Najnowsze treści autorstwa bartekmxd

1. Sytuacja na świecie Sestos

W każdym bądź razie nie poddajemy się i walczymy do końca
  2. Sytuacja na świecie Sestos

Czy AMM nas tak prowadziło to nie wiem ale skoro jedna Pani pisze że mieliśmy "Hawaje" to pewnie tak było. Garudoo nie można kogoś zmuszać do współpracy bo z niewolnika nie ma pracownika a co dopiero sojusznika
  3. Sytuacja na świecie Sestos

Mruczki się sypały od dawna i wreszcie worek pękł. Szkoda tylko że część ich graczy wolała odejść do wroga ale cóż takie jest grepo
  4. Sytuacja na świecie Sestos

Teraz to się porobiło ale nikt nie komentuje
  5. Sytuacja na świecie Sestos

Jest ale takie jest grepo, cóż brawa dla przeciwników za eliminację za jednym machnięciem 30 miast
  6. Sytuacja na świecie Sestos

Hmm niektórzy ludzie nie mają po prostu honoru i odwagi, nie rozumiem takich ludzi jak flaha :(
  7. Sytuacja na świecie Sestos

Szkoda gadać
  8. Sytuacja na świecie Sestos

Ależ cisza...... Wszyscy na urlopach czy jakieś imprezki w plenerach?
  9. Sytuacja na świecie Sestos

Warto warto. Hmmmmmm widzę wrachu, że nie przyjąłeś tych 20 co chcieli uciec. Szanuję Cię za tą decyzję, bo muszę powiedzieć że nie lubię w tej grze 3 typów osób: złotników (ale w sumie nikt nie zabrania złocić), kretów (to jest zakała ludzkości) i właśnie tych co gdy są złe wiatry uciekają jak...
  10. Sytuacja na świecie Sestos

Akurat tutaj bym polemizował, deff jest ale prawda jest tak że ciężko jest się bronić gdy właściciel nic nie pisze. Ale cóż będziemy walczyć dalej
  11. Sytuacja na świecie Sestos

Nie w końcu ale zawsze staram się patrzeć obiektywnie. Problem jest taki że zaczyna się okres wakacyjny, ludzie mają mniej czasu i wielu kończy ale to w każdym sojuszu. W każdym bądź razie jest to bardzo interesujący moment gdyż wiele może się pozmieniać.
  12. Sytuacja na świecie Sestos

Nie wiem o co tu się kłócić, każdy widzi jak sytuacja wygląda. A jak nie to trzeba powiedzieć otwarcie, że dostajemy w ciry ( nie ważne że gracze odchodzą i nic nie mówią, czy gracz był nieaktywny, liczy się że miasto stracone). Jednak nie można już mówić że Roma przegrała, bo są zagrania dzięki...
  13. Sytuacja na świecie Sestos

A może tylko ja nie posiadam zdolności rozmnażania wojska w tempie przemysłowym....:(
  14. Sytuacja na świecie Sestos

Owszem ale całej paczki ogni chyba nie bardzo
  15. Sytuacja na świecie Sestos

Hmmm chyba zapominacie że u Was ludzie atakowali biremami i kolonami bez wbicia buntu, jak widać z obu stron idą kwiatki..... Swoją drogą czy tylko mi się wydaje, że kiedyś nie było tylu złotników, szczurów i innych podłych szpiegów?? :( Nie mówię tu tylko i wyłącznie o tym świecie (mimo że tu...