Najnowsze treści autorstwa annsa300

  1. annsa300

    Chania - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie, bo nie ma Królowej Dram ^^ Żmija Pozdrawia, Nadal Pamięta o Swoich.
  2. annsa300

    Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    A Ty mnie Misiu nie chciałeś w soju jak poszłam płakać do Ciebie po rozłamie broderowskiego //ciach// soja udając niepełnosprawną XD ale wybaczam. Viserys też wybacza :p gratki.. gratki... bla bla... jak się ma pewkę wygraną to te gratki to tak z O tak, żeby ładnie wypaść :D W końcu ktoś musi...
  3. annsa300

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bardzo szanuję massy, które do tej pory nauczyli się radni pisać. Jak zaczynałam tę grę massy były nudne, monotonne, nic nie wnoszące w życie grepo, denne i paskudne. Odkąd zwracałam uwagę na przekaz to nawet przywódca postarał się o wciskanie "enter" oraz podkreślanie najważniejszych rzeczy...
  4. annsa300

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    wioskowy mój Ty przyjacielu. W skrócie Onchesmos : Drama na froncie. Gram z kumplem w powalonym sojuszu brondiego slynnego z szaraków z Naukratis. Ufam mu - on mi. Jam u roluje wiochy - on mi. Nagle mu odwala, wrzuca urlop info leci do mnie, że nie poleci klocem. Zażenowana sojuszem brondera...
  5. annsa300

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    o_O Trochę czytanki będzie po nieobecności krótkiej - nareszcie coś ciekawego, mimo że nie uczestniczę na świecie :cool: ( Sprostowanie : nie ma mnie, nie gram na nowym nicku absolutnie (doszły mnie słuchy, że niby gram na nowym nicku - NIE, komentuje tu, bo Wioskowy mnie zirytował na Onchesmos...
  6. annsa300

    Teos - rozmowy o świecie i nie tylko

    = A Ty sąkd takie info :P ? Kolejna 60-siona się ujawniła na poprzednim serwie :) :P = Kolego mój Sąsiedzie :) żeś pojawił się znikąd i lecisz po forum jakbyś minimum grał tutaj dobre 5-10 lat i wjeżdżasz mi tu w psycholodżik - medżik mojego zacnego kumpla Leito i nie tylko. Ja rozumiem, że...
  7. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    e tam marudzisz Piękna :) Lepiej ustawić serwer tak, że wejść z ekipą, którzy umieją grać , zabrać ze sobą swoich nieudaczników pod nazwą Hiw na botach, zrobić się ze wszystkimi na zielono, żeby bać się konkurencji, potem po kolei zrywać owe pakty jak już się pupę czuło bezpieczną i dostało za...
  8. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    To była ewidentnie walka o względy Hoplity tylko kiślu brakowało i Ciebie Dawidku jako sędziego z gwizdkiem :P :P :P <3
  9. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Oj przestań moja Droga. No ciągnie się od Olous, no kurcze noo... no szybciutko Ci przypomnę Yebytną walkę o to, żeby w komnacie zasiadła nazwa "hucznie" pamiętasz? Ile w tym było dyskusji i płaczu jak u nastolatki? :p gdzie ostatecznie dobry staruszek Hoplita przytaknął i tak czy siak dla...
  10. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Powtórzę Drogi, tak jak kilka miesięcy temu. To nie wygrał His. To wygrała mocna ekipa (zebrana przez pewnego dobrze szanowanego Szefa oraz kilku wspaniałych faworytów Grepo cieszących się dobrą opinią, wydźwiękiem oraz popularnością, obiektywizmem, humorem, smakiem :) ), która postanowiła z...
  11. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wiem Mordeczko, żartuję przecież cały czas :)) Nawet na końcu beczka musi być, bo za chwilę zamkną serwa :) To co tam? Który serwik z góry będzie wygrany po tygodniu gry ? :D ^^ Uzbrojone kieszenie miliarderów przy obecnej inflacji? ^^ :D
  12. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Leituś odczep się od mojego mężczyzny ^^
  13. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Misiu nie ma po "czym" już teraz. Złomkuję się na diabeloos, bo żadnego chętnego nie było. Ciężki był ten serwer pod względem psychicznym. Kurcze tyle złych rzeczy się wydarzyło, tyle zakłamania i fałszerstwa... Dziękuję Ci matysele że w najgorszych momentach tej gry na tym świecie byłeś przy...
  14. annsa300

    Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    "płakałaś do Gwiazdy." dobrze wiedzieć, że w tej grze wszyscy o sobie wszystko wiedzą i piszą i przekazują, kopiują i donoszą do supa XD ponczoch - bo jak wskoczę w busa to w 12 minut się znajdę u Ciebie i porozmawiamy :) Panie Bartku. jak dobrze pamiętam
Do góry