Najnowsze treści autorstwa Black Fish

1. Black Fish

Top 10 sojuszy

2. Black Fish

Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Piękny tekst :) zwięźle opisany serwer. w punkt. prima sort Wszystko co nowostystemowiec może chcieć wiedzieć o tym serwerze Ty serio porównujesz połączenie dwóch sojuszy w tydzień po ochronkach, z mega-fuzją całej koalicji przed samą dominacja?
  3. Black Fish

Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

xD
  4. Black Fish

Na Lapitosie też, trochę wcześniej Tuptusie przejęły w ten sposób 2 miasta na wyspach CSW - i o to było wytykane im nie raz. Może dlatego milczeli kiedy braliście miasta Haszka. Podobnie zachowanie trebora na Olincie zostało jednoznacznie źle odebrane i skrytykowane przez wszystkich. Takie...
  5. Black Fish

Chcecie powiedzieć że Śpiochy nie dość że mają olbrzymią przewagę nad całym światem, tak że aż ludzie z zewnątrz kiwają głowami z politowania, to jeszcze muszą się uciekać do brudnych zagrywek jak dogadywanie przejęcia miast od wrogów aby im się wbić na wyspy ??? I źe to niby złotyzłoty tak...
  6. Black Fish

Propozycje za każdy wygrany świat

Co więcej twoje wołanie zostało usłyszane aż w Hamburgu i kilka dni temu już Inno zapowiedziało prace nad wprowadzeniem twojej propozycji. Zaakceptowane bez głosowania ;)
  7. Black Fish

Dyskusja na temat Zimowej Grepolympii.

tia... tu już się kolega chyba trochę zagalopował ;) Dorzucając swoje 3 grosze to powiem tylko że syrenki są useless jako jednostki bojowe. ani do ataku ani do obrony. Sami oceńcie - wartości ataku/obrony w przeliczeniu na mieszkańca: W teorii są rewelacyjne do robienia synchro... ale ta...
  8. Black Fish

Dyskusja na temat aktualizacji gry.

Przecież to też nie jest tak że obrońca ma przewagę w codziennej rozgrywce co sugerujesz (nie mówię tu o tej patologi zwanej cudami). Jest wręcz przeciwnie - to atakujący ma przewagę, a to że dobre sojusze nie tracą masowo miast to jest wyczyn większy niż branie kilkunastu miast na akcji. Na...
  9. Black Fish

żeby była jasność - ja jestem fanem obrony poprzez gniewy i sztrormy. Taki bohater by jednak był bardziej ciekawostką, trochę jak Atalanta. Walce i tak wolałbym puszczać z dejmosem, ale na pewnych konkretnych przeciwników może bym się skusił na tego bohatera. może.
  10. Black Fish

Propozycja mogłaby powstać choćby po to abyśmy mogli ja przedyskutować. Imho bohater jak wielu innych, wcale nie OP, bo decydując się na niego nie możemy z atakiem puścić Deimosa, czy innej Medei. Coś za coś. Na pewno bym go nie wybierał jako pierwszego bohatera, pewnie nawet w top5 by się nie...
  11. Black Fish

To jest ciekawy pomysł. Pisz propozycje, głosujemy raz dwa i można wysyłać do Niemiec, póki maja chęci aby coś z ta gra zrobić
  12. Black Fish

Top 10 sojuszy

Pisanie odpowiedzi Hoplicie i YeahBuddy mnie dobija. Zupełnie nie wierzę w to co się tu dzieje. Poniżej ostatnia kronika, a w zasadzie pół kroniki, które napisałem kilka dni temu i nie mam głowy aby dokończyć. Dziś o wojnach, które dopiero co się zakończyły. Akcje przed-, między- i tuż po...
  13. Black Fish

Top 10 sojuszy

LOL - Hoplita na prawdę myślał że my im te miasta po prostu oddamy? I to wg niego miałaby być bezstronność kronikarza? Oddać miasta Liściom z których przyszła do nas tili jest złe, ale oddawanie miast jemu tylko dlatego że ktoś miał rezerwacje niby jest ok. Mam coraz większe wątpliwości co do...
  14. Black Fish

Jest mniej graczy, ale też są mniejsze sojusze. A dominacja to jest wręcz stworzona do gry jednym sojuszem. Tak graliśmy na Ramnusie gdzie w 60 osób bezdyskusyjnie wygraliśmy świat bez paktów. Tak gra Kronika na Nagidosie gdzie w niecałe dwa sojusze biją się z wszystkimi na na prawdę mocnym...
  15. Black Fish

Top 10 sojuszy

I oboje też od razu, gdy daliście znak że macie tam rezerwacje wyrzuciłem abyście mogli zrobić swoje. Tak sobie teraz myślę że w sumie to wrzucę co pisałem do Pavlito w Sylwestra, gdy wy się tak dobrze bawiliście naszym kosztem. Po pijaku zebrało mi się na wyznania miłości To moja szczera...