Najnowsze treści autorstwa ArekPro

1. ArekPro

[Zakończone] Szachy dla czterech - I Edycja

Odp: Szachy dla czterech - I Edycja Jak chcesz się nauczyć to możesz do mnie napisać na PW, to zagramy przykładową partię. Ogólnie to do nauki dobra jest strona http://lichess.org/. Są tam podpowiedzi w które miejsce możesz ruszyć daną bierką(pion, figura), co zarazem uczy ruchów w szachach...
  2. ArekPro

[Zakończone] Szachy dla czterech - I Edycja

Cześć, nie wiem czy wam się to spodoba, ale wpadłem na pomysł, żeby oprócz Warcabów na forum były szachy. Tylko, że zwykłe szachy są tylko dla dwóch osób, a to jak na nasze forum zdecydowanie za mało. Znalazłem jednak plansze do szachów czteroosobowych, a to już znacznie ciekawsze. Wszystkie...
  3. ArekPro

[Nie można powtórzyć] Dzielone zakładki

Odp: Dzielone zakładki U mnie również się pojawia ten błąd na FF, normalnie korzystam z DIO i GRCRT. Jednak po wyłączeniu Greasemonkey odpowiedzialnego za te dodatki, problem nie znika. Na Operze jednak problem w ogóle nie występuje.
  4. ArekPro

[Zakończone] Warcaby VI Edycja

Odp: Warcaby VI Edycja Odkopuję "stare" zabawy. Jest jakaś szansa na nową edycję?
  5. ArekPro

[Zakończone] Statki

Odp: Statki - EDYCJA IV Odkopuję "stare" zabawy. Jest jakaś szansa na nową edycję?
  6. ArekPro

[Zakończone] Czas na loteriadę!

Odp: Czas na loteriadę! 42, 23, 5, 19, 8 szczęśliwy numerek: 14
  7. ArekPro

[Nowość] Znajdź najbliższe

W tej propozycji chodzi o to, aby po wejściu w informacje o jakimś mieście była opcja "Znajdź najbliższe". Po kliknięciu w tę opcję, pojawiało by się okno gdzie wyświetlałyby się najbliższe miasta należące do gracza wraz z czasami płynięcia/przybycia jednej wybranej jednostki z miasta gracza do...
  8. ArekPro

Quiz Wiedzy - odpowiedzi uczestników

Odp: ArekPro Pytanie 3. Odpowiedź: Obrońca pokonał 216 procarzy, 135 hoplitów i 20 kawalerzystów. Atakujący pokonał 150 szermierzy i 150 hoplitów.
  9. ArekPro

Odp: ArekPro Pytanie 2 Odpowiedź: Tak.
  10. ArekPro

Pytanie 1 Odpowiedź: Aby gracz otrzymał złoto znajomy musi zdobyć 3000 punktów.
  11. ArekPro

[Naprawiony] Przekreślony statek kolonizacyjny

Odp: Przekreślony statek kolonizacyjny Pomyliłem się w wyjaśnieniu ten obrazek wyświetla mi się podczas podboju, a nie założeniu miasta.
  12. ArekPro

[Naprawiony] Przekreślony statek kolonizacyjny

Co oznacza ten obrazek wyświetlający się po najechaniu na ruchy wojsk podczas podboju(chodzi o to dlaczego jest przekreślony)?:
  13. ArekPro

[Nowość] Uwolnienie slotów po Cudach

Cześć, Pod wpływem wypowiedzi jednego z forumowiczów w temacie http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?20015-Dyskusja-na-temat-Cud%C3%B3w-zako%C5%84czenia-gry/page5 postanowiłem napisać propozycje: Jako że po wybudowaniu Cudów Świata motywacja siada i większość graczy kończy grę, mam...
  14. ArekPro

[Naprawiony] Event - błąd w opisie

W opisie wyskakującym po nakierowaniu myszki na prawo od liczniku czasu jest błąd. Chodzi w nim o to, że powinien pisać ile grup już znaleźliśmy a on zamiast tego pisze ile grup pozostało do znalezienia. Ponadto na światach bez bohaterów jest do wybrania Herkules który dodaje 20% siły...
  15. ArekPro

[Zakończone] Warcaby VI Edycja

Odp: Warcaby VI Edycja Z A5 na B4 i koniec gry dla mnie.