Najnowsze treści autorstwa Arabionk

1. Arabionk

Sytuacja na świecie Cytera

Naaajak.
  2. Arabionk

Walki na świecie Cytera

Haha, mądre działanie ze strony obrońcy... Nawet jeżeli ktokolwiek się wykruszy, następni będą Piraci. :p
  3. Arabionk

Sytuacja na świecie Cytera

25 tysięcy golda to dobry start na Cyterze? Jest jakiś godny sojusz do przyjęcia na granicach mórz 44/45/54/55?
  4. Arabionk

Prezentacja mojego sojuszu

Widać Twą szlachetność. O ile Jam spełniam wymaganie tegoż sojuszu, tudzież gdzie mam się zgłosić? Przeto na Luksemburgu wielkiś psotnik, chmury ów ładne, funty wysypują się byczo z kieszeni. Wszelako usłużny jak podnóżek, ale melancholiczny jak łapserdak. Kokieteria na tym świecie jak nie...
  5. Arabionk

W związku firm pośrednictwa finansowego

W związku firm pośrednictwa finansowego
  6. Arabionk

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Nie którzy zostają :) na tym świecie jest już kilka znanych mi graczy z poprzednich światów, więc nie sądzę żeby mieli tak gwałtownie zejść w dół.
  7. Arabionk

TOP 15 - Ranking - Statystyki

Odp: Ranking Jedyni w swoim rodzaju :D
  8. Arabionk

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party yhym spójrz na staty. Pierwsze top3 to sami złotnicy, zresztą prawie cała topka. A za 2-3 tygodnie rozbudują dobrze miasteczka i faknie by było takie podbić. Ps. Ja mam jedengo złotnika na wyspie ;d obecnie top2.
  9. Arabionk

Odp: Ranking Słabi gracze hehe :D
  10. Arabionk

Odp: Ranking No a jak. Wiewiórki dobre zwierzyny, zasługują na TOP1.
  11. Arabionk

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party z 15. Sami złotnicy :)
  12. Arabionk

Odp: Ranking emm79, to ty grasz jako Legendarny Zgrywus, a ja się zastanawialem kto to taki =)
  13. Arabionk

Odp: Ranking Jeden ma 3400 pkt. (złotnik), a reszta dobijają do 2k ;) z sojuszy to top1 pozostał na swoim miejscu inne uległy pare zmian.
  14. Arabionk

Virtus

Odp: Virtus Przydało by się więcej danych. Kto prowadzi rekrutacje, dyplomacje itp. Na świecie jak widać jest tqki sam opis. Za bardzo się nie postaraliście.Kopiuj, wklej. 3/10
  15. Arabionk

Akcjum Party

Odp: Akcjum Party Jeden gracz ma już 2k pkt :)