podgląd limitu 2.0

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

jesteś

  • za

    Głosy: 7 63,6%
  • przeciw

    Głosy: 1 9,1%
  • poprawiłbym coś

    Głosy: 0 0,0%
  • obojętne

    Głosy: 3 27,3%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak wiadomo, plądrowanie wiosek rolniczych ma pewne ograniczenia - przy prędkości 1 - 12,5k surowców. Człowiek klika i klika by dobić do limitu i niektórym się to udaje (szacun!).

Aby ulżyć klikaczom proponuję, by po kliknięciu na wioskę (gdziekolwiek - może być nawet pod obrazkami nastroju i poziomu bo dość sporo miejsca tam jest) widniała ilość surowców jakie danego dnia zebraliśmy (lub jaka ilość nam do końca limitu została).

Po co to wszystko?
Jeżeli graczowi o godzinie 20:13 zostanie do końca limitu XXX surowców, to już wie, że nie musi klikać co 5 minut do oporu a np. wystarczy że raz czy dwa kliknie co 5-10 minut i raz 4 godzinny.
 

DeletedUser

Guest
Mi jest to obojętne , ani raz nie dobiłem do limitu , więc nie wiem jak to jest....Ale klikaczom by się ta opcja może przydała.....
 

DeletedUser

Guest
No i widzisz.. a nóż byłeś blisko limitu i nawet o tym nie widziałeś ;)
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł, bo przez brak tego cały czas u mnie są bunty:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
w tym przypadku moja propozycja raczej ci nie pomoże. nie chcesz buntów to nie plądruj przy słabym nastroju.
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem na nie
po co nastepne ulatwienie dla klikaczy/cyborgow ktorzy przy grze spedzaja po 20h na dobe
moze jakies ulatwienie dla graczy ktorzy przy grze spedzaja gora kilka godzin
 

DeletedUser

Guest
Na angielskim grepo pomysł pojawił się wczesniej i już jest dostępny w grze. Świetna sprawa przydatna dla każdego +
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem na nie
po co nastepne ulatwienie dla klikaczy/cyborgow ktorzy przy grze spedzaja po 20h na dobe
moze jakies ulatwienie dla graczy ktorzy przy grze spedzaja gora kilka godzin
to jest ułatwienie dla każdego. tym sposobem nawet ten twój 'cyborg' może spędzać mniej czasu w grze, co na zdrowie mu wyjdzie. co do ułatwień dla zwykłych graczy polecam moją propozycję z innym sposobem farmienia w 2.0

Na angielskim grepo pomysł pojawił się wczesniej i już jest dostępny w grze. Świetna sprawa przydatna dla każdego +
rzeczywiście :/ dobrze, że są ludzie którzy obserwują obce fora lub grają na innych serwerach... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry