Najnowsze treści autorstwa Aster 1

  1. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Może Ty nam powiesz? Wiele razy na tym forum już się wypowiadałeś na tym forum, jakie to śpiochy są wspaniałe. Mój błąd polegał na tym, że nie zwróciłam uwagi, kto najbardziej najeżdżał na tym forum na Drfe (moja przeciwniczka z Imbroza i wiem jak pisze się jej nick). Wymiana zdania z Tobą na...
  2. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Na szczęście już teraz będę wiedzieć do czego prowadzi wymiana wiadomości na priv z Agressivem. Nie rozwiązaniu problemu. Zapomnijcie o tym. Wymiana korespondecji służy temu, aby Cię ośmieszył oraz temu, aby uznał, że właściwie to nic się nie stało, a jego graczy nieco poniosło. To jest...
  3. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    To nie był jeden gracz. Dobrze o tym wiesz, bo wysłałam Ci to co mi napisali. To, że wg Ciebie nic się nie stało to Twoja sprawa. Jak ktoś mi pisze, że nie zasługuję na szacunek i sama siebie nie szanuję to wg Ciebie to jest ok. Jak ktoś mnie wyzywa to, faktycznie nieładnie się zachował. Nie...
  4. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Proszę bardzo. Pośmiejecie się w swoim gronie, bo pewnie u Was to żadna nowość. Zaraz Ci to wyślę.
  5. Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Mam małe pytanko do śpiochów: macie jakieś specjalne ankiety przed przyjęciem do sojuszu? Im większy cham tym większa szansa na przyjęcie? Grałam już na kilku światach i walczyłam z kilkoma sojuszami. Jeszcze nigdy nie dostałam obraźliwych wiadomości na priv od innych graczy, a od Was jest to...
  6. Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Gratuluję pierwszemu sojuszowi posiadania tak genialnych graczy :D Rozbić gryfy w mieście za 3,5 tys. Możecie nas teraz roznieść, ale wstyd zostanie w Wami na zawsze :p
Do góry