Najnowsze treści autorstwa alphahydranoid

1. alphahydranoid

Sytuacja na świecie Olint

Czyli bez dopłaty, hmm, pomyślmy. Powiedz mi co potrafisz robić?
  2. alphahydranoid

A ile by tej dopłaty było?
  3. alphahydranoid

Ja znam jedną. Ale nie polecam grania w nią, bo to S<y>F nie gra. 2 lata już zmarnowałem i klikam tam dalej tylko dlatego, że głupio mi kończyć po 2 zmarnowanych latach .-.
  4. alphahydranoid

Psychiatrze pożyczałem klucze do cyrku XD? Panie, ktoś tu dzisiaj chyba za dobrze się bawił xD @edit No i co jak co, ale twarz swojego psychiatry znam zbyt dobrze by z kimś innym pomylić xD
  5. alphahydranoid

Co to za głupie pytanie? Przecież to ja Ci dziś klucze pożyczałem xD Tak ten z brodą to byłem ja
  6. alphahydranoid

Jeden dzień taty nie ma w domu i od razu serwer psują masakra ..
  7. alphahydranoid

Dokładnie! Bez szopek i trollowania to cóż by stało się z radością, cóż by z życia zostało? Sam nie wiem, chyba tylko obmyślanie, knucie, kombinowanie i wyciskanie ostatnich potów w walce o karierę, majątek, sławę no i jak w wypadku niektórych o złote ikonki ;) No i jeszcze wymówek szukanie...
  8. alphahydranoid

Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

Reptylianie wygrają, jak zawsze, a wy głupie ludzie dalej wierzcie, że topka grepo to wcale nie są kosmiczne jaszczury. Ta i co jeszcze? Pewnie wierzycie, że kolony to wcale nie statki matki mózgożernych kosmitów tylko zwykłe łodki.
  9. alphahydranoid

Dyskusja na temat zimowej Grepolympii.

Ale poproszę jakąś przecenę na złotko, bo ja próbuję 500k uzbierać, a na event trzeba będzie kapke pozłocić
  10. alphahydranoid

Bunt

Kolejna podróbka, masakra ;((((
  11. alphahydranoid

No zasadniczo tak XD
  12. alphahydranoid

[Ulepszenie] Nagrody Lojalnościowe?

Ja bym dodatkowo rozważył poszerzenie tej nagrody na lata 10 12 15 etc. Bo jest to jednak trochę dziwne, że po 10 latach gry, opłaca mi się porzucić konto i zrobić kolejne od nowa.
  13. alphahydranoid

O nie, nie, nie! Tylko nie czerwony,na czerwonego się nie zgadzam! Nie dość, że nie lubię tego koloru to jeszcze się źle kojarzy. Ulubiony to czarny, ale w ostateczności mogę też być białym, fioletowym, zielonym lub niebieskim kapturkiem. Ale za czerwonego to będę pozywać do sądu!
  14. alphahydranoid

Ale którą podusie? Bo ja używam 2 podusi, na jednej kładę głowę, a drugą kładę na głowę. Podobno wygląda to dość komicznie, ale potwierdzić nie mogę, bo zawsze jak taka sytuacja ma miejsce w moim otoczeniu, to akurat śpię, a jak się budzę to już jest po fakcie, zawsze. Fatum jakieś czy licho wie co.
  15. alphahydranoid

Carphi - rozmowy o świecie i nie tylko!

KIM JESTES PODRÓBKO