Najnowsze treści autorstwa Bezimienny metalowiec

1. Bezimienny metalowiec

[Ulepszenie] Powiadomienia mobilne - wiadomoscJako

Głos na wszystko jedno. Przywykłem do tego, że jak ma się ważną sprawę do gracza to budzi się go alarmem o nadchodzącym ataku poprzez wysłanie polecenia i cofnięcie po kilku minutach, więc pewnie jakby coś takiego było to bym wyłączył żeby mi nie brzęczało niepotrzebnie (bo jednak sporo...
  2. Bezimienny metalowiec

Myonia party

W skrócie to kronika vs reszta świata ,wynik zgodny z oczekiwanym.
  3. Bezimienny metalowiec

Sytuacja na świecie Lindos

Nie mówię ,że wy ze znakami nie wygrywaliście ,bo ostatnio też ich gromiliście ładnie. Mówię tylko ,że decydującym czynnikiem w rozpadzie znaków był front z drinkami ,gdzie dostawali jeszcze większe bęcki. ;) Poza tym... gdzie ja napisałem,że skarpety się rozpadną? Mówię o grabkach ,wy sobie...
  4. Bezimienny metalowiec

Hmmm ,niby zwiałeś pierwszy ,więc możliwe ,że jeszcze nie dostawały aż tak mocno ,bo my ogarnialiśmy wyspy po camorze. Później to równia pochyła i nie zdziwiłbym się ,jakby padły niedługo po znakach. A co do naszego frontu ,podbijamy tylko bobów, okej... tylko zamiast pisać na forum ,napisz to...
  5. Bezimienny metalowiec

Hmmm... nie ,żebym się czepiał ,ale wydaje mi się ,że nie bardzo możecie (ty,heraki,swizzy) podpisywać się pod sukces skarpet (a raczej powiedziałbym drinków ,bo skarpety nawet w połowie tak nie dokopały znakom jak drinki) ,skoro dopiero co przenieśliście się do nich z grabek ,które nawet od...
  6. Bezimienny metalowiec

No i kolejna okazja na blaszkę przepadła ,ja to farta nie mam... co się zabawię ,to akurat ktoś się zabawi mocniej o de mnie. :( Ale mulard wyprzedzony w agresorce ,przynajmniej jeden pozytyw. :D
  7. Bezimienny metalowiec

Ojojoj ,co się stało z dobrą passą znaków? Jeszcze niedawno wam zwijali miasteczka nawet w większych ilościach niż wy im... przynajmniej grabki po staremu. :D
  8. Bezimienny metalowiec

Hienowanie się nie liczy xeon. Miasteczek nikt nie chce im chyba brać ,bo wszyscy są zajęci czym innym. ;)
  9. Bezimienny metalowiec

Wątpię. Może biją jakieś pojedyncze wasze kropki na dalekiej północy ,ale są za daleko ,żeby mogli wspierać znaki i na żadnej okupce u was ich nie widziałem. A ze skarpetkami podobno też nie walczą ,bo wolą bić Victorię. ps. hej zabójca ,jak tam ci mija dzień? :D
  10. Bezimienny metalowiec

Z grubsza z ciekawszych frontów: znaki vs skarpety (jak na tutejsze standardy nawet wyrównany) , znaki vs drinki (znaki dostają po tyłku) , znaki vs grabki (grabki dostają po tyłku) , grabki vs banany (grabki dostają po tyłku jeszcze mocniej). Dookoła nic specjalnie ciekawego ,może ostatnio...
  11. Bezimienny metalowiec

Myonia party

A więc 2/2/2... liczyłem na prędkość 1 ,bo ja tu tylko po złotko wpadnę ,ale i tak pewnie łatwo będzie handlować. :) Morale są ,to można będzie długo zostać i powkurzać ludzi biremkami. :rolleyes: Oni na lindos przecież będą walczyć do końca. ;)
  12. Bezimienny metalowiec

Przepraszam. O czymś widać nie wiem... jacy koledzy z prawej strony? Znaki są na południe od nas i z nikim innym przeciwko wam nie współpracujemy... a co na forum o nich nie mówią ,jeszcze się nie posypali. :D
  13. Bezimienny metalowiec

A więc kolejny radny stamtąd zwinął manatki do skarpet... Kto tam teraz u was to nadzoruje?
  14. Bezimienny metalowiec

Psychopata i zabójca pewnie się ucieszą za określenie ich słupami. :D Z resztą ,to co król powiedział 1 zabrana wiocha na zadupiu vs 6 wiosek straconych na samym froncie to dość kiepski bilans jak na ostatnią dobę. ;) A co do wsparć na okupkę znaków u was ,to nie wnikam ,ale z tego co pamiętam...
  15. Bezimienny metalowiec

Skoro już ktoś wstawił statystyki znaków ,to pozwolę sobie przypomnieć co się dzieje z najlepszymi przyjaciółmi skarpet. Żeby nie było ,że manipuluję to gratuluję grabkom przejęcia starego miasta jednego z naszych graczy ,który się do nas przenosił. Położone 3h ogniami od frontu nie miało dla...