Najnowsze treści autorstwa Aneta34sos

1. Aneta34sos

Dyskusja na temat Egejskich Statków Bojowych.

Zgadza się event super ale problem z ekwipunkiem powinno być dodatkowe 20 pozycji do ekwipunku p.s. mam problem żeby ewentualnie statkiem się cofnąć, czy jest taka możliwość ?
  2. Aneta34sos

[Nowość] Nowość- ulepszenie podglądu

Mam propozycje co ułatwiłoby manewry co do podglądu poleceń wojsk, na tą chwile przy ośmiorniczce jest widoczny ruch wojsk z danego miasta dot. ataku i wsparcia, i dopiero po dopłynięciu widać ile tego jest Nowością byłoby podsumowanie jeszcze przed dopłynięciem do wspieranego czy atakowanego...
  3. Aneta34sos

Sposób i czas zakończenia świata Achilles

też uważam że przydałby się sposób na zamknięcie świata albo wydłużenie urlopu. I jeszcze jedna sugestia urlop za złoto powinien być dłuższy (za mało dni jest za złoto do wykupienia) !!!
  4. Aneta34sos

[Zakończony] Znajdź różnice

jakoś sobie nie przypominam bym dostała nagrodę :(
  5. Aneta34sos

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Kiedy naprawicie dźwięk żeby na apce normalnie się odzywal
  6. Aneta34sos

[Zakończony] Znajdź różnice

znalazłam :)
  7. Aneta34sos

Podniesienie prędkości nowego świata do 4.

jestem przeciw, pora na coś wolniejszego bo nie dość że era cudaków na niektórych światach to teraz zdecydowanie trzeba odpocząć. Ta gra nie miałaby sensu, trzeba trochę zbastować (odpocząć) od Grepo - to tylko Gra - niezwykła Gra i jestem jej zwolenniczką, jednakże w życiu każdego człowieka...
  8. Aneta34sos

aktualne znajdę? liste z mixturami

aktualne znajdę? liste z mixturami
  9. Aneta34sos

[Wyjaśnione] usuwanie konta z innych światów

Witam serdecznie mam pytanie czy mogę usunąc konto z innych światów ? Przypadkiem otwarły mi się dwa na które nawet nie wchodzę i zależy mi żeby je usunąć, czyli całkowicie tam się zrobić "szarakiem" , ale tak żebym na tych światach co grała zachować konta? wiem że w ustawieniach jest opcja...
  10. Aneta34sos

Dyskusja na temat dominacji - nowego zakończenia gry

a no prima aprylis ;)
  11. Aneta34sos

[Wyjaśnione] talos

domyslilam sie bo to nierealne zeby tyle bir uzbierac
  12. Aneta34sos

[Wyjaśnione] talos

sama czekam na wiecej info w tej sprawie
  13. Aneta34sos

Dyskusja na temat dominacji - nowego zakończenia gry

Ktos cos wie na temat tego TALOSA
  14. Aneta34sos

Sytuacja na świecie Eubea

obecnie mam 4 miasta ciężko rozbudować bo nie wiadomo czy skupić sie na woju czy murku i innych budynkach :( kolejny slot wolny z pkt pw, z ledwoscia na kolona uzbierałam o badaniach ciężko pomarzyć, bo w 2 miastach spore braki :(.
  15. Aneta34sos

Sytuacja na świecie Eubea

No właśnie co się tyczy nowego świata ma swoje + i - , bez golda kiepsko - świat szybki i ci co się złoca to wykorzystują nie ma szans na rormalna gre :( mimo że jestem pośrodku 2 mórz jest nieciekawie nie wiem jak to robią "czerwoni" ale przybywa ich w zastraszającym tempie. skończy się na tym...