Najnowsze treści autorstwa Ale wariat

1. Sytuacja na świecie Nysa

Mówimy o poleceniach a nie samych atakach. Nie, nie na Nysie ale na oropos i owszem
  2. Sytuacja na świecie Nysa

Ja przy 500+ poleceniach mogłem się zalogować na grę i nie było płaczu ani zgłaszania niczego
  3. [Ulepszenie] Rozbiajnie wojsk

Ja jestem przeciwny złomowaniu własnego wojska. Co innego jak ktoś kończy grę i trzeba wyczyścić przed przejęciem. Wtedy uważam że nie ma w tym nic złego żeby dostać 100% ale tworzenie taktyki opartej na złomowaniu jest dla mnie niesmaczne
  4. Sytuacja na świecie Pandosia

Łee na tym forum to nic innego tylko hipokryzja wszędzie. Dobrze że w odróżnieniu od nas potraficie sobie poradzić bez kretów xd. Zmykam z FO bo poziom oszczerstw i hipokryzji sięgnął zenitu xd
  5. Sytuacja na świecie Pandosia

Po prostu było mówione że nie ma koalicji. Punktujemy kłamstwa i tyle
  6. Sytuacja na świecie Pandosia

Po co te płacze skoro tylko event każdego ratuje
  7. Sytuacja na świecie Pandosia

Niby koalicji nie ma, ale rano deff kilku sojuszy na jednej okupacji stał. Niby koalicji nie ma a mityki od kilku sojuszy leca :D
  8. Sytuacja na świecie Pandosia

Ja Wam powiem kto wygrywa na dzień dzisiejszy. Event- wygrywa ze wszystkimi w tej chwili :D
  9. Sytuacja na świecie Pandosia

Tydzień po ochronce a Wy już wróżycie komuś wygrana? :D
  10. [Zakończony] Statki

A4-B9-C7-D3-E8-F1-G9-H6-I2-J7
  11. Sytuacja na świecie Pandosia

Jeśli Gracz znajduje się pod ochroną i spróbuje wykonać jedną z poniższych akcji, wyświetli mu się okienko z potwierdzeniem, informujące o tym, że ochrona zostanie przerwana - atak na innego Gracza, szpiegowanie innego Gracza, wysłanie statku kolonizacyjnego do miasta innego Gracza, wysłanie...
  12. Sytuacja na świecie Pandosia

I pierwsze ochronki pospadały :D
  13. Sytuacja na świecie Pandosia

Kilka godnych uwagi jest
  14. [Nowość] Charon i Hefajstos

Patrze z perspektywy agresora i osobiście nie czuję potrzeby, żeby było tak jak proponujesz. jest chiron zmiejszający czas i koszty produkcji hoplitów, jednostki uniwersalnej, ferkion wszystkich jednostek z koszar. Agresor powinien umiec wcelować dobre synchro moim zdaniem a nie leciec 340...
  15. [Nowość] Charon i Hefajstos

Jestem na nie, drugi bohater blizniaczy do ferkiona, jedyny dodatek to zmniejszony koszt jednostek. 1 bohater mi nie pasuje. Kazdy atak powinno dać się czarować