Najnowsze treści autorstwa ArrowsTV

1. Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

nie no według supportu jest wszystko okey nie ma co się śmiać; tak działać to ma
  2. Kasmenai - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zagram coś gdzieś, może na chwilę, może na dłużej;
  3. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

koronki z chipicao
  4. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Kapitan Sparrow mi powiedział; Kret działa w dwie strony; E; A tak serio to normalni ludzie by nie polecieli po PW na okupke z wieżą, do tego i mitem i ogniami; ktoś się chyba za bardzo podpalił że to odbijecie;
  5. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Najbardziej śmieszą mnie ludzię którzy gadają na jakiś sojusz, że kozaczy na forum; Gdzie z tego sojuszu praktycznie żadna osoba na forum nic się nie wypowiedziała tylko osoba z innego sojuszu; no ale jak macie takie shizy już na naszym punkcie to ok; "Nawet największy optymista w szeregach...
  6. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

No niby nie zawiesił się jeszcze;
  7. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

nie tu odpaloną; nawet na wiadomości i raporty, misje wyspowe i handlarz fenicki przybywający do mego miasta.
  8. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

co 2 minuty okienko jedno idzie kliknąć; edit: jednak co 5
  9. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

przepraszam; pewno z 12 miast jak dogrywałem wsparcia to wam zmuliło; XD już sytuacja bo klikać czaru w klocka nie mogę
  10. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

:mad::mad::mad::mad::mad::mad: mój atak to się wysłał wreszcie czy nie? unplayable
  11. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

ty to pomyliłeś; bo to nie ja w profilu miałem wpisaną ją;
  12. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja nie pakowałem klocków, tylko dogrywałem coś tam :) and this is not my friend; Dostałem sobie tam zaproszenie tak o to poszedłem.
  13. Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

Przecież od początku mówiłem, że tam nie gram; Dałem im czas na rozbiórke, nie chcieli to trudno :) Od 2 tygodni bez apki tam grałem.
  14. Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

paka mant postanowiła odlecieć do innej wieży
Do góry