Najnowsze treści autorstwa łowca 1

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Diabelos Graczem Roku.
  2. Top 10 sojuszy

    Oddaje się miasta, które są na uboczu i nie ma sensu ich bronić. Popytaj w sojuszu, może znajdzie się ktoś chętny kto nauczy Cię podstaw strategicznego planowania i wytłumaczy kilka rzeczy.
  3. Top 10 sojuszy

    Płacz złotników bo im bunt zrolowali.
  4. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ileż można smarować się bronzerem i udawać, że to naturalna opalenizna, czas na urlop i prawdziwe słońce. Na jesień znowu będzie grany złoty bronzer.
  5. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Zdecydowałem 5 postów wyżej. Przepraszam alpha, ale nie dogadamy się. Albo rzeczywiście nie rozumiesz jaki jest sens moich wypowiedzi, albo na siłę szukasz pola do dyskusji. Ja niestety nie mam ochoty na przepychanki słowne z takim przeciwnikiem. Idę kraść łaski pod event z mitykami. Pozdrawiam
  6. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Wydaje mi się, że jednak szpiegowanie, nękanie wroga i zdrady to są elementy każdej wojny. Natomiast nigdy w historii wojen nie spotkałem się z czymś takim jak rozbijanie swoich wojsk. Jaki dowódca by na to pozwolił? Ta gra niestety ma coraz mniej wspólnego z praktyką wojenną. Wyimaginowana...
  7. Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

    tak się teraz rodzą nowe talenty ? wychowani na złocie i złomie ? kolekcjonerzy blaszek ...
  8. Sytuacja na świecie Olint

    No proszę, mamy pierwszy publiczny coming out w Grepolis ?
  9. Sytuacja na świecie Olint

    I tak powoli odchodzi się od cudaków w kierunku dominacji. Długie światy już się nie opłacają, Wszyscy krytykują za słabe serwery, ale nikt nie zakończy gry, za to sakwy na eventach skrzętnie uzupełniane. Żal tylko graczy, którzy poświęcili tej grze wiele czasu, a po wczorajszej akcji...
  10. Sytuacja na świecie Olint

    coś tam grał na początku, ze dwa miesiące, ale w topce ataku go znajdziesz . a Ty alfuś coś jeszcze grasz czy tylko fora śledzisz ?
  11. Sytuacja na świecie Olint

    brakuje jeszcze teorii, że konie układają się z karkówką i powstanie nowy sojusz " Karkówka z konia"
  12. Sytuacja na świecie Olint

    A to PW bronder to skąd masz ? z rozbijania paczek kolonów u kolegów z sojuszu ?
  13. Sytuacja na świecie Olint

    Można już gratulować wygranym ? :rolleyes:
  14. Sytuacja na świecie Olint

    Sezon grillowy jesienią, tego jeszcze nie grali.
  15. Sytuacja na świecie Olint

    No tak, zwracam honor. Przepraszam.
Do góry