Najnowsze treści autorstwa bart bart

1. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

Exu na swoich sobie nabil wczoraj 300k haha wojownicy z krwi i kości !
  2. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

śmiesznie się zrobilo po tej aktualizacji :) Co chwilę jakis złodziej opuszcza sojusz zeby nabijać pkt na swoich
  3. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

Azir, jesteś typem który się dowartościowuje grepolis i wszyscy to wiedzą ;) Pisz dalej :) Bo tylko więcej śmiechu dostarczasz :))) Nie będę Ci nic już argumentował, nie będę czasu tracił na takiego głąba jak Ty, nie zasługujesz na ten czas :)) A Ty Woda to już wgl dramat! największy szczekacz...
  4. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

I Ile z tego zrobiles ???? Najsłabsze psy najgłośniej szczekają... Wasz krecik wam doniósł ile mamy ogni i ze szykujemy się na 8 i przez noc złodzieje wam doslaly ponad 20k birem przy waszych 10k:) Także nie ma się czym chwalić :)
  5. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

No nie będę pisał kto komu włazi:) Ma forum szczekam najbardziej ?? nie rozsmieszaj mnie :) To Ty dzieciaku masz chyba najgorsza opinie na grepolis i próbujesz się dowartosciowac "madrymi" wpisami.
  6. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

Nie ma się czym chwalić, skoro wasze mity ciągle na zielonych łąkach się pasą (pewnie dlatego masz marne 93k w ataku i pewnie na zmysłach zrobione:)), takie z Was kozaki że do każdego o pakt wołacie...3 dni temu do Brygady??:) A na front wystawiacie piesków jak np śmieszna trupa która była...
  7. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

Na pewno nic związanego z moralowcem...:)
  8. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

CośekMan, nuda ??? Dostaliscie kolona I się szaraki posypały...na czele z Tobą :))) Brawo Ty!:)))
  9. bart bart

DELTA

DELTA
  10. bart bart

Sytuacja na świecie Dyme

żenujący i sięgający zera jest poziom niektórych użytkowników na tym forum. Zamiast pisać o sytuacji na świecie, walkach, paktach itp.. wolą się wyzywać jeden z drugim.. dramat.
  11. bart bart

Sytuacja na świecie

Ja również :c
  12. bart bart

Sytuacja na świecie Heraklion

Odp: Sytuacja na świecie Heraklion Jak na razie to Megas jest TOP1 Atakujący, obrońcy i wojownicy :) w ogólnym top5 ze średnią 42293 :) Więc chyba nie przegrałem ;)
  13. bart bart

Odp: Sytuacja na świecie Heraklion Oczywiście że Megas for Ever ;) Mogę się założyć o 1000 złota :PP
  14. bart bart

Odp: Sytuacja na świecie Heraklion Na tym forum jest coś wyjątkowo nudno :(
  15. bart bart

Top 15 sojuszy (Heraklion)

Odp: Top 15 sojuszy (Heraklion) Dawno coś nie było aktualizowane :(