Najnowsze treści autorstwa Banokles z Myken

  1. Kelenderis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja tylko mam nadzieje, że Ci obrzydliwi złotnicy i bociarze nie wejdą na swiat i normalni gracze logujacy się 3 razy dziennie będą mogli w spokoju pograć.
  2. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    No i wracamy do punktu wyjścia- ktoś lepszy znaczy nieuczciwy.
  3. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Moim zdaniem po prostu dużo graczy z nowego systemu zostało z poziomem te x lat. Grepolis ewoluowało, każdy czaruje jest aktywny, złoci, robi synchro i kliny. Powstała ekonomia- pkt kultury>ilosć wojska i wiele wiele innych niuansów. Prawda jest taka, że trzeba albo zaakceptować zmiany i się...
  4. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale bym Wam poodcinał internety :) Miłej niedzieli.
  5. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ja tylko dodam, ze na Dion jako koalicja byliście 3x więksi niż my i wtedy wszystko było cacy, teraz jest niesprawiedliwie xD
  6. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Przepraszamy, że rozwijacie się duzo wolniej niż reszta, w przyszłości postaramy się poczekać na Was, dajcie znać moze z 2 tygodnie wcześniej wejdziecie czy cos?
  7. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    Sprzedawałem ostatnio stal gruba 1,15 za kg wiec jakieś słabe to info.
  8. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    U mnie można odebrać maść na ból d. Jakbyście nie przeszli zgłoszenia u Agresta i Leito. Pozdrawiam
  9. Himera - rozmowy o świecie i nie tylko

    PDW Agrest
  10. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Leito, to że nie gram nie znaczy, że Cię nie znajdę!
  11. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Tak czytam to FO i myślę, że królik + Kronika czy Fuzja czy Oszczepy czy jak kto nazywa to jedyna rzecz której brakuje aby moja grepolisowa kariera była spełniona. Moglibyśmy zrobić jakieś zakłady kiedy pierwsza spina, kiedy pierwsze wyzywanie, kto z kim. Zastanówcie się poważnie nad tym.
  12. Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

    Lata lecą,zmieniają się ekipy i gracze, ale niektóre rzeczy się nie zmieniają :D
  13. Naukratis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ataki w nocy obudzą Cię tylko wtedy jeżeli wstajesz na alarmy. Miłej niedzieli.
  14. Dyskusja na temat nowego świata

    Nawet kilka osób :D
  15. Dyskusja na temat nowego świata

    Pchasz się w gips.
Do góry