Najnowsze treści autorstwa Bakkuss420

1. Bakkuss420

Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

GandalfS Z tego co pamiętam, to dostałem mnóstwo fejków od Lysego (Który puścił szaraki) w ciągu nocy, po próbie wbicia kolona. Z rana ustrzeliłem trochę ogni, i wszedłem mu do dwóch miast gdy jeszcze nie był szary, a że nie potrafił sobie z tym poradzić to w rozrachunku strzelił się na szaro...
  2. Bakkuss420

Nie mogę, ręce zajęte przejmowaniem wioch ;)
  3. Bakkuss420

Psycha nie wytrzymała, pierwsze szare miasteczka u Łysego, brać póki ciepłe
  4. Bakkuss420

Sytuacja na świecie Ialissos

Dzięki wszystkim za dość długą i nieprzewidywalną grę ;) Do następnego.
  5. Bakkuss420

Kisimy wojo, i siedzimy za murem a mimo wszystko wielu graczy z topki ma mniej pw niż u nas w top 50 xD
  6. Bakkuss420

Zanim spojrzy się na mury w naszym sojuszu, warto spojrzeć również w swoim gdzie murarzy wcale nie brakuje ;D
  7. Bakkuss420

Narzekane jest na masę fejków przez osoby, które zazwyczaj w ten sam sposób podbijają miasta - masą fejków ;)
  8. Bakkuss420

Ach te błędy serwera <3
  9. Bakkuss420

Widzę "Mistrzowie" w swoim fachu dalej działają, usadzanie swoich graczy u czerwonych, usadzanie ich na strategicznych wyspach - kretowanie i ponowne przyjęcia "Zbawcy" Chyba nie muszę mówić o jakim sojuszu mowa? Kto pierwszy zgadnie?
  10. Bakkuss420

Do zobaczenia na innych serwerach ;) Pozdrawiam również tych, którzy "Wygrali" mając 2 cudaki ;)
  11. Bakkuss420

Nasze Metody Działania? Hmm... Ciekawe, bardziej ciekawsze niż to gdzie mowa o stosowaniu waszych metod? Mogą być zdeterminowani, Post kierowany w zupełności do MoonGeja ;)
  12. Bakkuss420

Komuś chyba zaczęło wysokie EGO odbijać. Zacytuję opis pana Gizesa " Ach ta Vallhala potrafila powiedzieć a ale juz b sie nie udało. Zaslyneli ... no wlasnie czym? Nieudolnymi palikami i budową domków? Tak to chyba to , no i nie mozna zapomniec o naszej zlotej walucie ktora nie pomogła. "...
  13. Bakkuss420

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Czyżby Sezony z Synopy? tutaj grają ?
  14. Bakkuss420

Walki na świecie Ialissos

W końcu coś się zaczyna dziać ;) Nie chcę mi się przypominać ile razy się topiliście, bo nie o to tutaj chodzi. ale widzę że pamięc macie dobrą co do waszych "SUKCESÓW" ;p
  15. Bakkuss420

Walki na świecie Ialissos

Walczymy ;) Zdecydowanie Historyczny serwer ;) Powodzenia!