Najnowsze treści autorstwa 17paulka17

  1. 17paulka17

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    shadow-rider - proszę :)
  2. 17paulka17

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Nie pisze wyżej że nie wygrały. Pisałam, że lepiej było zostawić jak było bo właśnie przez to ugadanie w sprawie koronek wychodzą potem na wierzch niepotrzebne brudy. Nie trzeba się ugadywać żeby ktoś walnął szare, ktoś grał do końca a ktoś wegetował ;)
  3. 17paulka17

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A ja myślę, że nie byłoby żadnego problemu, kłótni i szarpania jakby zostało jak było -Lisy 5 cudów Koalicja 2. Rozumiem, że serwer wyrównany itp. aleeee.... cel tej gry jest jasny. Ma wygrać 1 sojusz. Zawsze potem są głupie spory, dlaczego ten dostał a tamten nie. Jeszcze się nie urodził...
  4. 17paulka17

    Gortyn - rozmowy o świecie i nie tylko!

    A to chyba nie jest niedozwolone ? :)
  5. 17paulka17

    Gracz Roku 2021 - Głosowanie

    17paulka17 Tegea, Dion, Gortyn
  6. 17paulka17

    Gracz Roku 2021 - Ogłoszenie i Typowanie kandydatów

    1. a) 17paulka17, Tegea, Dion, Gortyn b) lysy1990 c) lysy1990 d) mega dobry dowódca, na froncie nie do zatrzymania. Przyjemność zagrać z nim w sojuszu. 2. a) 17paulka17, Tegea, Dion, Gortyn b) plewix c) plewix d) Mówi się że tam gdzie diabeł nie może to babę pośle ale w tym przypadku pośle...
  7. 17paulka17

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    " po linii najmniejszego oporu " miód na moje oczy :D
  8. 17paulka17

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Marcin - serio mogłabym wyliczać i wyrzucać każdemu z osobna kiedy zachował się nie fair i kiedy zagrał pod siebie, ale nie widzę sensu takiego wytykania.
  9. 17paulka17

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    O tym zgłoszeniu wie całe grepo - nawet ci co zagraja na nowym serwerze w styczniu - zresztą pisałam ci na privie już o tym więc nie wiem po co teraz odwracasz kota ogonem.
  10. 17paulka17

    Tegea - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Nie jestem przeciwko nikomu - rozumiem wasze rozżalenie bo sama pewnie byłabym mega wkurzona będąc w waszej skórze. Ale łatwo zrzucić winę na kogoś innego nie widząc błędów u siebie
  11. 17paulka17

    Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Brawo dla WAS - robota majstersztyk :):):):) I też się cieszę że graliśmy fair, bez agresji, słownych potyczek itp. Kończymy ten świat i tak z uśmiechem na twarzy i do zobaczenia na innych światach - czy po jednej czy po drugiej stronie barykady.
  12. 17paulka17

    Mesembria - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Oj trzeba przyznać ze CTG zagrało mega zespołowo - i za to czapki z głów. Porażka boli - ale mamy nadzieję że mimo wszystko czuliście nasze oddechy na plecach :D Tak na prawdę czasem to loteria, coś się uda, coś zawiedzie, ktoś czego nie zrobi i potem już często ciężko dogonić.
  13. 17paulka17

    Grepoku

    kiedy będą jakieś wyniki?
Do góry