Najnowsze treści autorstwa -Achilles--

1. -Achilles--

Dyskusja na temat nowego świata

Czas kolonizacji to czas zakładania nowego miasta, a o czasie buntu nie ma informacji więc wynosi zapewne standardowo 12h.
  2. -Achilles--

Dyskusja na temat wydarzenia Sparta vs Hades

Jest to dość stary event chyba co roku obecny i szczególnie wielkich zmian w nim nie widać. Do dzisiaj według mnie mogłeś dotrzeć spokojnie do Eryń bez waluty premium. Każdy event jest tak skonstruowany aby zapewniał przewagę osobom korzystającym ze złota, wiadomo, że w eventach koszt funkcji za...
  3. -Achilles--

Dyskusja na temat wydarzenia Sparta vs Hades

Zupełnie jak wszystkie pozostałe od bardzo, bardzo dawana :)
  4. -Achilles--

Rok 2015

Wspomniane przez Ciebie rangi można było uzyskać za udział w pewnego rodzaju konkursach(2014-2016) w których użytkownicy głosowali na gracza, który ich zdaniem był najbardziej aktywny w danej dziedzinie. Jeśli zapytasz czemu z tego zrezygnowano to zapewne z powodu, że zmniejszyła się aktywność...
  5. -Achilles--

[Ulepszenie] Urlop - zwiększenie czasu na możliwość wykonywania ataków

Obecnie po aktywacji urlopu przez 48h do czasu jego rozpoczęcia mamy zablokowaną możliwość wykonywania ataków, a dwa dni bez możliwości jakichkolwiek działań to dość długo, szczególnie na szybszych światach jest to dość uciążliwe ograniczenie. Proponuję aby blokada na przeprowadzanie ataków...
  6. -Achilles--

[Nowość] Miasta partnerskie

Ogólnie to jestem za koncepcją "grup zaprzyjaźnionych miast" ale nie jestem pewny czy forma w której to prezentujesz byłaby odpowiednia. Właściwie coś podobnego było w planach ale nie podano więcej szczegółów, a sam pomysł raczej porzucono.
  7. -Achilles--

[Nowość] Złote Miasta

Twój pomysł kojarzy mi się trochę z eventem Perski Podbój i jeśli twoja propozycja miałaby jakiekolwiek szanse na wprowadzanie to właśnie w formie takiego mniej lub bardziej zmodyfikowanego eventu.
  8. -Achilles--

Urozmaicenie rozgrywki, przez wzmocnienie nieużywanych budynków specjalnych.

Myślę, że problem budynków specjalnych jest dobrze znany twórcom gry, właściwie to już kilka lat temu zapowiadali takie zmiany, były nawet zbierane opinie na forum na temat poszczególnych budynków specjalnych no ale nic z tego ostatecznie nie wynikło, nic w tym kierunku nie zrobiono, a temat...
  9. -Achilles--

Dyskusja na temat nowego świata

Szybkość świata dość niecodzienna, chętnie zagram po długiej przerwie, jeśli jakaś ekipa mnie przygarnie.
  10. -Achilles--

Churoy

1. tzn. to pierwsze czy drugie? czy zarówno jedno jak i drugie? 2. Doceniam taką postawę lepiej coś zrobić, niż nie robić nic i później tego żałować, ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie dlaczego? 3. Ulubiony okres historyczny? dlaczego taki, a nie inny? 4. Jaka jest twoja obecna ranga...
  11. -Achilles--

Churoy

Dlaczego team grepolis, co Cię skłoniło aby dołączyć do tego grona, lubisz być liderem mającym władzę nad innymi? Od kiedy grasz w grepolis i dlaczego? Od kiedy jesteś w teamie grepolis? Jakie przedmioty rozszerzone zdajesz na mutrze i na ile oceniasz swoje przygotowanie do nich? Dlaczego...
  12. -Achilles--

Starcraft II

Od 14 listopada Starcraft II przeszedł na model freeToPlay, ktoś chętny do gry? Krótki opis: StarCraft II: Wings of Liberty to przygotowana przez deweloperów z firmy Blizzard Entertainment strategia czasu rzeczywistego. Otwiera ona podzieloną na epizody kosmiczną trylogię StarCraft II...
  13. -Achilles--

[Ulepszenie] Handel bonusami za złoto - mniej funkcji premium w eventach

Równowagi między "złotnikami", a przeciętnymi graczami od dawna nie było, nie ma i nie będzie, żadna firma nie zrezygnuje z zysku tylko dla tego aby zadowolić część graczy którzy nie płacą na ich produkt albo robią to sporadycznie, według mnie taki system byłby optymalnym rozwiązaniem na którym...
  14. -Achilles--

Nabijamy!

9436 widzę że czasy spamerów na tym forum minęły :(
  15. -Achilles--

Ostatnia Litera

akcyza