Najnowsze treści autorstwa Black Fish

1. Black Fish

Sytuacja na świecie Olint

co ciekawe to szare miasto 24h wcześniej należało do Victorii... ten wątek też porusz proszę
  2. Black Fish

rozwiń temat proszę, bo z tego co się orientuję to typ który wyszarzył był waszym sojusznikiem, a nie przeciwnikiem... współczuję, ale chyba swój żal w złą stronę kierujesz... PS. czy to ten sam kkuull który przejął miasto na Lapitosie od kreta na całej zielonej wyspie przeciwników, a potem...
  3. Black Fish

Synopa - rozmowy o świecie i nie tylko

gerczi: wchodzimy jednym sojuszem czy od razu dwoma? i żeby była jasność - tym razem to ty będziesz rekrutantem :)
  4. Black Fish

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

żyje. ale tu jest sezon na ogórki, więc nie ma za bardzo o czym pisać :p Nie bez powodu wybraliśmy taka a nie inną nazwę :)
  5. Black Fish

To twoje słowa. Sam rozpocząłeś tą dyskusję o honorze i moralności. Ale ten kij ma dwa końce i oberwałeś po główce za hipokryzję. Bo święty bynajmniej nie jesteś... zdarzyło Ci się kiedyś rozegrać serwer na którym byś nie dostał ani jednego bana?
  6. Black Fish

Spóźniłem się na awanturę ale i ja dorzucę swoje 5 groszy po czasie :) To co odwalił trebor było świństwem i dla tego człowieka nie powinno być już miejsca w żadnym sojuszu. Z tym się chyba zgadzają wszyscy. Ale płacz brondera jaki to on jest poszkodowany, a Karkówki złe i w ogóle jest moim...
  7. Black Fish

Sytuacja na świecie Lapitos

Amen
  8. Black Fish

Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

wolny świat z szybką dominacja. dla mnie idealnie. dominacja 2 miesiące wcześniej niż na lapitos... Pięknie. Świat będzie trwał max rok - wynik na cudakach nieosiągalny. Bardzo fajne ustawienia.
  9. Black Fish

Jak teraz sobie myślę o tym to główna różnica między Tuptusiami tu, a ZC na Cyterze to był stosunek do Twojego sojuszu - Sklepy miały podobny potencjał jak Pandy i chciały bić garudoo... A przecież my nawet Pand na zielono nie pomalowaliśmy. Jeśli chcieliście bić naszego wroga i tym samym dać...
  10. Black Fish

Nie miałem na myśli że dla nas była trudniejsza, ale jakość ekip które weszły na świat. Skoro Paros mogła wygrać masówka jaką było było ZC tam, to o czymś świadczy. Dla nas może i Paros był trudniejszy, bo Venatores zamiast zrobić połowę roboty jak piszesz to się po 2 miesiącach serwera zawinęli...
  11. Black Fish

[Ulepszenie] Arystoteles Junior

e tam, wystarczyło by skracanie za złoto czasu który bohater potrzebuje aby się wprowadzić do miasta. tfu... odpukać. to by był koniec grepo
  12. Black Fish

[Ulepszenie] Dominacja - zmiany

Podoba mi się ta propozycja, choć trzeba przyznać iż sporo pracy nad nią jeszcze przed nami :) Co z tego że ona nie ma szans na wejście w życie - sama dyskusja na ten temat i jej dopracowywanie jest świetną zabawą samo w sobie, więc wspólnie uczyńmy ją lepszą :) Po kolei: Jedno miasto = jeden...
  13. Black Fish

chyba muszę sprostować... "Za Chwilę..." to świetny sojusz, który wygrał nie tylko Paros (drugoligowy jak to kiedyś słusznie zauważył MG), ale także dużo trudniejszą Cytere - a to był bardzo mocny serwer - zaryzykuje stwierdzenie że najmocniejszy od czasów Nikaia. Niestety, Cytera była (albo...
  14. Black Fish

dlatego nie powinno być Nie Pośpisz, Złotek, Dzików i Albo nie wymyśli. Wygrywa tylko jeden sojusz a nie dwa. A to że Tuptusie miały przez jakiś czas 3 swoje sojusze to wręcz hańba Zresztą mimo iż mieli 3 swoje sojusze to nie dali rady, co jest bezpośrednim dowodem iż to o czym piszesz to tylko...
  15. Black Fish

Grzesiu... w kółko powtarzasz że wszyscy się mylą i tylko ty masz rację. Wszyscy się mylą? Wszyscy? Tuptusie (mając do pomocy CK) nie dali rady wygrać z całym światem, a sugerujesz że jakikolwiek inny sojusz by dał rady wygrać bez paktów. Jack: Taki sam mit jak koalicja przeciwko Tuptusiom...