Najnowsze treści autorstwa az2 az2

  1. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Bardzo popularne, u nas i także u was ;)
  2. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    cisza na tym forum :confused:
  3. Sytuacja na świecie Katania

    Gratuluję odbitej okupacji :)) Dawno takiej nie widziałem że w ostatnim ataku, tracąc 70k ogni, kilka sekund przed końcem okupacji odbiło się odbić Mega szacunek
  4. Sytuacja na świecie Rizinia

    Świat chyba na wymarciu ... Taka cisza
  5. Sytuacja na świecie Gela

    Odp: Sytuacja na świecie Gela Axyz to już nie widać ani w top20 ... wystarczyły 2 dni :)
  6. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata Trzeba do inno napisać że nikomu nie podobają się ustawienia ... może się ogarną
  7. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata Jestem ciekawy czy wogule DZISIAJ podadzą ustawienia
  8. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata Ale takie ustawienia by mi pasowały
  9. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata Oj Patryk,wydaje mi się ze długo na tym świecie nie pograsz.
  10. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata apka obowiązek w tych czasach
  11. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata rozumiem ze z hege z troji ? bo tam spam nadal
  12. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata te dobre ekipy idą w pierwszy dzień??? niewiem kiedy się wybrać gdyby ustawienia były dobre
  13. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata niepokoją nas
  14. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata według mnie ogólnie info o nowym świecie powinno być już znane przynajmniej tydzień przed startem a nie 3 lub 4 dni gracze się wtedy inaczej nastawiają i mogą szybciej zbierać swoje ekipy
  15. Dyskusja na temat nowego świata

    Odp: Dyskusja na temat nowego świata no to czekamy
Do góry