Najnowsze treści autorstwa ŚpiochuxD

1. ŚpiochuxD

Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Co ten Tedi :rolleyes:
  2. ŚpiochuxD

A ja nieee :p
  3. ŚpiochuxD

Nie raz się zdarzało że dało radę, ale nie ukrywam że częściej kolony wchodziły do miast, taka sytuacja...
  4. ŚpiochuxD

Wręcz przeciwnie, widzę nie zrozumiałeś, uwielbiam takich klaunów sojuszowych, yhyyym;)
  5. ŚpiochuxD

Aa to dlatego tak napinasz się wiecznie na FO ? Wywalone, yhyyym
  6. ŚpiochuxD

A jednak to prawda :rolleyes:
  7. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Mati czy nawet tutaj "Totalna Opozycja" musi nawiązywać do tematów politycznych ? Nie potraficie wytrzymać i tak wam ciężko ? Bo mi nie cieszę się z takich zmian (nie wszystkich). Największym "patolem" który korzysta z tego programu jesteś właśnie ty Mateusz, pozdrawiam
  8. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ciężko mi jest się z 7 latkiem dogadać, po za tym czemu mam twojego zakłamanego głosu słuchać ? Przecież to nie przyjemne dla uszu.
  9. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Tak, ale rozumiem że teraz już do nas wracasz ?
  10. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ja tam wchodzę jak do siebie, więc nie rozumiem pytania, chyba że to stwierdzenie Co do moralowego kolona, woda a ty nie pozwoliłeś wbić moralowcowi kolonem do siebie i go obstawiłeś byśmy się na nim rozbijali ? Aż tak boisz się tych kolonów ?
  11. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ell, myśleliśmy że skończyłeś grać bo tyle wioch zacząłeś tracić, a nikt nie chciał ich odbijać, już zapomnieliśmy o tobie
  12. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ty tam masz całkowity zakaz wchodzenia, a twoje gadanie jakiej to ty wiedzy na temat informatyki nie posiadasz, to aż kot zapłakał
  13. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Czemu do mnie to pytanie ? Pytaj innych. A jak chcesz odpowiedzi to zapraszam, standardowo do pogadanki na ts'ie
  14. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Ooo czyli nie tylko ja to zauważyłem
  15. ŚpiochuxD

Sytuacja na świecie Dyme

Cóż za Dymy się tutaj wyprawiają