Najnowsze treści autorstwa Anias2019

  1. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    U mnie nadal ten sam problem od początku maja, ze strony sprzętu i ustawień wszystko chyba mam ok, przeryłam wszystko i nic nie pomogło.... mam paski przewijania po prawej stronie i na dole ekranu, żeby się tego pozbyć muszę zmniejszać na Ctrl -, ale wtedy nie moge zmienić w światyni boga na...
  2. Dyskusja na temat aktualizacji gry.

    Podobno 08.06 ma wejść nowa aktualizacja........ Błagam niech będzie lepsza niż ta na poczatku maja
  3. Ankieta dotycząxa czasu pokoju w Święta Wielkanocne 2021.

    ...prawda... to fajna gra, ale niektórzy zapominają, że istnieje realny swiat...i że mamy więcej prac domowych jako kobiety niż większośc z was panowie.
  4. Gracz Roku 2020 - Głosowanie

    a/Anias2019 b/Synopa, Helike kacperek lan foo fighter Pozdrawiam :) Kacperek - pomaga ile może :) foo fighter - zalazł mi nieco za skórę jako mój przeciwnik, ale, ale szacuneczek :) (
  5. Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

    Czy ktoś może mi powiedzieć jak się zwieksza Moc Aresa? sama sie powieksza, czy czymś można ją powiekszyć? dzis w egejskich rozdawali takie cudo, ale opisu brak...
  6. [Wyjaśnione] Złote monety

    DZIĘKI :)
  7. [Wyjaśnione] Złote monety

    Czy można komuś sprezentować zakupić złote monety tak, żeby nie wiedział, zanim dostanie?
Do góry