pory, możesz być pewien, że pomimo wypalenia wyszło całkiem, całkiem :]
Logo własnej roboty?
10/10
 

DeletedUser

Guest
Naprawdę pierwsza klasa 10/10
Szkoda że macie już komplet.
 

DeletedUser

Guest
4/10 zlewa mi się w oczach, taki jakieś na pokaz, nie ma konkretnego przesłania, żadnej ideologii... średniawka :)
 

DeletedUser

Guest
4/10 zlewa mi się w oczach, taki jakieś na pokaz, nie ma konkretnego przesłania, żadnej ideologii... średniawka :)

Wow, nie ma to jak konstruktywna krytyka :>
Najbardziej mi się podoba fragment z "takie jakieś na pokaz". Otóż, prezentację sojuszu robi się na pokaz :D chyba, że ktoś ma jakiś inny, ukryty motyw :>
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się, ale tak jak kolega napisał już wali po oczach...
Wszyscy piszą, że dają 10/10, bo chcą się tobie podlizać...... Jakby wystawił to ktoś inny to, by pisała większość osób o czcionce i tak dalej...
7/10.
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się, ale tak jak kolega napisał już wali po oczach...
Wszyscy piszą, że dają 10/10, bo chcą się tobie podlizać...... Jakby wystawił to ktoś inny to, by pisała większość osób o czcionce i tak dalej...
7/10.

A czy ja jestem ich Bogiem? Normalny użytkownik, nie wiem o co Ci chodzi:confused:
 

DeletedUser

Guest
Co to za czcionka? :D

@down:

Dziękuje. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobrze to ja sie troche poczepiam bo zawsze sie czepiam :)

Po pierwsze nie podoba mi sie logo.. nie wiem czemu.. jakos do mnie nie przemawia, nie przedstawia nic ciekawego, jest małe i niewyraźne.
Po drugie czcionka jest masakryczna.. źle sie czyta, wszystko sie jakoś zlewa w jedna wielka kupe :D może wieksze odstepy miedzy wersami bo poprawiły sytuacje?
po trzecie żadnych informacji.. wszystko to co napisales jest przepisane z opisu sojuszu w grze wiec zadnej rewelacji.. Czyli tak naprawde nie zrobiles nic oprocz napisu... leń!! :p

Jesteście silnym sojuszem wiec może stać was/ Ciebie Squnqs na 5 minut poswiecenia i zrobienia czegos fajnego?

Ogólnie prezentacje oceniam na 5+/10
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie za jaskrawe, aż sie czasami zamazuja literki (mam dobry wzrok)
logo też takie nijakie
brak informacji na temat nazwy
5/10
 

DeletedUser

Guest
Wow, nie ma to jak konstruktywna krytyka :>
Najbardziej mi się podoba fragment z "takie jakieś na pokaz". Otóż, prezentację sojuszu robi się na pokaz :D chyba, że ktoś ma jakiś inny, ukryty motyw :>



W tym wypadku to przerost formy nad treścią, dlatego tak napisałem.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajna prezentacja, jedna z lepszych jakie widziałem. 9/10
 

DeletedUser

Guest
Na pierwszy rzut oka jest ładnie, estetycznie, schludnie etc. Jednak gdy się to czyta czegoś brakuje. Nie ma żadnych ciekawych informacji na temat sojuszu. Wersy za blisko siebie. Podobają mi się kolorki, ponieważ niby wszystko się w jakiś spsób wyróżnia, a jednak w sumie jest jakaś całość.

Za "wygląd": 9/10
Za treść: 4/10

co nam w sumie daje 6+/10
 

DeletedUser

Guest
mocne ;] Gdyby była skala do 20 dał bym max a tak to

10/10
 

DeletedUser

Guest
re:

Ktoś tu nieźle poszedł po bandzie :D.
Treść całkiem fajna, ale wizualnie do bani :p.
Prezentacja średnio mierna jak na taki fajowy Sojusz :).

pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry