Najnowsze treści autorstwa aga289

  1. aga289

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    nie wchodziłam tu bo nie ma sensu wchodzić - przejrzyj wpisy, kto tu się wypowiada - chyba nie tak powinno forum wyglądać - brak tu dyskusji pomiędzy sojuszami
  2. aga289

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    to nie znałeś z dawnych lat forum - tam ludzie -szarpali się za włosy - teraz tu pustką monotonią wieje
  3. aga289

    Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Niekoniecznie, kiedyś na FO było drugie życie - dyskusje konstruktywne odbywały się pomiędzy zaprzyjaźnionymi i wrogimi sojuszami -od dawna to forum obumarło - nie ma iskierki co powodowałby by tu wejść i podyskutować dlatego wciąż się przewijają te same nicki :)
  4. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    i jestem :p przeczytam wszystko - troszkę tego było hihihi
  5. aga289

    Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    tu się zgodzę hihihi było minęło - są inne czasy ^^
  6. aga289

    Epidamonos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    na początku serwera topki są zmylne ( a takim serwerem jest Dion) - nie jeden już tam był top 1 - poczekajmy do końca serwera
  7. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ' jasne, ze tak :) - demencja starcza zanika hihihi
  8. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ten by pasował do Aresa
  9. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    nom nijak podobny do aresa ;/
  10. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    słodki :) wręcz cudo ^^ ps. to fakt - czasami tu i nich też kwestia jak się u fryzjera ustali profil strzyżenia :) co do mojego - nawiązując do grepo - bo to temat związany z dyskusją o świecie w bonusie działa lepiej niż apka hahaha- na razie się szkoli by by reagować na apkę - ale ech...
  11. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    hihi hihi -napisałam trochę i tylko trochę - maltańczyk( fajny słodziak ale drze się jak opętany - szczególnie w nocy - stanie mi nad uchem i serenady tworzy hihi) ps. też biały i puchaty - nic tylko widać czarne oczka i nos czarny -( jak u tego na zdjęciu ) a jak uszy zarzuci do tyłu - hahaha...
  12. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    ten słodki ^^ trochę podobny do mojego pieska :) i dokładnie tak się patrzy jak chce jakieś nagrody- mobbinguje mnie wzrokiem :p a więc wniosek - liski są słodkie o_O:cool::eek:o_O:phahahaha
  13. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    hmm.. a czym te biedne puchate i słodkie :eek:miski zawiniły Tobie hehehe
  14. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    pisałam wcześniej - wbiłam na ten świat :)
  15. aga289

    Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

    już teraz odpowiem - szczerze - inaczej się gra - ale dostosowuję się - zmiany na minus - ale jestem, więc akceptuję ten minus
Do góry