Najnowsze treści autorstwa 7a7b7c

  1. Dyskusja na temat nowego świata

    Biore to pod uwage ale weszłem w jakas stronke ktora pokazuje czas i wyszlo ze jest ten sam obecnie tez w IT (moze zmiany czasu tak wplynely wyjatkowo), a normalnie to i tak tylko 2h roznicy. Z innymi językami jest jeszcze ten plus że "przy okazji" możesz się jezyka nauczyć/wprawić w używaniu :)...
  2. Dyskusja na temat nowego świata

    Czy zeby grać na włoskim to musze zakłądać konto na grepolis włoskim też, nie moge tam grać kontem stworzonym z PL serwera ? EDIT: bo nie moge sie zalogowac danymi z PL EDIT2: dziwne, przecież to ta sama gra jest tylko w innym jezyku wiec powinno sie dac zalogowac z konta PL :confused:
  3. Dyskusja na temat nowego świata

    Szkoda(musze spr roznice stref czasowych), ten włoski wygląda ciekawie.
  4. Dyskusja na temat nowego świata

    czy te godziny bonusu są podane wg ichniejszych stref czasowych czy wg PL strefy czasowej ?
  5. [Wyjaśnione] Szukam tabelki nt: ilość pw/pk potrzebna do X miasta

    Przeszukałem wiki, dział FAQ i pytań, wpisałem w wyszukiwarke na forum i nie znalazłem. Szukam tabelki na zasadzie: nr miasta potrzebne punkty walki / potrzebne punkty kultury 4 5400 / 18 5 9000 / 30 Czy jest ktoś w stanie dać odpowiedź gdzie mogę znaleźć? Może jest jakiś...
  6. Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

    W sensie że za pieniądze realne będzie atakował innych ? Ale to na bank jest niezgodne z regulaminem i zasadami przecież ... Z wydaniem złota można sie domyśleć że na wolnym swiecie właśnie używanie złota daje mocną przewagę, zresztą tu an forum grenwar czyli mulard gdzies pisał
  7. Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

    Skądże znowu. Wszystko tak szybko się zmienia, że po prostu nie nadążasz. Budynki robią się z prędkością światła, i tak samo też wydarzenia na serwerze.
  8. [Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

  9. Grepolis - opinia nowego gracza

    Jeszcze dodam, że gdyby nie ta komendacja gry, to szata graficzna na tyle mnie odstraszyła, że nie zagrałbym w nią. Przy innych grach wygląda na prehistorie ...
  10. [Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

  11. Grepolis - opinia nowego gracza

    Dla mnie osobiście właśnie intensywność gry jest największym minusem. Tym bardziej że nie tylko trzeba pilnować woja ale bardziej miast, i w jeden dzień gdzie wypadnie coś nieplanowanego/bez możliwości siedzenia na apce itp można stracić wszystko na co sie grało miesiacami(zwłaszcza na Selimbrze...
  12. Grepolis - opinia nowego gracza

    Łączenie kapitana z dowódcą wydaje mi się logicznie spójne po prostu tj bonus do morza i lądu w postaci jednego doradcy, ale nie jest to dla mnie ważne i daltego zamieściłem to na samym końcu :) Do minusów jeszcze powinienem dodać: codzienne akcje podbojowe, wymagające zbyt intensywnego...
  13. Grepolis - opinia nowego gracza

    Pierwszy raz gram w Grepolis, grałem dawniej(i uwielbiam) gry strategiczne(pominę nazwe tamtej gry aby nie zostało to uznane za reklame) podobne w konstrukcji do Grepolis. Jeśli to zła kategoria na ten temat to proszę o przesunięcie do właściwej kategorii, wg opisu temat w tej kategorii wydawał...
Do góry