Najnowsze treści autorstwa annadym

1. Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

Adam grasz tu?
  2. Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

Nie mam pojęcia o co chodzi z tymi celami bo osiagnąć jako społeczność to zdązylismy tylko dwa chyba cele przez całe wydarzenie. Dwa zostały dołozone chyba gratis bo to było nieosiagalne przy tym tempie naliczania . Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam
  3. Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

no tak zostały dwa dołozone i teraz nie wiem czy to były wszystkie? taka skleroza i do końca nie jestem pewna czy były punkty walki czy mi się coś przywidziało.
  4. Dyskusja na temat wydarzenia Spartańscy Zabójcy.

mam pytanie? ile było tych celów społecznościowych? Mam wzrost surki, skrócony czas rekrutacji, skrócony czas budowy i przyrost łask czyli 4 . Nie było większych punktów walki? przywidziało mi sie, czy to dopiero będzie?
  5. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

Jacopolis Ty mówisz o cudakach a ja pytam o dalszą grę na serwerze już nawet pomijając fejki które każdy zawsze używał dla zmyłki? Pomijając te fejki proszę powiedz jak mamy odbić cudaka aby nie zamulić serwera? Gwarantuję Ci,że puścimy normalne, pełne ataki ze wszystkich swoich wioch i serwer...
  6. Sytuacja na świecie Olint

powodzenia Paczku w realu , pozdrawiam
  7. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

Też zastanawiam się nad tym jak to wygląda od strony konsumenta. Trzeba podpytać co i jak i jakie sa nasze prawa bo to jest wstrzymanie nam możliwości do gry w którą inwestujemy. A odpowiedzi i jasnego określenia co wolno a czego nie w dalszym ciągu brak . Wyślę dziś przeszło 180 ataków...
  8. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

Dobrze więc. To może skoro ktoś z uprawnieniami czyta te nasze wpisy- wiem ,że tak jest bo zbanowaliście naszego kolegę za niewygodny wpis. Pytam całkiem na poważnie, jak wyobrażacie sobie naszą dalszą grę na serwerze świata Olint po wysłanym komunikacie do graczy . Tak jak napisałam wyżej-...
  9. Swiadome wykorzystanie błędu w grze

Zgadzam się z przedmówcami. Wasz komunikat jest działający tylko w jedną strone. Według tego co rozesłaliscie do graczy to możemy równie dobrze kończyć grę na tym serwerze. Nie ma szans abyśmy podbili pozostałe cudaki, zabunkrowane, wysyłając tylko część ataków ze swoich wioch z obawy przed...
  10. Sytuacja na świecie Olint

Muszę dołączyć swoje podziękowania. Dziękuję Adamie i Rado za przygarnięcie mnie do siebie .Dziękuję wszystkim graczom Karkówek. Gra z Wami to bajka. Nie grałam w tak dobrze zorganizowanym sojuszu. Dzięki temu,że do Was dołączyłam osiągnęłam swój osobisty cel i jestem mega zadowolona.
  11. Sytuacja na świecie Olint

dzięki za odpowiedź
  12. Sytuacja na świecie Olint

Witajcie. Tak z ciekawości zapytam ? Kto na tym świecie będzie stawiał cudaki? Patrząc po sojuszach - WSZYSTKICH ,to jest wiecej czerwieni i żółci niż graczy grajacych. Nie ma sojuszu w pełnym składzie więc nawet statystyk nie można brać pod uwagę bo co z tego,że jakiś sojusz jest wysoko w...
  13. Sytuacja na świecie Olint

Paczek nie gadaj tyle tylko jako miły sąsiad Pw mi troszkę nabij. Zbieram na sloty bo utknęłam na zgliszczach .:p To już Janusz Rydzyk lepiej o mnie dziś zadbał a Ty nic ;)
  14. Sytuacja na świecie Olint

Fejki, budzenie po nocach, umilanie komuś życia to raczej może zadziałać w dwie strony więc czemu się nie odwdzięczaliście? Jedną , dziesiątą noc komuś umilić i będzie chciał pospać, zrozumie,że błąd popełnił. :)
  15. Sytuacja na świecie Olint

A dla nas to było zabawą więc tu się różnimy. Byliśmy zajarani jak leciały ataki na naszego malucha z każdej strony i mimo Waszej przewagi udało nam się sporo wybronić. Super uczucie. Muszę zwrócić Ci jeszcze uwagę na wypowiedź wyżej- napisałeś ,że od Was dwóch trzech graczy, ... ok zgodzę się z...