Najnowsze treści autorstwa adamje

1. Top 15 Sojuszy

Odp: Top 15 Sojuszów sojusze atakujące;) czyli te które najmocniej biją;) 1 Siła i Humor 2700257 2 FORMOZA 2518949 3 * TRIADA * 2120209 4 DEMONICZNA CAMORRA 2078877 5 Bractwo Miecza 1053427 6 Ferajna Kubusia Puchatka 824168 7...
  2. Sytuacja na świecie Lamia

Odp: Sytuacja na świecie Lamia po za tym taką mamy zasadę: jak któremuś z naszych wbiją podburzanie - dostaje żółtą kartkę a jak straci miasto - z urzędu czerwona, no i niestety musimy się pożegnać;)
  3. Lamia - Party

Odp: Sytuacja na świecie Lamia na razie bez fajerwerków;D tylko budowanie i budowanie, a idzie to straaaasznie wolno;)
  4. [Wyjaśnione] Odbudowa Miasta Ogniowego

Odp: Odbudowa Miasta Ogniowego Kochani gracze wszyscy macie racje;) ile graczy tyle sposobów grania!!! ja np. w mieście ogniowym mam koszary zero i mur zero i bez problemu osiągam z miasta 275 ogni, wszystko zależy ile masz miast, jeżeli jest ich sporo w pobliżu, to jesteś w stanie bez...
  5. Rozój

Odp: Rozój hehehe, a ja zawsze się zastanawiam jak można w tej grze iść w punkty;) no chyba że ktoś gra za karę i ma obowiązek codziennie się zameldować, kliknąć festyn i kolejny budynek, i tak aż uzbiera z 70 miast;)
  6. Nocna likwidacja bos

Odp: Nocna likwidacja bos hehe, kiedy sojusz został rozwiązany, czyli dokładnie 15.06.2013 o godzinie 2:27, my kończyliśmy załadunek na ogrody, brakowało raptem po około 300000 każdego surowca, Wy tymczasem gramoliliście się z załadunkiem w najlepsze i w tym samym czasie mieliście w ogrodach...
  7. Era cudów

Odp: Era cudów Thann dobra nie będę Ci udowadniał swojej racji;) jak uważasz tak niech będzie:D ale widzę że mało wiesz;) również pozdrawiam miłego dalszego giercowania:D
  8. Era cudów

Odp: Era cudów pierwszego dnia 7 zbanowanych drugiego dnia 11 zbanowanych trzeciego 4 śmieszne bany rozpoczął Lucek, wy dostaliście rykoszetem;) bo nikt od nas nie zainteresował by się waszym sojuszowym profilem gdyby nie śmieszne kary dla poszczególnych naszych graczy. Co do waszej przewagi...
  9. Era cudów

Odp: Era cudów Widzę że kolega Andrew nie orientuje się w sytuacji w zupełności, tak się składa że z Pijanymi o waszej fuzji rozmawiałem ja. Także bardzo Cię proszę jeżeli nie wiesz nie wypowiadaj się!!!
  10. Nocna likwidacja bos

Odp: Nocna likwidacja bos Uwierz że na każdej budowli mieliśmy po 10 godzin przewagi i więcej:) Mnie tylko zastanawia jedna kwestia, czy ten czyn wyszedł od was (Ocenzurowani) za co mogę wam tylko pogratulować, klasyczny SZACH I MAT czy też było to działanie jednego desperata na przekór nam...
  11. Nocna likwidacja bos

Odp: Nocna likwidacja bos Mylisz się Orzełku, atmosfera na erę cudów była bardzo dobra, wszyscy wzięli się solidnie do pracy i wszystkim przyświecał jeden cel: WYBUDOWAĆ CUDA PRZED WROGIEM, aktywność całego sojuszu wynosiła 80% co uważam za świetny wynik:D Co do samej sytuacji, wszyscy...