Najnowsze treści autorstwa 88tod88

1. 88tod88

[Wyjaśnione] Pasek skrótów

Zawsze można zrobić tak (do momentu odświeżenia strony będzie niewidoczny) :)
  2. 88tod88

[Legalny] TOD-Tools

Poprawiłem problem z dwuczłonowymi nickami graczy. W Chrome po wklejeniu do generatora listy BBCode wygenerowanej za pomocą przycisku na forum gracze ze spacją w nicku przypisywani byli do ' -- Bez sojuszu --'. Teraz powinno być już ok. Sorry, że tak późno ale niestety cienko u mnie z czasem...
  3. 88tod88

GREPOKU

Ale rozwiązując nie wie się o tym, że jest kilka rozwiązań i mając dwie opcje trzeba coś wybrać na szybko :p W bardzo trudnych sudoku czasem siedzi się pół godziny, żeby wpisać jedną cyferkę, więc często się strzela przy dwóch możliwych opcjach, żeby za chwilę się okazało, że jednak to nie był...
  4. 88tod88

GREPOKU

Mam wrażenie czy w dzisiejszym w końcu nie trzeba było strzelać?
  5. 88tod88

GREPOKU

Osobiście do tego typu rzeczy polecam świetny darmowy programik do tworzenia screenów i ich edycji PicPick. Bardzo lekki i intuicyjny a możliwości ogromne ;) http://ngwin.com/picpick
  6. 88tod88

[Legalny] TOD-Tools

Na jakim świecie i najlepiej jakie nicki (jak nie tu to PW). Będę miał chwilkę to wejdę i zajrzę co się dzieje.
  7. 88tod88

[Nowość] Oglądanie reklam za złoto

Nigdy nie korzystałem z premium, jednak: Biorąc pod uwagę pierwszą standardową opcję zakupu złota: 600 monet za 19.99 zł co daje po przeliczeniu: 1 moneta za ~ 3,33 gr 15 monet za ~ 50 gr Internetowe reklamy trwają przeważnie w granicach 30 sekund, ale przyjmijmy czas trwania 1 minuta A...
  8. 88tod88

[Muzyka] Jaką muzykę lubicie?

Niestety nawet jakbym chciał to nie mam takiej możliwości :( Skrzypce sweet :)
  9. 88tod88

Ta wersja nieco bardziej mi się podoba
  10. 88tod88

Statki

A3, A8, B6, C4, D2, F5, G1, G9, I7, J2 88tod88 / Akcjum
  11. 88tod88

[Nie można powtórzyć] Błąd związany z wysyłaniem surowców na misję.

Zauważyłem następujący błąd przy misjach dotyczących wysyłania surowców (np. Problemy z biedotą): Będąc w mieście A rozpoczynamy misję i przesyłamy część wymaganych surowców, następnie przechodzimy do miasta B na tej samej wyspie aby dosłać pozostałe surowce. W tym momencie przesłanie surowców z...
  12. 88tod88

13. 88tod88

[Filmy i Książki] Twój ulubiony serial

Odp: Twój ulubiony serial Sezon się rozkręcał 8 odcinków i ledwie się rozkręcił na koniec. Przynajmniej potwierdziła się teoria R + L = J :p Najlepszy Tomuś: F**k this sh*t, I'm out :D
  14. 88tod88

[Legalny] TOD-Tools

Odp: TOD-Tools Wypuściłem właśnie nową wersję swojego skryptu. Teraz zamiast całkowitego wyłączania powiadomień dodałem możliwość znacznego przyspieszenia zanikania - oddzielnie powiadomień o sukcesie i oddzielnie powiadomień o niepowodzeniu. Myślę, że to lepsza opcja. :)
  15. 88tod88

[Oczekuje na akceptację] DIO-Tools

Odp: Re: Odp: DIO-Tools Wypuściłem właśnie nową wersję swojego skryptu. Teraz zamiast całkowitego wyłączania powiadomień dodałem możliwość znacznego przyspieszenia zanikania - oddzielnie powiadomień o sukcesie i oddzielnie powiadomień o niepowodzeniu. Myślę, że to lepsza opcja. :)