Najnowsze treści autorstwa Black Fish

1. Black Fish

Dyskusja na temat Artefaktów

w jaki sposób na świecie z cudami określić 3 albo 4 miejsce? Ranking? A jeśli ranking, to czy w sytuacji takiej jak na Tarasie gdy to mniejszy sojusz zbudował 4 cuda... który sojusz dostnie więcej pkt? który sojusz wygrał? ogólnie zmiana na wielki plus. piękna sprawa. światy będą ciekawsze. to...
  2. Black Fish

[Forum] Ustawienia świata w pierwszym wątku dotyczącym dyskusji dla danego świata

Tak, tak, tak Niby nic, copy-paste w pierwszym poście tematu dla danego świata, a znacznie ułatwi poruszanie po FO. Przynajmniej mi. Niewielkim nakładem pracy forum będzie czytelniejsze. Nie zamiast Ogłoszenia, ale dodatkowo w temacie danego świata, abym gdy mnie najdzie ochota aby poczytać o...
  3. Black Fish

Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

Każdy z nas ma swoje za uszami. Tu nie chodzi o to kto jest święty, a kto nie, bo żaden z nas nie jest. Tu chodzi o to kto się tarza w błocie stosując brudne zagrywki, a tym kimś jesteście Wy.
  4. Black Fish

Sorry, ale bez spoilerów
  5. Black Fish

W jakich chamskich zagraniach niby uczestniczę? Złom? Był od zawsze i jest zupełnie legalny. Mamy złote bez limitu to chcemy je wykorzystać w pełni. Wy też macie (tak Sisi mówiła), pewnie niedługo odpalicie i płakać nie będziemy jak wy. Fejki? To jest akurat dla mnie największa zagadka, bo wcale...
  6. Black Fish

Kuba, po starej znajomości Ci powiem - nie idźcie tą drogą, bo żal patrzeć jak słynne śpiochy tarzają się w błocie. 90vs300 niczego nie tłumaczy. To co robicie to nie jest agresywny, offensyny styl jak pisałeś. Nie, nie. To jest zwykłe oszukiwanie i granie faul. To smutne że upadacie tak nisko...
  7. Black Fish

Takie forum to ja bym chciał częściej widzieć. Mega memy. Zarówno te które zostały i te które zniknęły. #muremzaKatyko
  8. Black Fish

Dwa tygodnie mnie nie było na FO, a tu cisza... świat ciekawy a wy dyskutujecie o oczach słonia... czy też może jednak były ciekawe dyskusje.
  9. Black Fish

Hmmm.... coś do poczytania byś chciał? Może i mogę coś na to zaradzić :) Chcecie Kronikę na Pegasie?
  10. Black Fish

Top 10 sojuszy

Ileż się można złościć... W sylwestra wyznałem wam wszystkim miłość, więc wypada napisać walentynkową kronikę XD Troszkę spóźniona , ale oto ona. Zapraszam do lektury. Na wstępie także i ja chciałbym się dołączyć do gratulacji dla koalicji Lisy-HiS za pokonanie faworyzowanych rywali. Brawo! To...
  11. Black Fish

Top 10 sojuszy

A mimo to wciąż jest większy od Ciebie XD
  12. Black Fish

[Zakończony] Gracz Roku 2020 - Głosowanie

Niemy Banita Taras, Olous, Pegas safona10, kacperek lan
  13. Black Fish

Top 10 sojuszy

14. Black Fish

Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Piękny tekst :) zwięźle opisany serwer. w punkt. prima sort Wszystko co nowostystemowiec może chcieć wiedzieć o tym serwerze Ty serio porównujesz połączenie dwóch sojuszy w tydzień po ochronkach, z mega-fuzją całej koalicji przed samą dominacja?