Najnowsze treści autorstwa Black Fish

1. Black Fish

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

Żabciu, na Ramnusie Sezon na Ogórki grał solo bez paktów i daliśmy radę. Ale w odróżnieniu od Was my zamiast spamować na fo, to biliśmy koalicje złożoną z wszystkich pozostałych sojuszy, wiec troszkę z politowaniem czytam te wasze lamenty na dyplomację Łukasza. To wy byliście faworytem. Ci...
  2. Black Fish

Gratki dla Pomidorków za wygranie serwera i to z ogromną przewagą. Pakty paktami, ale koniec końców zrobili ponad 50% w jednym sojuszu. Gratki też dla Kacperka za zdobycie top1 złomiarza serwera :P Na wszystkich serwerach to samo. nie pamietam kiedy ostatnio ranking wojowników wygrał wojownik...
  3. Black Fish

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Nie krępujcie się, spamujcie śmiało o Synopie i nadal nakręcajcie jej legendę. Bo prawda jest taka ze banda nowosystemowców tam wbiła i zlała was srogo, choć robiliście co mogliście i przynajmniej na początku dawaliście z siebie 200%. Niestety dobre synchro i 100 stron spamu na FO to za mało...
  4. Black Fish

Emporion - rozmowy o świecie i nie tylko.

Ja tu tylko słupie, ale nie pozwolę aby jakiś przegryw (czyli ktoś kto przegrywa wszystkie światy po kolei - wyjaśnienie dla supporty) gadał głupoty o moich Ogóreczkach. Tak się składa że na Ramnusie Sezon na Ogórki grał SOLO. Od początku postanowiliśmy że będziemy mieli tylko jeden sojusz 45...
  5. Black Fish

Kontrowersyjnie, ale proszę o zmianę zasad i bany

Rozwiązanie problemu rozbijania się jest proste: trzeba przykładnie zbić złomiarzy, aby zrozumieli że nie stać ich na takie imprezy. Tak sobie o tym myślę teraz i kiedyś nam się to już udało, ale widać niektórzy maja krótką pamięć. na Parosie napakowany gwiazdami Grepo sojusz Sisi i Guzitso...
  6. Black Fish

Napisałem ze „wygralismy” w cudzysłowiu bo doskonale zdaje sobie sprawę ze w komnacie jest Nie zaśniesz. Ale jest tam także 23 na 60 naszych graczy - jak na sojusz który miał być na jeden strzał i po którym nikt się nic nie spodziewał, na tak mocnym świecie jest to myśle bardzo dobry wynik i...
  7. Black Fish

Na koniec dodam że dla mnie rozbijanie jest częścią tej gry i elementem strategii sojuszu. Wolałbym aby go nie było, ale wole to co jest niż potworki proponowane w tym temacie. A bany za to są najgorszą ze wszystkich propozycji bo arbitralna decyzja modka może zrujnować gracza albo i cały...
  8. Black Fish

Trochę mi zeszło zanim znalazłem i przeczytałem całą tą dyskusje i jestem na nie. Podpisuje się obiema rękoma pod tym co Garudoo napisał na poprzedniej stronie, a od siebie dodam tylko że: 1. zmysły to zło. Bonusy które dają (x2 pw, x4 pw) są dramatycznie przeskalowane i to one są winne...
  9. Black Fish

Sytuacja na świecie Olint

Tak jak myślałem - zupełnie inaczej rozumiemy te słowa. Dla mnie to że się nie łączy światów to święta zasada w Grepo, z zastrzeżeniem o którym pisałem wcześniej. Reputacja w tej grze jest wszystkim. Nic innego nie przenosisz z jednego świata na kolejny. Ale fakt, wiele osób nadużywa tego...
  10. Black Fish

„Nie łączy się światów” to frazes stary jak Grepo, tyle że jak widać rozumiany przez każdego inaczej. Dla mnie on oznacza że można być na jednym świecie wrogami, a na kolejnym przyjaciółmi, ale pod warunkiem że jako wrogowie się szanowaliśmy i byliśmy względem siebie uczciwi. Prywarnie mam swoją...
  11. Black Fish

co ciekawe to szare miasto 24h wcześniej należało do Victorii... ten wątek też porusz proszę
  12. Black Fish

rozwiń temat proszę, bo z tego co się orientuję to typ który wyszarzył był waszym sojusznikiem, a nie przeciwnikiem... współczuję, ale chyba swój żal w złą stronę kierujesz... PS. czy to ten sam kkuull który przejął miasto na Lapitosie od kreta na całej zielonej wyspie przeciwników, a potem...
  13. Black Fish

gerczi: wchodzimy jednym sojuszem czy od razu dwoma? i żeby była jasność - tym razem to ty będziesz rekrutantem :)
  14. Black Fish

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

żyje. ale tu jest sezon na ogórki, więc nie ma za bardzo o czym pisać :p Nie bez powodu wybraliśmy taka a nie inną nazwę :)
  15. Black Fish

To twoje słowa. Sam rozpocząłeś tą dyskusję o honorze i moralności. Ale ten kij ma dwa końce i oberwałeś po główce za hipokryzję. Bo święty bynajmniej nie jesteś... zdarzyło Ci się kiedyś rozegrać serwer na którym byś nie dostał ani jednego bana?