Najnowsze treści autorstwa 12pawcio84

  1. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Analiza rodem J.Brzeczka. Co do ZC światy które grało wygrało. Nie ubliżaj swoim kolegom z sojuszu bo wielu z nich grało przeciwko ZC a skoro dla ZC były to łatwe światy to o czym to świadczy
  2. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie jego cytuje. Nie zwykłem cytować bzdur xD
  3. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Wiesz tonący się brzytwy chwyta. Hopek nadal się w grepo grać nie nauczył to szuka teorii spisowych i próbuje skonfliktować innych. Bez powodzenia z resztą jak zawsze.
  4. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Merytoryczną wypowiedź doceniam, ale nie to miałem na myśli. Raczej chodziło mi o sam efekt rozbicia paki mitów na murku 25 niezależnie od synchro, oraz od tego czy murek był złoty czy nie. Nie mówię że jedno rozwiązanie jest lepsze od drugiego. Kolega wyśmiewał wstawiał jakieś dziwne rapki w...
  5. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Ale mnie obraziłeś, chyba się zamknę w sobie i pójdę płakać do kąta, albo lepiej walne szaraki... Haha.
  6. Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jedna akcja Z całym szacunkiem różnica żadna. I w jednym i drugim przypadku efekt jest ten sam. Brak PW, paka rozbita i kpina na FO jakby to kogoś ruszało. Czytam te wypociny z ost akcji i płacze ze śmiechu to lepsze niż kabaret. Dzięki za rozrywkę chłopaki.
  7. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Jak zwykle wypowiedź na poziome :( Dodam tylko jeśli już tak bardzo Cię to interesuje, że dla mnie koronka nie ma żadnego znaczenia i powie ci to kazdy gracz który troche gra w grepo. Wygranie 7:0 i rozdanie koronek to jest ukłon w stronę graczy którzy nie zdobyli komnaty bo nie byli w głównym...
  8. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dzięki wszystkim za serwerek i fajną zabawę do końca. Dzięki dla Lilo i Myrmidones za zaproszenie nas do zabawy. Czerwonym gratuluje wytrwałości i walki do końca. Do zobaczyska na następnych Światach - Black Fish - choć nie za szybko mam nadzieje :D ;)
  9. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Gratki za obronę Mateuszek i rolkę w idealnym momencie - szacun dla Ciebie :D
  10. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Z tego co pamiętam z matematyki (mogę się mylić bo szkołę kończyłem jakiś czas temu) to miliony mają nieco więcej zer niż 70-80 tyś birem które wstawiliście. Tymi milionami to nieco przesadziłaś ;) ale to moja opinia. Na marginesie lepiej wysyłać offa na łódkach na "milion" birem, niż siedzieć...
  11. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    a z buntami zapraszam, nie przerażają mnie bunty i ataki. Jakbym miał z tym problem to bym w to nie grał. Na tym polega przecież Grepolis :D
  12. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    To ciekawe szczycić się z obrony 1 cudaka przy przegraniu 6 - to ciekawe szczycić się z przegrania - wygranego Świata. Co więcej ciekawe szczycić się i nazywać maniakiem innych skoro samemu jest sie Nolife i atakuje po 20h dziennie. A na koniec to ciekawe, jak to jest nie wygrać nic. Fajną macie...
  13. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Dobrze że mamy złoty pociąg z Wałbrzycha bo bez tego byśmy nie pograli :eek:
  14. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Przepraszamy za naszą niesprawiedliwą grę i dołączenie poł roku po rozpoczęciu serwera. To takie niesprawiedliwe przecież ze mamy połowe miast mniej i dajemy wam rade i to bez problemów. Wybacz, na następny serwer dołączymy po roku od rozpoczęcie aby jeszcze bardziej wyrówać szanse. Czy wtedy...
  15. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A tak mi było dobrze z przydomkiem nolife ;)
Do góry