Najnowsze treści autorstwa adriankiller

  1. adriankiller

    Gracz Roku 2016 - głosowanie

    a)adriankiller b)Mandaryczkusia
  2. adriankiller

    Sytuacja na świecie Nikaia

    siema kappik co zateskniles ze traceniem nerwow na szczesciu w grze ps nie znam chyba 'doktora' osobisie ale z typem sie zgadzam ps2 tak pieprzycie o tym zlocie a nikt nie poruszyl botow (bociarzy itd) oni tez w duzym stopniu psuja gre... tak tak wiem mnie tez nie raz posadzali i wysylali...
  3. adriankiller

    Sytuacja na świecie Nikaia

    a tam zawsze to samo... tutaj ile pograsz??? ... ja nie gram od zakrosu (i przeprowadzki mojej) i grac nie bede gra spadla na psy tak samo jak i towarzystwo rzadko odpalam skypa za to fejs non stop dziala
  4. adriankiller

    Sytuacja na świecie Nikaia

    Kogo moje slepia widza... siema robson odezwij sie na priva na fejsie pozdro ps matus ty grasz jeszcze w to a mysalemm ze ty juz po zakrosie na grepo emeryture poszedles jak ja maniek zal tylek sciska czy co
  5. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Jestem jaki jestem ale nigdy nie dostalem bana za multi ani za boty tym bardziej Jak cos Piotrek masz do mnie i ciebie rajstopy cisna ciebie w kroku to wiesz gdzie sie odezwac zeby ze mna porozmawiac no chyba ze znowu jedna z twoich 'ulubienic' pilnuje konta jak cos wiesz/cie gdzie mnie szukac...
  6. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Czolem 'panienki' :p MG jak juz piszesz A to i napisz B... dodaj jeszcze to ze Monika byla kilkanascie razy banowana za boty i multi nie ma to jak wychwalac gracza co na kazdym swiecie przynajmniej jednego bana wylapal z wymienionych wyzej milej niedzieli pozdrawiam Ed : jakby ktos...
  7. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Redka jedynym instruktorem jakim moze dla mnie by to urabianie facetow z kobietami sobie radze ale ze w chlopach nie gustuje to i mi to nie wychodzi albo dwulicowe manipulowanie nimi Dla ciebie zawsze moje osiagniecia pozostana poza...
  8. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa zaczelo sie od tego ze zaczelas robic z siebie wielka pokrzywdzona na forum trzeba bylo zawinac grabki i dac sobie spokoj i calej sytuacji by nie bylo ale ty jak to na manipulatoreke i aferzyste przystalo musialas wywlekac to na forum...
  9. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Wiec jak cos ciekawego jest/bylo poza przeskokami z ZP do LA i z LA z podkulonym ogonem do ZP
  10. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa z Bogiem 'niewierna' moj poziom wcale nie odbiega od twojego 'z kim przystajesz takim sie stajesz' niby juz 4 miesiac idzie jak nasze drogi sie rozeszly a odchyly nadal pozostaly
  11. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa ruda ty tutaj dawno tutaj glosu w mojej osobie nie zabieralas chyba sie stesknilas albo poczulas sie nie dopieszczona idz jakis swierzych intryg wyniuchaj czego to ja nie robilem itd z checia poczytam 'niusow' z 'pierwszej' reki :v
  12. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa kto tutaj plakal i masa strzelil probujac sie wybielic na tyle postow ze nie chcialo sie czytac to palcami nie bede wskazywal choc w pelni rozumiem cel pisania takiej wiadomosci do calego sojusz tyle ze chyba juz nikt w te brednie...
  13. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa 'Tia' napisz odrazu to co masz na mysli ze to 'killer wina' a nie farmazony wypisujesz jak 'potluczona' ps zajmij sie lepiej akcja 'po ciemku' bo jeszcze troche to bedzie trzeba nazwe zmienic 'na jasna'
  14. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa taaa rudzielec chyba by sie zrobila zielona z zazdrosci i do konca swoje ogryzki poobgryzala jakby zobaczyla ze maniek gra z toba sis a nie z nia
  15. adriankiller

    Sytuacja na świecie Edessa

    Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa Piotrek killer tez zly i nie dobry do tego cham prostak i burak itd 'jak i reszta sojusz csm' i z takimi ludzmi chcieliscie o cuda grac na temat atakow juz tobie pisalem ja nie posiadalem takiej pewnej wiedzy ze byly takie ataki a...
Do góry